Vinařství Václav


Na Hradbách č. ev. 78, Hustopeče 693 01
Rodinné Vinařství Václav z Hustopečí se především zaměřuje na výrobu odrůdových vín. Vyrábíme vína z hroznů, která pěstujeme na vlastních BIO vinicích ve vinařské obci Kurdějov. Prostory vinařství jsou vhodné pro pořádání rodinných svateb nebo oslav, setkání pracovních kolektivů nebo přátel. Pokud se rozhodnete navštívit jižní Moravu na více dní, využijte možnosti našeho ubytování v apartmánech s vlastní terasou.

Hosté se mohou ubytovat v některém z našich čtyř stylových apartmánů, které poskytují výhled nejen na svahy osázené levandulí, ale také na město Hustopeče. Celková kapacita ubytování je 14 osob. Každý apartmán má vlastní koupelnu a moderní, plně vybavenou kuchyňskou linku. K dispozici je i privátní terasa s grilem. Užijte si čas strávený na terase apartmánu se sklenkou vína z naší produkce. Během pobytu u nás můžete navštívit i zajímavá místa jižní Moravy.

Jedinečné prostory Vinařství Václav jsou vhodné pro pořádání rodinných svateb. Rádi Vám pomůžeme s přípravou dalších událostí, jako jsou rodinné oslavy, firemní akce nebo setkání s obchodními partnery.

Víno můžete ochutnat přímo u nás ve vinařství, kdy můžete využít možnosti řízené degustaci s enologem - provedeme Vás vinařstvím, ukážeme technologii a ochutnáte naše vína. Na přání také připravíme individuální degustaci. Víno zakoupíte přímo u nás ve vinařství, u našich prodejců nebo na e-shopu vinařství a můžete si ho tak vychutnat i v pohodlí domova.

Vína vyrábíme z vlastní BIO vinné révy, kterou pěstujeme na viničních tratích v Kurdějově. Zaměřujeme se především na výrobu odrůdových vín, která vyrábíme ve čtyřech řadách, vždy s důrazem na kvalitu a preciznost. Řada Vinearum představuje svěží svěží a lehká vína. Odrůdová, středně plná, až plná vína jsou typická pro řadu Magister. Na výběr máme i plná a komplexní vína z řady Supremus, zrající ve francouzských barrique sudech. Najdete u nás také vína typu Princeps, která jsou vyráběná pouze v příznivých ročnících.

Produkty
  • ubytovací zařízení, plné vybavení pokojů, samostatné sociální zařízení, možnost rezervace, restaurační zařízení
  • červená vína, bílá vína, vína rosé, jakostní vína, přívlastková vína, pozdní sběr, výběr z bobulí, cuvé, víno jako dárek, firemní vína

Svatební bryndák pro novomanžele s textem a výšivkou v různých barvách zhotovený na míru.
Vyšívání a našívání na zakázku vyrobených výšivek a nášivek na textil.

Mezinárodní autobusová doprava Brno - spolehlivý autobusový dopravce.
Vnitrostátní autobusová doprava, pronájem autobusů na soukromé akce jednotlivců.


Související články
Pobytové balíčky na Pálavě: ochutnávka vína, wellness a krásná příroda

Rodinný wellness hotel u Langrů

Pobytové balíčky na Pálavě: ochutnávka vína, wellness a krásná příroda

Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci na Jižní Moravě, navštivte Rodinný wellness hotel u Langrů v Dolních Věstonicích. Tento rodinný hotel s výhledem na Novomlýnskou nádrž i Pálavské vrchy, kde můžete obdivovat krásy přírody i kulturní památky, nabízí v rámci pobytových balíčků komfortní ubytování ve zmodernizované budově s restaurací a wellness centrem.


Stylový vinný sklípek v Mikulově zve na nezapomenutelné degustace s profesionálním someliérem

Vinařství Víno Šimák s.r.o.

Stylový vinný sklípek v Mikulově zve na nezapomenutelné degustace s profesionálním someliérem

Rodinné vinařství Víno Šimák provozuje v Mikulově stylový vinný sklípek, ve kterém můžete ochutnat to nejlepší jihomoravské víno vyráběné tradičními postupy. Posezení ve vinném sklípku nebo na venkovní terase s výkladem profesionálního someliéra se může stát hlavním bodem programu vaší rodinné oslavy nebo firemní akce.


Vstupte do světa vína prostřednictvím tréninkového kempu ve vinařství Bíza

Vinařství Petr Bíza

Vstupte do světa vína prostřednictvím tréninkového kempu ve vinařství Bíza

Milovníci vína a všichni, kdo touží prozkoumat tajemství každé kapky, je tu pro vás jedinečná příležitost. Vinařství Petr Bíza v Čejkovicích představuje unikátní večerní tréninkový kemp, který je určen pro všechny, kdo chtějí prohloubit své znalosti o víně a vinařství. Tento kemp není jen o běžném ochutnávání vína; je to cesta k poznání, porozumění a vášnivému objevování.


Užijte si klid a komfort v Penzionu Jámy

Penzion Jámy

Užijte si klid a komfort v Penzionu Jámy

Penzion Jámy, umístěný v malebném prostředí Vysočiny, poskytuje ideální útočiště pro relaxaci, rodinné oslavy nebo firemní akce. S širokou nabídkou ubytování a služeb je tento penzion vaším dokonalým domovem daleko od domova.


Firemní články
Komfortní ubytování ve vinařství v plně vybavených apartmánech s vlastní terasou

Komfortní ubytování ve vinařství v plně vybavených apartmánech s vlastní terasou

Vinařství Václav v Hustopečích poskytuje pohodlné ubytování v soukromí v apartmánech s vlastní terasou, kde si můžete v klidu vychutnat skleničku dobrého vína z naší vlastní produkce.


Romantické svatby v jedinečných prostorech vinařství – svatební den s dobrým vínem

Romantické svatby v jedinečných prostorech vinařství – svatební den s dobrým vínem

Prožijte svůj svatební den v originálních prostorech Vinařství Václav v Hustopečích na jižní Moravě. Prostory jsou vhodné pro obřady i hostiny rodinných svateb, rádi Vám pomůže s jejich organizací.


Degustace odrůdových vín z BIO hroznů s prohlídkou vinařství a ukázkou technologie výroby vína

Degustace odrůdových vín z BIO hroznů s prohlídkou vinařství a ukázkou technologie výroby vína

Vinařství Václav z Hustopečí zve všechny milovníky dobrého vína na degustaci bílých a červených vín z bio hroznů do historického vinného sklepa. Připravíme také individuální degustaci na míru.