UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o.
Uhelné sklady


Dopravní 847, Votice 259 01
Kvalitní uhlí a další sypké materiály Vám dodá společnost UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o.

Naše firma je jedním z největších maloobchodních uhelných skladů v České republice. Máme více jak 25 let zkušeností v oboru a našim zákazníkům nabízím široký sortiment uhlí a také písky či drtě. Uhlí a další sypké materiály navážíme do našich uhelných skladů pomocí vlastních kamionů přímo z uhelných a kamenných dolů, čímž eliminujeme nešetrné zacházení při překládání vagonů.

Mezi produkty které v naší nabídce naleznete patří černé a hnědé uhlí (Ledvické uhlí), ořech, kostka, koks, uhelné brikety, hnědouhelné brikety, písky, kopaný písek a štěrkopísek (říční a tříděný), drcené kamenivo, drtě, štěrk a také kačírek.

V rámci naší silniční autodopravy Vám uhlí doručíme na stanovenou adresu a složíme přímo do Vašeho sklepa. Při skládání uhlí využíváme pásové dopravníky, které jsou součástí výbavy našich nákladních vozů určené pro přepravu uhlí.

Dále se zabýváme dopravou sypkých materiálů velkoobjemovými návěsy po celé ČR i zahraničí. Rádi Vám také poskytneme přepravu těžkých, velkoobjemových a nadrozměrných nákladů či zásilek. Nákladní autodoprava je naší firmou provozována již od roku 1992. Poskytujeme přístup na profesionální úrovni, vysokou kvalitu služeb a seriózní komunikaci a odborné poradenství.

Naše firma také provozuje betonárnu, která se zaměřuje na výrobu, přepravu a ukládání betonu. Betonové směsi přepravujeme našim zákazníkům vlastními domíchávači značek Scania, Man a Tatra o objemu 7 - 9 m3. Náš výrobní program zahrnuje certifikované betonové směsi, beton, cementové potěry a směsi z kameniva stmelené cementem.

Betonárna, provozovna Beton Čert, Solopysky 36, Tel.: 770 147 777.

Uhelné sklady:
Votice, Dopravní 847, Tel.: 800 500 505
Svinky, Tel.: 381 591 591, 602 584 444, 800 600 606.

Produkty
  • vnitrostátní kamionová doprava, tuzemská přeprava nadrozměrných nákladů, služby pojištění odpovědnosti dopravce
  • mezinárodní přeprava nákladů, přeprava zboží kamiony, nadrozměrné náklady, přeprava sypkých materiálů
  • stavební materiály, prodej sypkých materiálů, umělý kámen a cihla, betonové směsi, prodej stavebnin
  • hnědé a černé uhlí, koks a brikety, štípané dříví a štěpky
  • stavební písek, stavební štěrk, drobné kamenivo, štěrkopísek, štěrkodrť, drcené kamenivo, štěrkový kačírek
  • černouhelné doly, tuhá paliva, petrolejový a smolný koks, granulované aktivní uhlí, prodej antracitu


Související články
Výkup barevných kovů a železa u JM - KOVY  za výhodné ceny!

JM - KOVY s.r.o.

Výkup barevných kovů a železa u JM - KOVY za výhodné ceny!

JM - KOVY s.r.o. nabízí nejen komplexní služby v oblasti výkupu kovového odpadu a jeho ekologického zpracování, ale i pronájem kontejnerů pro ekologickou likvidaci odpadu, prodej starého hutního materiálu, demontáže a odkup konstrukčních celků a technický servis v oblasti údržby a oprav strojů, kontejnerů apod.


Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

BOŠ spol. s r.o.

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.


Výroba betonu - betonové směsi včetně rozvozu domíchávači a čerpání betonu až k vám na stavbu

Andrla CZ s.r.o. Opava

Výroba betonu - betonové směsi včetně rozvozu domíchávači a čerpání betonu až k vám na stavbu

Dostatek betonu pro každého! Potřebujete zajistit beton na stavbu rodinného domu? Či na výstavbu betonových základů nějaké firmy, haly, průmyslového objektu? V tom případě vás potěší firma Andrla CZ s.r.o. Opava, která má dostatek betonu pro každého. Firma Andrla je, kromě jiného, také betonárna, takže si vyrábí vlastní betonové směsi, které následně pomocí domíchávačů může rozvést kamkoliv, kam je potřeba v okolí Opavy.


Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Wood Rakušan

Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Máte stavební firmu? Jste živnostník a pracujete se dřevem? Vyrábíte nábytek na zakázku, potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Velice rádi vyhovíme a vytvoříme i na míru přesná prkna a fošny. Takto opracované řezivo následně můžete použít při stavbě domu, rekonstrukci, ale také při výrobě nábytku.


Firemní články
Uhelné sklady, černé a hnědé uhlí, koks, uhelné brikety, písek, drtě, kačírek

Uhelné sklady, černé a hnědé uhlí, koks, uhelné brikety, písek, drtě, kačírek

Společnost UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o je jedním z největších maloobchodních skladů v celé České republice. V nabídce naleznete černé a hnědé uhlí, koks, písek, drtě, uhelné brikety, kačírek aj.


Uhelné sklady Votice, černé uhlí, koks, uhelné brikety, štěrkopísek, betonárna, autodoprava

Uhelné sklady Votice, černé uhlí, koks, uhelné brikety, štěrkopísek, betonárna, autodoprava

Nabízíme prodej a dopravu uhlí, koksu, uhelných briket, písku, štěrku, kačírku. Skládání uhlí pásovým dopravníkem a přepravu velkoobjemových nákladů.