CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@aksvojanovsky.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 606 659 435

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Dvorek 16
Laškov 798 57

AK SVOJANOVSKÝ s.r.o.

Advokátní kancelář AK SVOJANOVSKÝ s.r.o. z Olomoucka je vaším spolehlivým partnerem v právních záležitostech. S osobním přístupem a profesionálními službami jsme zde pro jednotlivce i firmy, abychom hájili vaše zájmy a nabídli nejlepší možná řešení. Ať už se jedná o rozvod, svěření dítěte do péče, sousedské spory, sepis smluvní dokumentace, či exekuční řízení, naše kancelář stojí pevně po vašem boku.

Naše práce je založena na hlubokém pochopení a úctě k potřebám klienta, které jsou pro nás vždy na prvním místě. Věříme, že spokojenost klienta a důvěra v naši schopnost být oporou v náročných situacích jsou klíčové. Proto jsme si vybrali advokacii - ne jako povolání, ale jako poslání.

V AK SVOJANOVSKÝ s.r.o. nejste jen dalším číslem v systému. Jsme daleko od být šedým anonymním korporátem. Naše kancelář je místem, kde se setkává lidskost s právní expertizou. Hlavní advokát Marek Svojanovský a náš tým se zavazují k tomu, že budou hledat nejlepší řešení pro vaše specifické potřeby s ohledem na vaše individuální okolnosti.

Nabízíme také online poradenství, abychom byli dostupnější a mohli se lépe přizpůsobit vašim časovým možnostem. Naše kancelář je pojištěna až do výše 50 milionů korun, což zajišťuje ochranu vašich zájmů při spolupráci s námi.

Pokud hledáte právního partnera, který vám bude blízký a bude se věnovat vašemu případu s maximální péčí a odborností, AK SVOJANOVSKÝ s.r.o. je tou správnou volbou.

Svěřte se do našich rukou a získejte klid mysli, vědomí, že vaše právní záležitosti jsou v dobrých rukou.

moreless
Informační zdroje

Právnické a advokátní služby

Štítky: advokátní kancelář, advokát, právní služby

OBRÁZKY


Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA AK SVOJANOVSKÝ s.r.o.
Adresa

Adresa

Dvorek 16
Laškov 798 57

info@aksvojanovsky.cz
+420 606 659 435

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Dvorek 16
Laškov 798 57

GPS

Plánování trasy

Dvorek 16 Laškov 79857

Prospekty

Certifikát kvality firmy