OPTIKCENTRUM, s.r.o.


Františkánská 1333, Uherské Hradiště 686 01
Oční optika OPTIKCENTRUM, s.r.o. nabízí komplexní péči o Váš zrak. Najdete u nás široký sortiment kvalitních a moderních dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství k brýlím. Mezi naše služby patří rovněž měření zraku odborně školeným optometristou. Sídlíme v centru Uherského Hradiště na ulici Františkánská.

Oční optika, maloobchod, prodej:
- dioptrické brýle
- velký výběr brýlových obrub a brýlových čoček světových značek
- sluneční brýle
- sluneční brýle s polarizačním filtrem pro řidiče
- sportovní brýle
- kontaktní čočky
- příslušenství k brýlím (pouzdra, šňůrky...).

Naše služby:
- měření zraku
- odborné poradenství.

Nabízíme brýle těchto značek:
- Calvin Klein, Mexx, Puma, Rodenstock, TITANflex, Adidas, Fendi, Cébé, Porsche design, Hugo Boss, Eschenbach, GUESS, Replay, Osmany Laffita, Humphrey´s a řadu dalších.

V naší optice Vám pomůžeme vybrat brýle přesně podle Vašich potřeb a představ.

Produkty
  • prodej dioptrických brýlí, měření zraku, barevné kontaktní čočky, roztoky k čištění čoček

Geodetické práce Zlín, zeměměřická činnost, 3D model terénu, inženýrská geodézie, vytyčování hranic.

Geodetické práce Zlín, zeměměřická činnost, 3D model terénu, inženýrská geodézie, vytyčování hranic

Dětská obuv Skippy Valašské Meziříčí, bezbariérový prodej dětské značkové obuvi a Eshop.

Dětská obuv Skippy Valašské Meziříčí, bezbariérový prodej dětské značkové obuvi a Eshop

Související články
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

Cairoo – oční optika

Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.


Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Oční Optika Praha 9

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.


Odborné a přesné měření zraku v Krnově

LUBRIMEX, s. r. o.

Odborné a přesné měření zraku v Krnově

Měření zraku patří mezi stěžejní práci každého optometristy. Je třeba přitom myslet na to, že je zásadní rozdíl mezi očním lékařstvím a optometrií. Zatímco oční lékař v první řadě léčí, zkušený oční optik se zabývá odborným a přesným měřením zraku. Ačkoliv oční lékař dokáže provést vyšetření zraku a měření, v kvalitní optice získáte mnohem přesnější výsledky. Pokud tedy přemýšlíte nad nákupem nových brýlí nebo kontaktních čoček, nechte si provést měření zraku v optice.


Oční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva

Oční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva v Prostějově. To je místo, kde vám poradí, co je pro vaše oči nejlepší, vyšetří vám zrak a kde si také vyberete dioptrické brýle, nejrůznější doplňky nebo třeba také brýle sluneční. Ať už máte jakékoliv potíže se zrakem, začněte je řešit a navštivte naši optiku. Můžete tak zabránit zhoršování vašich problémů.


Firemní články
Oční optika Uherské Hradiště, měření zraku, dioptrické i sluneční brýle, kontaktní čočky

Oční optika Uherské Hradiště, měření zraku, dioptrické i sluneční brýle, kontaktní čočky

Dioptrické i sluneční brýle, velký výběr obrub a čoček, měření zraku, kontaktní čočky, poradenství poskytuje oční optika OPTIKCENTRUM, s.r.o. v Uherském Hradišti.


Akce, dioptrické brýle, Uherské Hradiště

Akce, dioptrické brýle, Uherské Hradiště

Společnost Optikcentrum Vám nabízí široký sortiment kvalitních brýlí a navíc pro Vás přichystala akci - 15% sleva na celé nové brýle. Obruby: - kovové - vrtané - plastové Brýlové čočky: - plastové - minerální - polykarbonátové - trivexové - progresivní - fototropní Vybrat si můžete obruby známých značek jako je Adidas, Calvin Klein, Fendi, Hugo Boss a spoustu jiných. V naší optice Vám také nabízíme měření zraku pomocí nejmodernější techniky. Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům si u nás můžete zakoupit dárkový poukaz jako vánoční dárek.


Akce, multifokální brýlové čočky, degresivní brýlové čočky, Uherské Hradiště

Akce, multifokální brýlové čočky, degresivní brýlové čočky, Uherské Hradiště

Optikcentrum v Uherském Hradišti pro Vás přichystalo akci na kontaktní čočky. Multifokální brýlové čočky - sleva 25% do 31.12. 2012. Degresivní brýlové čočky - sleva 30% do 30.11. 2012. Multifokální brýlové čočky jsou ideálním způsobem korekce zraku na dálku i do blízka. Umožňují plynulý přechod mezi pohledovými vzdálenostmi. Výhodou multifokální brýlových čoček je výborné estetické provedení. Degresivní brýlové čočky jsou vhodné pro práci v kanceláři, protože jsou určěny pro vidění na střední vzdálenost a na blízko. Díky nim se můžete střídavě dívat na klávesnici a obrazovku. Tyto čočky Vám poskytují nejen podporu zraku, ale pomáhají předcházet únavě, podráždění očí a bolení hlavy. Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům si u nás můžete zakoupit dárkový poukaz jako vánoční dárek.


Měření zraku zdarma, Uherské Hradiště

Měření zraku zdarma, Uherské Hradiště

Optikcentrum v Uherském Hradišti nyní nabízí měření zraku zdarma. Měření zraku v oční optice provádí optik a zaměřuje se na refrakci oka. Přijďte zjistit a změřit Vaši dioptrickou hodnotu. Najdete nás ve Františkánské ulici v Uherském Hradišti. Otevírací doba: Po 8:30 - 17:30 Út 8:30 - 17:30 St 8:30 - 17:30 Čt 8:30 - 17:30 Pá 8:30 - 17:30 So 8:00 - 11:00 Těšíme se na Vás.


Progresivní brýlové čočky Uherské Hradiště

Progresivní brýlové čočky Uherské Hradiště

Nabízíme dioptrycké brýle, brýlové čočky: - pro všechny, kteří mají potíže se zaostřením na blízko a nadálku - brýlové čočky plastové, minerální, polykarbonátové, trivex, vysokoindexové, asférické, bifokální, progresivní, zabarvené, fototropní a další - FreeForm, ProOmega, Image, EasyFit - tvrzení - odolnost proti poškrábání - antireflexní vrstva - odstraňuje odrazy a odlesky - PC filtr - UV filtr - hydrofobní úprava - zabraňuje usazování nečistot - zrcadlová úprava Materiál - minerální sklo, plast, trivex, polykarbonát - s výběrem brýlové čočky Vám poradí oční optici a optometristé - využití na sport, počítač nebo pro řidiče


Přizpůsobivé brýlové čočky Transitions Uherské Hradiště

Přizpůsobivé brýlové čočky Transitions Uherské Hradiště

Akce do 31.5. 2012 sleva -25% na brýlové čočky Transitions Přizpůsobivé brýlové čočky Transitions: - jsou uvnitř čiré, ale venku se zabarví, aby Vás chránily před oslněním v měnících se světelných podmínkách - blokují škodlivé UVA a UVB záření a chrání před oslněním - vhodné pro každodenní aktivity. V naší optice Vám také nabízíme měření zraku pomocí nejmodernější techniky.


Samozabarvovací polarizační brýlové čočky Uherské Hradiště

Samozabarvovací polarizační brýlové čočky Uherské Hradiště

Polarizační brýlové čočky NuPolar: -umožní každému, kdo potřebuje korekci zraku, vidět mnohem komfortněji než dříve -zabraňují oslnění -zvýrazňují kontrast, zlepšují vnímání barev -zvyšují celkovou ostrost vidění -standard pro dioptrické sluneční brýle. Inteligentní samozabarvovací brýlové čočky Drivewear: -vhodné pro řízení auta -odstraňuje nežádoucí rušivé odrazy světla za každého počasí -inteligentně a rychle mění své zabarvení v závislosti na intenzitě okolního světla -zvýrazňují kontrast -umožňují správné rozpoznání barev světelné dopravní signalizace -zvyšují ostrost a jasnost vidění -zvyšují bezpečnost za volantem.


Sluneční, dioptrické brýle, kontaktní čočky Uherské Hradiště

Sluneční, dioptrické brýle, kontaktní čočky Uherské Hradiště

Optikcentrum, s.r.o. nabízí rozsáhlý sortiment slunečních brýlí, dioptrických brýlí a čoček. Sluneční brýle: - poskytují komplexní ochranu před npříznivými vlivy slunečního záření - do vybraných modelů lze vsadit dioptrycké brýlové čočky - brýle s polarizačním filtrem - široký sortiment sportovních brýlí - modely Adidas, Calvin Klein, Davidoff, Esprit, Genesis, Hugo Boss, Porsche design a další. Dioptrycké brýle: - široký výběr kvalitních brýlových obrub - brýlové čočky plastové, minerální, polykarbonátové, trivex, vysokoindexové, asférické, bifokální, progresivní, zabarvené, fototropní a další - s výběrem brýlové čočky Vám poradí oční optici a optometristé - můžete vyzkoušet výběr brýlí pomocí počítače a kamery - měření oční vady. Kontaktní čočky a příslušenství: - pomůžeme s výběrem čoček dle Vašich požadavků - naučíme Vás s nimi zacházet. Kontaktní čočky čiré: - jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční. Kontaktní čočky barevné: - jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční. Příslušenství ke kotaktním čočkám: - roztoky pro péči o kontaktní čočky - lubrikační kapky pro pohodlnější nošení - ozdobná a cestovní pouzdra - kleštičky pro snadnou manipulaci. Měření zraku: - měření zraku pomocí nejmodernější techniky - odborně vzdělaný kolektiv optiků - zaručujeme kompletní servis při zhotovení brýlí - při následném objednání brýlí máte vyšetření zraku zdarma! Pokud máte jekékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás!!!