PowerControls s.r.o.


PowerControls s.r.o. je firma, která se zabývá fotovoltaikou a nabízí kompletní servis a realizaci projektů na klíč včetně vyřízení dotace NZU.

Firma PowerControls s.r.o. se specializuje na montáž fotovoltaických elektráren na klíč pro domácnosti, firmy i zemědělce. Společnost nabízí kvalitní a moderní technologie, které umožňují využít sluneční energii pro vlastní spotřebu i prodej do sítě. Využít můžete také službu pro získání dotace NZU, která pokrývá až 50 % nákladů na instalaci fotovoltaické elektrárny. Firma garantuje rychlou a profesionální realizaci projektu do 14 dnů od podpisu smlouvy.

Společnost PowerControls s.r.o. také provádí servis a údržbu fotovoltaických elektráren. Disponuje kvalifikovaným a zkušeným personálem, který je schopen zajistit optimální provoz a výkon fotovoltaické elektrárny. Firma také nabízí možnost monitorování a řízení fotovoltaické elektrárny na dálku pomocí mobilní aplikace.

Firma PowerControls s.r.o. je spolehlivým a zodpovědným partnerem pro všechny, kteří chtějí využít výhod sluneční energie a snížit své náklady na elektřinu. Firma má mnoho spokojených zákazníků, kteří oceňují její kvalitu, profesionalitu a férovost.

PowerControls s.r.o. je firma, která se nebojí inovací a neustále se snaží zlepšovat své služby a nabídku.

Pokud máte zájem o fotovoltaiku, neváhejte kontaktovat firmu PowerControls s.r.o. na jejích webových stránkách nebo telefonicky.

Štítky:

fotovoltaické elektrárny na klíč, fotovoltaika, montáž fotovoltaických elektráren na klíč, servis

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PowerControls s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PowerControls s.r.o.
www.powercontrols.cz
Adresa

Adresa

Vyhnálov 758/38
Svatobořice-Mistřín 696 04

info@powercontrols.cz
+420 775 356 341

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha