SEA Kolín s.r.o.


Tyršova 469, Kolín - Kolín II 280 02
Telefon: +420 321 729 249

Firma SEA Kolín s.r.o. svou činnost zaměřila na tepelnou energetiku. Zajišťujeme výrobu, dodávky a montáže průmyslových kotlů prvotřídní kvality, dlouhé životnosti a vysoké účinnosti. Dále zajišťujeme celkové opravy lokomotiv a generální opravy kotlů. Naši odborní pracovníci pro Vás rádi zajistí bezproblémový průběh zakázky, kvalitní a rychle odvedenou práci. Nabízíme služby v oblasti konstrukční, projektové, inženýrské, MaR a poradenské činnosti v energetice. Provádíme karosářské, zámečnické i lakýrnické práce.

Produkty tepelné energetiky:
- průmyslové parní, horkovodní a teplovodní kotle
- tlakové a beztlakové nádoby
- autoklávy
- rozdělovače
- výměníkové stanice
- výroba lokomotivních kotlů
- vzduchojemy
- přehřívače páry

Tým firmy SEA Kolín s.r.o. je Vám plně k dispozici, naleznete nás na adrese Tyršova 469, Kolín.Ekologizace kotlů, pronájem kotlů a mobilních výtopen, decentralizace vytápěcích systémů, automatické úpravny vody a další.

IČ: 04608712
DIČ: CZ04608712
Okres: Kolín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Aneta Krajíčková

Telefon:
+420 321 729 249
+420 604 290 159

Email:
sekretariat@seakolin.cz
seakolin@seakolin.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Aneta Krajíčková
tel: +420 604 290 159


GPS: 50°1′36.8″ N, 15°11′32.75″ E

QR kód firmy SEA Kolín s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

FALKOM s.r.o.

Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

Jako druhé hlavní zařazení je finální dodávka průmyslových úpraven vod pro napájení kotlů nebo jiné průmyslové účely. Další oblasti, ve kterých se denně pohybují, jsou revize, projekty, rekonstrukce, opravy a montáže, výroba a dodávky náhradních dílů, plynofikace kotlů a kotelen a poradenská a obchodní činnost.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o.

Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

Firma Šimek VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. se specializuje na práce prováděné ve vašich domácnostech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových objektech a to už více jak dvacet let. Zkráceně se jedná o služby vodo-topo-plyn. Tato specializovaná společnost má širokou praxi v oboru a proto jsou schopni vám odborně poradit dokonce i s vašimi akutními problémy. Z dlouhodobějšího hlediska vám pomohou vytvořit projekt na míru pro váš soukromý dům ale i průmyslovou budovu. Od samotné projekce až po komplexní zajištění včetně dodání kotlů nebo ohřívačů vody, jejich montáž i následný servis.


Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

GLUMBÍK s.r.o.

Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Různé typy produktovodů vyžadují odbornou výstavbu a následnou revizi, opravy i další péči. Kvalita se odráží nejen v použitých materiálech, ale také v odbornosti a profesionalitě firem, které tyto akce provádějí. Na koho se můžete spolehnout v okolí Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje je stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., Ostrava.