Studny Verbík


Studny Verbík je rodinná firma, která se zabývá vrtáním studní a účelových vrtů pro soukromé i veřejné zákazníky. Firma byla založena v roce 1992 a má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oboru. Firma sídlí v Chyňavě, ale působí na celém území České republiky.

Firma Studny Verbík nabízí následující služby:
- Vrtané studny od průměru 152 mm do 245 mm. Tyto studny slouží k zásobování pitnou vodou, zavlažování, hasičským účelům nebo jako zdroj geotermální energie. Firma používá moderní technologii vrtání, která zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost studní. Firma také provádí čištění, sanaci a opravy starších studní.
- Účelové vrty do průměru 480 mm. Tyto vrty slouží k různým speciálním účelům, jako jsou například vrty pro tepelná čerpadla, vrty pro monitorování podzemních vod, vrty pro odvodnění nebo vrty pro zakládání staveb. Firma disponuje širokou škálou vrtacích zařízení, která umožňují vrtat v různých geologických podmínkách a hloubkách.

Firma Studny Verbík se řídí zásadami kvality, spolehlivosti a férovosti. Firma dbá na spokojenost zákazníků a dodržování termínů a rozpočtů. Firma také respektuje životní prostředí a dodržuje všechny platné předpisy a normy.

Pokud hledáte profesionálního a zkušeného partnera pro vrtání studní nebo účelových vrtů, neváhejte kontaktovat firmu Studny Verbík. Firma vám ráda poskytne nezávaznou nabídku a poradí vám s výběrem optimálního řešení pro vaše potřeby.

Katalog firem:

Studnařské práce

,

Štítky:

studny, vrtané studny, účelové vrty

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Studny Verbík
WEBOVÁ STRÁNKA
Studny Verbík
www.studnyverbik.cz
Adresa

Adresa

Ke Skalce 404
Chyňava 267 07

studnyverbik@gmail.com
+420 607 914 631

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha