PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o.


Tyršovo nábřeží 760, Zlín 760 01
PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., je moderní poradenská a vzdělávací společnost s dlouholetou působností na českém trhu.
Zaměřujeme se na personální poradenství a audity, rekvalifikační kurzy a školení pro firmy, e-learning - vzdělávání online.

Naše programy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstvem vnitra ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Spolupracujeme s vysoce graduovanými odborníky a lektory z celé České republiky i zahraničí.

Našimi významnými klienty jsou:
- Continental Barum spol. s r.o.
- ContiTrade Services s. r. o
- Pipelife Czech s. r. o.
- MIELE, spol. s r. o. a další společnosti.


Informace o produktech a službách:

- Odborné poradenství v oblastech průmyslového
inženýrství, procesního řízení, personalistiky
- Rozvojové vzdělávací programy a kurzy
- Tvorba, realizace a řízení grantových projektů
- Vzdělávání v sociální oblasti
- Vzdělávání veřejné správy
- Personální audity, personální poradenství
- Služby personální agentury
- Mystery shopping
- Koučing a optimalizace obchodních sítí


Co můžeme společně vylepšit?

Naše nabídka kurzů a poradenství se zaměřuje napříč všemi odděleními podniku. Specializujeme se na rozvoj osobnostního, manažerského a firemního potenciálu.

OSOBNOSTNÍ POTENCIÁL
Kurzy pro rozvoj komunikace, asertivního chování, vyjednávání, řešení krizových situací.

MANAŽERSKÝ POTENCIÁL
Kurzy zaměřené na řízení lidí, motivaci týmu, odměňování, vedení porad.

FIREMNÍ POTENCIÁL
Strategie firmy, efektivita, procesy, implementace metod průmyslového inženýrství.


Nabídku odborných programů neustále rozšiřujeme. Všichni školitelé a garanti kurzů patří mezi špičky ve svém oboru. Díky tomu Vám můžeme nabídnout jedinečné a ucelené informace a fakta, ke kterým se jinde nedostanete. Pomůžeme Vám nejen získat další znalosti, osvojit si je, ale hlavně je implementovat ve Vaší firmě.


Školící místnosti:
- vzdělávací centrum PROFIMA, Tyršovo nábřeží 760, 760 01 Zlín.

Produkty
  • vyhledávání zaměstnanců, nabídky práce, oblast lidských zdrojů, pracovní profese, personální poradenství
  • zprostředkování zaměstnání, vyhledávání vhodných kandidátů, nabídka práce, pracovní uplatnění, poptávané pracovní pozice
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby
  • rekvalifikační masérské kurzy, rekvalifikační účetnické kurzy, rekvalifikační tesařské kurzy, rekvalifikační kurzy úřadu práce

Aplikace speciálních izolačních materiálů, vyztužovací systémy na zpevnění podloží.

Tesařské práce Šumperk, výroba a montáž krovů, pergoly, přístřešky, podhledy.

Tesařské práce Šumperk, výroba a montáž krovů, pergoly, přístřešky, podhledy

Související články
Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální certifikace, rozvojové programy a specializovaná školení.


Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Maskérská škola Praha

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.


Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

POLAS VIDEOSTUDIO

Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.


Firemní články
Vzdělávejme se společně (nejen) v personalistice

Vzdělávejme se společně (nejen) v personalistice

Říká se, že kdo neumí, učí. Taky se ale tvrdí, že výjimka potvrzuje pravidlo. Tou výjimkou je společnost PROFIMA EFFECTIVE, která svým zákazníkům poskytuje kvalitní personální poradenství, dále poradenství v rámci průmyslového inženýrství a zajišťuje také mystery shopping. S námi zkrátka porostete nejen profesně, ale také duševně. Kurzy jsou určeny jak pro jednotlivce, tak pro celé firmy.


E learningové vzdělávání, online kurzy na míru Zlín, Zlínský kraj

E learningové vzdělávání, online kurzy na míru Zlín, Zlínský kraj

Společnost PROFIMA EFFECTIVE Zlín pořádá online vzdělávací kurzy na míru. E learningové vzdělávání je velmi populární, hlavně z důvodu časové nezávislosti, kdy má klient on-line přístup do portálu E-vzdělávání 24 hodin denně a také pro možnost individuálního tempa studia, studijním materiálům věnujete tolik času, kolik máte k dispozici. Po úspěšném absolvování kurzu obdrží uživatelé certifikát. Podmínkou pro tento typ vzdělávání je vlastnit počítač a mít připojení k internetu. Nabízíme tři různé moduly e-vzdělávání: - E-kurz na míru - klientská sekce - vlastní vzdělávací portál. Bližší informace na webu či tel.: 577220095.


Kurz pro pečovatele o seniory a handicapované Zlín

Kurz pro pečovatele o seniory a handicapované Zlín

Společnost PROFIMA EFFECTIVE Zlín nabízí vzdělávací kvalifikační kurz pro pečovatele, pečovatelky a osoby pečující o seniory a handicapované. Délka kurzu je 172 hodin. Vzdělávací kurz je určen pro pracovníky v sociálních službách a také fyzické osoby, které se starají o osoby pobírající příspěvek na péči. Absolvent kurzu bude připraven vykonávat činnosti spojené s přímou péčí o osoby se sníženou způsobilostí věkem nebo s chronickým onemocněním či handicapované neboli zdravotně postižené. Připravíme Vás i na to, jak pečovat o domácnost klientů. Naše kurzy Vás naučí jak vykovávat tuto činnost na profesionální a etické úrovni.


Motivační "restart" s Marianem Jelínkem

Motivační "restart" s Marianem Jelínkem

Společnost PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. pořádá kurz pro majitele firem, ředitele a TOP manažery i zaměstnance managementu pro zvýšení motivace. Jedná se o kurz Motivační "restart", mentální koučink v praxi s Marianem Jelínkem. Bližší informace na webu případně na tel.:+420739099989. CÍL KURZU: Hlavním cílem je inspirovat k zamyšlení a ukázat “nové” úhly pohledu na “staré” věci. „Vyprovokujeme“ polemiku o emoční investici do byznysu. Seznámíte se s jiným pohledem na problematiku motivace, výkonu a úspěchu založené na propojení teorie a dlouholeté praxe ve vrcholovém sportu. Získáte představu o účinném motivačně-diagnostickém nástroji a „návodu“ k jeho použití v pracovním i osobním životě. O KURZU: Využijte naplno své vnitřní motivační energie. Motivace je vnitřní nebo vnější faktor nebo soubor faktorů vedoucí k energetizaci organismu. Motivace usměrňuje naše chování a jednání pro dosažení určitého cíle. KOMU JE KURZ URČEN? Majitelům, ředitelům, TOP manažerům a všem zaměstnancům středního i nižšího managementu. TERMÍNY A ČAS KONÁNÍ: 4 školicí dny 21.-22.5.2015 a 18.-19.6.2015 CENA ZA KURZ: 25 900 Kč + 21% DPH Cena je uvedena za 1 osobu. PROGRAM KURZU: 1. den - 21.5.2015 Motivace bez motivace 2. den - 22.5.2015 Podmínky úspěšného manažera Reflexe předchozího dne – otázky a odpovědi Detailní teoretický i praktický rozbor jednotlivých bodů 3. den - 18.6.2015 Problematika snížení resilience člověka jako nemoc současné doby 4. den - 19.6.2015 Prokrastinace versus psychická odolnost


Kurz; Obchodní akademie pro akvizitory

Kurz; Obchodní akademie pro akvizitory

Kurz Obchodní akademie pro akvizitory. KURZ BYL JIŽ UKONČEN ! -------------- O KURZU: Jedny ze stěžejních rolí v každé společnosti hrají lidé, kteří jsou schopni zajistit odbyt pro její produkty. Na trhu práce jsou dobří obchodníci velice žádaní a taky skvěle placení. Tento kurz pomůže obchodním zástupcům znásobit jejich obraty, nákupčím zajistit potřebné komodity za příznivější ceny a všem ostatním zásadně ovlivní úspěšnost v jednání s lidmi. Pronikněte do problematiky obchodu a prodeje a zjistěte jejich specifika. Poznejte základní témata, která by měl schopný a úspěšný obchodník znát a dokonale ovládat. Při simulačních situacích si natrénujte získané dovednosti a rozšiřte tak svoje schopnosti a zároveň získejte originální a inovativní přístup k práci obchodního zástupce.  CO SE V KURZU NAUČÍTE? Naučíte se efektivně oslovovat zákazníka a překonávat bariéry v komunikaci. Osvojíte si nezbytné komunikační dovednosti a natrénujete si asertivní komunikační techniku. Získáte ucelený pohled na činnost prodejce. Naučíte se kontaktovat a oslovit zákazníka, odhadnout jeho potřeby a strategii a najít klíčovou roli. Osvojíte si způsoby práce, které vám pomohou se proklientsky orientovat a vhodnou argumentací zvládat konfliktní situace a ovládat svoje i zákazníkovy emoce pro potřeby vybudování stabilního a dlouhodobého vztahu se zákazníkem. KOMU JE KURZ URČEN? Obchodním zástupcům, prodejcům, zaměstnancům obchodních sektorů, pracovníkům klientských center. TERMÍNY KURZU: 16.-17.4.2015 a 13.-14.5.2015 4 školicí dny CENA KURZU: 9 900 Kč + 21% DPH Cena je uvedena za 1 osobu. HARMONOGRAM KURZU: 1. den - 16.4.215 Typologie zákazníků Psychologie komunikace Komunikační proces v praxi Motivace obchodníků jako cesta k cíli Motivační překážky a jejich zdolávaní Obchodní plán 2. den - 17.4.2015 Zvládání problémových zákazníků Asertivita v prodejním rozhovoru Struktura obchodního rozhovoru v praxi Vyhledávání zákazníků Techniky získávaní souhlasu Zvládání námitek   3. den - 13.5.2015 Prezentace produktu mocný nástroj obchodníka Neverbální komunikace Pomůcky obchodníka  4. den - 14.5.2015 Efektivní styly vyjednávání Věcná argumentace Řešení konfliktů v praxi Péče o zákazníka


Marketingový kurz CIMA B

Marketingový kurz CIMA B

Svoji kvalifikaci v oblasti logistiky, finančního a strategického řízení si zvýšíte, pokud absolvujete marketingový kurz CIMA B pro profesionální manažery - marketéry. Kurz pořádá společnost PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. Zlín. KURZ BYL JIŽ UKONČEN ! -------------- Co je kurz CIMA B? Kurz CIMA B (původní nizozemské know-how NIMA) vám poskytne ucelený soubor znalostí nejen z marketingu, ale i souvisejících oborů, posílí vaši pozici v managementu společnosti a otevře vám cestu do vyššího managementu. CIMA B kombinuje učivo marketingu, finančního a strategického řízení, integrované komunikace, logistiky, statistiky a dalších manažerských disciplín v rozsahu nezbytném pro profesionální manažery - marketéry. Předpokladem přijetí do kurzu CIMA B je absolvování kurzu CIMA A či studium adekvátního oboru marketingu na vysoké škole. Ve výcvikových soustředěních se účastníci zdokonalí ve využíváni komplexní analýzy všech aspektů marketingové politiky a strategie firmy. Certifikát CIMA B , uznávaný v zemích Evropské unie, získáte po úspěšném vykonání zkoušky v CIMA v Praze. Komu je kurz určen? Manažerům a marketingovým specialistům Manažerům a specialistům na pozicích brand manager a key account manager. Co díky kurzu získáte? - Naučíte se předvídat a hodnotit přitažlivost podnikání na jednotlivých trzích - Budete umět nastavit cíle a vhodnou strategii - Zvýšíte si kvalifikaci podle mezinárodních standardů - Získáte lepší uplatnění na trhu práce - Dokážete navrhnout a obhájit optimální řešení pro Vaši společnost. - Získáte nové kontakty a možnost kariérového růstu - Budete moci konzultovat konkrétní problémy s lektory - odborníky z praxe. 11 školících dní Cena: 30 000 Kč + 21% DPH Cena je uvedena za 1 osobu. Program kurzu: ? Blok I. — 17. - 18.2.2015 - Základy managementu podniku - Strategický management podniku - Financování podniku - Investice v podniku - Náklady, kalkulace, rozpočty ? Blok II. — 23. - 24.3.2015 - Příprava marketingového výzkumu - Realizace marketingového výzkumu - Zpracování dat - Analýza dat - Strategický marketingový management - Detailní situační analýza trhu ? Blok III. — 22. - 24.4.2015 - Předpověď prodeje, zisku a hodnocení trhu - Rozhodování v marketingu - Určení koncepce marketingové strategie - Stanovení konkurenční strategie (positioning) - Procesní pojetí CRM - Tvorba marketingových strategií Blok IV. — 21. - 22.5.2015 - Exportní marketing a globální marketing - Rozhodování o nákupu - Rozhodování o produktu a ceně - Rozhodování o distribuci - Retailing - Brand management ? Blok V. — 1. - 2.6.2015 - Rozhodování o integrované marketingové komunikaci - WEB a internetová komunikace - Implementace marketingové strategie - Shrnutí - Závěrečná případová studie ? Blok VI. — 18.6.2015 - Příprava na certifikaci.


Marketingový kurz CIMA A

Marketingový kurz CIMA A

Absolvujte marketingový kurz CIMA A pro manažery a marketingové specialisty a naučíte se řešit každodenní marketingové úkoly lépe a efektivněji. Kurz pořádá firma PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. Zlín. KURZ BYL JIŽ UKONČEN ! -------------- Co je kurz CIMA? Kurz CIMA A je základním stupněm systému certifikovaného marketingového vzdělávání CIMA. Představuje komplexní vzdělávací program, který odráží dlouhodobé zkušenosti naší i zahraničních ekonomik, nejnovější poznatky a aktuální trendy v oblasti marketingu. Certifikační osvědčení CIMA A, uznávané v zemích Evropské unie, získáte po úspěšném vykonání zkoušky v CIMA v Praze. Komu je kurz určen? Ředitelům, manažerům, marketingovým manažerům a marketingovým specialistům. Manažerům z různých profesních oblastí, pro které je orientace v marketingu nevyhnutelná pro efektivní řízení a zvyšování konkurenceschopnosti. Co se v kurzu naučíte? Formou praktických cvičení a případových studií úspěšně řešit každodenní marketingové úkoly. Ovládat marketingové terminologie, metody a postupy uplatňované při marketingovém plánování a při implementaci marketingových nástrojů. Cena: 30 500 Kč + 21% DPH Cena je uvedena za 1 osobu. Program kurzu: 1 Blok I. — 25. - 26.2.2015 - Základy marketingového řízení - Marketingové plánování - Analýza makroprostředí - Analýza trhu - Nákupní rozhodování zákazníka - Analýza průmyslového trhu 2 Blok II. — 25. - 26.3.2015 - Segmentace a umístění - Analýza konkurence - Interní analýza - Náklady a kalkulace - Základy finanční analýzy 3 Blok III. — 14. - 15.4.2015 - Shrnutí I - Marketingové strategie - Produktová a sortimentní politika - Cenová politika - Řízení cen 4 Blok IV. — 12. - 13.5.2015 - Distribuční politika - Integrovaná komunikace - Reklama - Marketingová komunikace v online prostředí 5 Blok V. — 4. - 5.6.2015 - Prodejní politika - Marketing služeb, marketing obchodu, CRM - Marketingový výzkum - Aplikace marketingového výzkumu Blok VI. — 16. - 17.6.2015 - Shrnutí II - Závěrečná případová studie - Opakování a příprava na certifikaci.


Kurz pro vedoucí provozu, výroby - mistr, mistrová Zlín

Kurz pro vedoucí provozu, výroby - mistr, mistrová Zlín

Vzdělávací firma PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí firmám 16 školících dnů kurz akademie mistrů neboli zvláštní kurz manažerských dovedností pro nižší management ve výrobě a to – vedoucí provozu, mistr, mistrová. Kurz je zaměřený na rozvoj manažerských dovedností nižšího managementu ve výrobních firmách. Školení se koná na Hotelu Moskva ve Zlíně v 6. ve školící místnosti Profima v termínech: - 9. 9. 2014 – 8. 1. 2015 - závěrečná zkouška 13.1. 2015 Kurz je určen: nižšímu managementu ve výrobě mistrům vedoucím výrobních týmů předákům dispečerům prvoliniovým vedoucím, kteří potřebují dobře zvládnout vše potřebné pro kvalitní řízení Tématické bloky kurzu: - moderní nástroje řízení výroby - ekonomické minimum pro mistry - bezpečnost a ochrana zdraví při práci + požární ochrana - týmová práce, týmové role - pracovně právní minimum pro mistry - asertivita a řešení konfliktů - komunikační dovednosti - stres management a time management - moderační dovednosti mistra, příprava a vedení porad. Cena kurzu je 39.900 Kč bez DPH za osobu včetně občerstvení.


Kurz specialista personálního řízení Zlín

Kurz specialista personálního řízení Zlín

PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí 16 školících dní v 8 dvoudenních blocích kurzu specialista personálního řízení, kde získáte znalosti a dovednosti z oblasti personalistiky a HR. KURZ BYL JIŽ UKONČEN ! -------------- Školení se koná na Hotelu Moskva ve Zlíně v 6. ve školící místnosti Profima v termínech: - 24.9. a 25.9. 2014 - 22.10. a 23.10. 2014 - 26.11. a 27.11. 2014 - 14.1. a 15.1. 2015 - 11.2. a 12.2. 2015 - 25.3. a 26.3. 2015 - 15.4. a 16.4. 2015 - 14.5. a 15.5. 2015 Kurz je určen: - stávajícím HR manažerům podniků a organizací - pracovníkům personálních oddělení nebo odborných oddělení s potenciálem dalšího rozvoje a kariérového růstu. Co se zde naučíte a co jaká budou témata kurzu?: - řízení lidských zdrojů a role personalisty ve firmě - personální strategie - plánování, controlling a audit v personálním řízení - obsazování volných míst - hodnocení zaměstnanců - rozvoj a vzdělávání různých skupin a zaměstnanců - odměňování a benefity - firemní kultura - organizační rozvoj - personální administrativa v kostce - informační systém pro HR - základy finančního řízení pro personalisty - vnitřní a vnější vztahy - prezentace případových studií. Garantem kurzu je Mgr. Petr Pokorný, který se zabývá konzultacemi v oblasti HR, prací s lidmi, vedením lidí a organizací firem. Cena kurzu je 37.900 Kč bez DPH za osobu včetně občerstvení.


Kurz manažer kvality Zlín

Kurz manažer kvality Zlín

PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. Nabízí 10 školících dní kurzu manažera kvality, kde získáte znalosti z oblasti managementu kvality a také dokážete systém řízení zavézt tak, aby vyhovoval potřebám dané firmy. KURZ BYL JIŽ UKONČEN ! -------------- Školení se koná na Hotelu Moskva ve Zlíně v 6. ve školící místnosti Profima v termínech od listopadu 2014 do března 2015. Kurz je určen: - pracovníkům působícím v systému managementu kvality - manažerům kvality - vedoucím útvarů řízení jakosti, kontrol a zkušeben - pracovníkům vrcholového nebo středního managementu se zaměřením na systém managementu kvality. Naučíte se zde: - jak pracovat s lidmi a řídit tým pomocí motivačních faktorů, vhodné komunikace a vedení - jak správně formulovat cíle a jak delegovat pravomoci - jak řídit podřízené pracovníky - jak se orientovat v ostatních systémech managementu - jak provádět interní audity - jak najít příležitosti ke zlepšování a řešit problémy a neshody jednak ve výrobě i při řízení firmy. Garantem kurzu je lektor, poradce, konzultant a auditor Mgr. Jiří Jandečka se zaměřením implementace systémů a nástrojů řízení kvality, certifikace ISO a jiné. Cena kurzu je 16.900kč bez DPH za osobu včetně občerstvení.


Kurz adobe photoshop pro pokročilé Zlín

Kurz adobe photoshop pro pokročilé Zlín

Vzdělávací společnost PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí kurz již pro pokročilé uživatele programu adobe photoshop. Naučíme vás jak být v tomto směru a programu produktivnější a kreativnější. KURZ BYL JIŽ UKONČEN ! -------------- Školení se koná na Hotelu Moskva ve Zlíně v 6. ve školící místnosti Profima v termínech: - 20.-21.10.2014 - 10.-11.11.2014 vždy od 9.30 do 16.30 Kurz je určen: - profesionálům v oboru i běžným uživatelům - všem uživatelům grafických programů Naučíte se zde: - jak si pomocí programu stáhnete snímky do PC, zorganizujete a upravíte - orientace v prostředí programu - provádět náročnější úpravy fotografií - úpravy pozadí, retuše snímků a pod. Kurzem vás provede odborný lektor Ing. Mojmír Král, který působí v oblasti informační technologie. Cena kurzu je 6.500kč bez DPH za osobu včetně občerstvení.


Školení web marketingu Zlín

Školení web marketingu Zlín

Společnost PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí vzdělávací kurz, 6ti denní školení web marketingu aneb jak vytěžit maximum z webových stránek. KURZ BYL JIŽ UKONČEN ! -------------- Školení se bude konat na Hotelu Moskva ve Zlíně v 6. patře v termínech: - Podzim 2014 22.9., 13.10., 14.10., 3.11., 1.12. vždy od 9h Kurz je určen: - internetovým podnikatelům, kteří se chtějí naučit využívat všechny výhody psaného textu - všem marketingovým poradců - manažerům propagace na internetu - pro kohokoliv, kdo chce podnikat na internetu. Naučíte se zde: - základy web marketingu - o psaném slově a obsahu prakticky - začínám psát a není to jen o psaní - provoz obsahového webu - vše outsoucujeme - jak přivézt na svůj web více zákazníků - tvořit poutavější a efektivnější texty - jak využívat sociální sítě - klíčová slova, seo, PPC kampaně - elektivní rozvržení webu. Přednášející je expert na internetový marketing, optimalizaci webu a copywriting lektor Bc. Michal Krčmář. Cena kurzu činí 11.900kč bez DPH za osobu včetně občerstvení.


Setkání top manažerů a personalistů Zlín

Setkání top manažerů a personalistů Zlín

Vzdělávací a poradenská společnost PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. Vás zve na setkání top manažerů a personalistů v Baťově vile ve Zlíně. AKCE JIŽ PROBĚHLA ! --------------------- Datum konání: - ve čtvrtek 18.9.2014 v 10:00. Při setkání top manažerů a personalistů se jedná o setkání v přátelské atmosféře se zástupci veřejné správy, sociálních služeb, neziskových organizací, řediteli a manažery firem nejen ze Zlína a Zlínského kraj. V dopoledním programu od 10:00 do 12:00 se budeme věnovat: - novým operačním programům - aktuální změny veřejné podpory V odpoledním programu od 13:00 do 17:00 se naučíte jak: - využít potenciál zaměstnanců naplno. Přednášející: - PhDr. Marian Jelínek - Ilona Plšková - Ing. Jiří Švadlenka - Ing. Petr Ptáček. Účastnický poplatek 1.599kč bez DPH včetně občerstvení, obědu a večeře. Dopolední program 499kč bez DPH včetně občerstvení.


Personální poradenství, rekvalifikační kurzy, školení pro firmy Zlín

Personální poradenství, rekvalifikační kurzy, školení pro firmy Zlín

PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., je poradensko-vzdělávací společnost a orientuje se nejen na personální poradenství, rekvalifikační kurzy či školení pro firmy, ale také vzdělávání a poradenství ve firemní oblasti a analýzu vzdělávacích potřeb. Nabízíme: - dlouholeté zkušenosti - orientujeme se v nejnovějších vzdělávacích a rozvojových aktivitách jednotlivých oborů - vysoce kvalitní služby s maximálním přínosem pro zákazníka - spolupráci s odborníky a lektory z ČR i zahraničí Pro firmy hledáme řešení, která přispějí k jejich růstu, zvyšování efektivity a výkonnosti. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci budou pro Vás nejen poradci a školiteli, ale také partneři pro Váš rozvoj potenciálu, zefektivnění produkce a zlepšení postavení na trhu.


Kurz AKADEMIE MISTRŮ - rozvoj manažerských dovedností Zlín

Kurz AKADEMIE MISTRŮ - rozvoj manažerských dovedností Zlín

AKADEMIE MISTRŮ - rozvoj manažerských dovedností V kurzu rozvinete své manažerské dovednosti zaměřené na nižší management ve výrobě. Po absolvování programu, který je akreditován MŠMT ČR, získáte certifikát na pozici Vedoucí provozu - Mistr/Mistrová s celostátní platností. Moduly vedou zkušení lektoři a manažeři s praxí jak v českých, tak zahraničních společnostech. Důraz je především kladen na propojení teorie s praxí, na řešení případových studií a modelových situací. Program je akreditován MŠMT ČR Termín: březen - září 2014, Interhotel Moskva, Zlín


Kurz Manažerská ekonomika Zlín

Kurz Manažerská ekonomika Zlín

Manažerská ekonomika Kurz vychází z poznatků manažerského účetnictví, které zahrnuje kalkulace, rozpočetnictví, finanční účetnictví, vnitropodnikové účetnictví, controlling, hodnocení investic a hodnocení úspěšnosti podniku. Kurz je určen pracovníkům ekonomických útvarů, controllingu, finančním manažerům a střednímu managementu podniku se zaměřením na ekonomiku. Termín: únor - květen 2014, Interhotel Moskva, Zlín


Kurz LEAN GURU - zlepšování a řízení procesů Zlín

Kurz LEAN GURU - zlepšování a řízení procesů Zlín

LEAN GURU - nejvyšší stupeň zlepšování a řízení procesů napříč celou společností. Zdroje efektivity neleží jen ve výrobě. Naučte se štíhlému pohledu na celou společnost. Lean guru je nejvyšší stupeň zlepšování a řízení procesů napříč celou společností. Naučíte se řídit zdroje produktivity ve všech procesech společnosti. Součástí témat zaměřených na procesní řízení bude jednodenní referenční návštěva v reálné české společnosti využívající tyto metody. Termín: listopad 2013 - duben 2014, Interhotel Moskva, Zlín


Kurz HR AKADEMIE - specialista personálního řízení Zlín

Kurz HR AKADEMIE - specialista personálního řízení Zlín

Kurz HR AKADEMIE - specialista personálního řízení - poznejte nástroj motivace a práce s lidmi, který Vám přinese vyšší výkonnost firmy. KURZ BYL JIŽ UKONČEN ! -------------- Poznejte nástroj motivace a práce s lidmi, který Vám přinese vyšší výkonnost firmy. Hledejte inspiraci v osvědčených příkladech a poznejte praxi úspěšných firem. Hlavním cílem je dlouhodobý a systematický rozvoj znalostí a dovedností v oblasti personalistiky a HR. Seznamte se s aktuálními poznatky a trendy v oblasti HR ve firmách a schopnost je reálně aplikovat. Termín: listopad 2013 - červen 2014, Interhotel Moskva, Zlín


Kurz LEAN MASTER - základní metody průmyslového inženýrství Zlín

Kurz LEAN MASTER - základní metody průmyslového inženýrství Zlín

LEAN MASTER - základní metody průmyslového inženýrství Kurz obsahuje souhrn základních metod prů- myslového inženýrství, které potřebuje první linie řízení pro každodenní práci a standardizaci procesů ve společnosti. Znát metody průmyslového inženýrství nestačí. Nejtěžší je, správně je použít a získat pro změnu celý tým. Kurz obsahuje souhrn základních metod průmyslového inženýrství, které potřebuje první linie řízení pro každodenní práci a standardizaci procesů ve společnosti. V kurzu se naučíte metody a postupy pro vedení, řízení a motivaci týmů pro zavádění, řízení a udržování metod neustálého zlepšování procesů. Termín: říjen 2013 - březen 2014, Interhotel Moskva, Zlín


Kurz internetového marketingu WEBIMAR.CZ Zlín

Kurz internetového marketingu WEBIMAR.CZ Zlín

WEBIMAR.CZ - jak z webových stránek vytěžit maximum jen za pomocí textu. Hledáte nový způsob, jak přivést na svůj web co nejvíce návštěvníku a udělat ho poutavější a efektnější? Naučíme Vás myslet jako správný internetový markeťák a dáme Vám praktické návody jak efektivně využívat sociální sítě, rozvržení wireframu a jak definovat ta správná klíčová slova pro lepší fungování SEO a PPC kampaní. Naučíte se rovněž vyhodnocovat úspěšnost mediálních kampaní. Termín: 26. - 27. 9., 24. - 25. 10. 2013, Interhotel Moskva, Zlín


Marketingové vzdělávání CIMA A, B Zlín

Marketingové vzdělávání CIMA A, B Zlín

CIMA A Kurz CIMA A je základním stupněm systému certifikovaného marketingového vzdělávání CIMA. Představuje komplexní vzdělávací program, který odráží dlouhodobé zkušenosti naší i zahraničních ekonomik, nejnovější poznatky a aktuální trendy v oblasti marketingu. Naučíte se ovládat marketingové terminologie, metody a postupy uplatňované při marketingovém plánování a při implementaci marketingových nástrojů. Termín: únor - červen 2014, Interhotel Moskva, Zlín CIMA B Kurz CIMA B (původní nizozemské know-how NI-MA) vám poskytne ucelený soubor znalostí nejen z marketingu, ale i souvisejících oborů, posílí vaši pozici ve středním managementu a otevře vám cestu do vyššího managementu. Kombinuje učivo marketingu, finančního a strategického řízení, integrované komunikace, logistiky, statistiky a dalších manažerských disciplín v rozsahu nezbytném pro profesionální manažery - marketéry. Termín: únor - červen 2014, Interhotel Moskva, Zlín


HR AKADEMIE - specialista personální administrativy

HR AKADEMIE - specialista personální administrativy

HR AKADEMIE - specialista personální administrativy Získejte ucelený pohled a znalosti správné personální administrativy a rozšiřte si pohled základní personalistiky na další oblasti personálních prací ve firmách. Jedná se o kurz zakončený zkouškou a je určen převážně administrativním pracovníkům pracujícím v personální oblasti. Kurz je zakončen zkouškou. Termín kurzu: říjen 2013 - březen 2014, Interhotel Moskva, Zlín


Vzdělávací kurz efektní řízení pro manažery, krizová komunikace Zlín

Vzdělávací kurz efektní řízení pro manažery, krizová komunikace Zlín

V měsíci červenci bychom Vás chtěli pozvat především na kurz EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ PRO MANAŽERY, který Vás naučí jak najít kompromis mezi pocitovým a rozumových řízením. Tento seminář je určen pro všechny, kteří mají pocit, že řeší úkoly a termíny za podřízené a kterým chybí informace a dostatečný přehled na pracovišti EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ PRO MANAŽERY 16. 7. 2013, nová cena 2.390,- Kč bez DPH KRIZOVÁ KOMUNIKACE - ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ A VYJEDNÁVÁNÍ 30. 7. 2013, nová cena 2.390,- Kč bez DPH


Kurz AKADEMIE MISTRŮ

Kurz AKADEMIE MISTRŮ

PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí kurz AKADEMIE MISTRŮ - Rozvoj manažerských dovedností zaměřených na nižší management ve výrobě. Termín: duben – listopad 2013 Program je akreditován MŠMT ČR a absolvent tohoto programu získá certifikát na pozici VEDOUCÍ PROVOZU – MISTR / MISTROVÁ s celostátní platností. Prakticky zaměřený vzdělávací program je rozdělen do 10 modulů a 16 dnů. Moduly vedou zkušení lektoři a manažeři s praxí jak v českých, tak zahraničních společnostech. Důraz je především kladen na propojení teorie s praxí a nedílnou součástí teorie jsou praktické ukázky, praktická cvičení, řešení případových studií a modelových situací.


Vzdělávací kurz Balanced Scorecard Zlín

Vzdělávací kurz Balanced Scorecard Zlín

PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí vzdělávací kurz Balanced Scorecard: - víte jak efektivně a podle jakých ukazatelů měřit výkonnost společnosti? Zajímají Vás příklady, jak tyto otázky řeší konkrétní české výrobní a obchodní společnosti? Rádi byste věděli, k čemu se dá metodiku BSC reálně využít a jak při jejím nasazení postupovali? Pokud Vaše odpovědi zněly ano, navštivte náš kurz a seznamte se formou případových studií s aplikací metodiky Balanced Scorecard. Vzdělávací kurz je určen ředitelům firem, průmyslovým inženýrům, inženýrům kvality a manažerům. Termín: 23. 5. 2013


Vzdělávací kurz Adobe Photoshop  Zlín

Vzdělávací kurz Adobe Photoshop Zlín

PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí vzdělávací kurz Adobe Photoshop: - buďte produktivnější a kreativnější díky grafickému programu Photoshop. Adobe Photoshop je program na organizaci a úpravy fotografií, který je určen nejen pro profesionály v oboru, ale mohou s ním pracovat i běžní uživatelé. Díky tomuto kurzu se naučíte upravovat fotografie tak aby Vaše webová či tisková prezentace vypadala profesionálně a reprezentativně.   Vzdělávací kurz je určen běžným uživatelům, kteří začínají pracovat s tímto programem. Termín: 11.+12. 4. a 29.+ 30. 4. 2013


Online a mobilní marketing z pohledu efektivity - workshop Zlín

Online a mobilní marketing z pohledu efektivity - workshop Zlín

Online a mobilní marketing z pohledu efektivity - praktický workshop Termín: 29. 3. 2013 Jaké internetové reklamní formáty jsou vhodné pro různé obory? Kde naleznete nejaktivnější online uživatel? Vyplatí se marketing v mobilu? Jaké jsou nejrychleji rostoucí sociální sítě v ČR? Nejen tyto otázky si zodpovíte díky workshopu, jehož cílem je prakticky si vyzkoušet práci s online komunikačními a reklamními produkty (nástroji). Vzdělávací kurz je určen nejen majitelům malých firem a podnikatelům, ale také všem marketingovým a produktovým specialistům, kteří chtějí získat vhled do možností mobilního marketingu a cílení reklamy ve vybraných online produktech a sociálních sítích.


Kurz projektového řízení Zlín

Kurz projektového řízení Zlín

PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí kurz projektového řízení Termín: 27.3.2013 Prostřednictvím kurzu projektového řízení získáte teoretické i praktické znalosti jak naplánovat projekt a jak ho řídit. Osvojíte si principy vedení projektového týmů, dokážete analyzovat rizika projektu a porozumíte řízení finančních zdrojů. Vzdělávací kurz je určen vrcholovému a střednímu managementu společnost, případně pracovníkům řídícím nebo plánujícím vést projekty ve firmách.


Kurz Akademie řízení priorit v informačním věku Zlín

Kurz Akademie řízení priorit v informačním věku Zlín

PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o. nabízí kurz Akademie řízení priorit v informačním věku Termín: 25.+26. 3. a 15.+16. 4.  2013, Interhotel Moskva, Zlín Seznamte se s tipy, triky a návyky, které zvýší produktivitu a sníží stres, naučte se, jak řídit priority a úkoly v době informačního přetížení tak, aby byly v souladu se zájmy organizace, týmu i jednotlivce. V průběhu čtyřdenního odborného kurzu se naučíte efektivně využívat Microsoft Windows 7, OneNote, Outlook, seznámíte se s moderními metodami a technikami time managementu jako jsou například GTD, Inbox Zero, Pomodoro a dalšími.


Nabídka jarních kurzů, iPhone a iPad v manažerské praxi Zlín

Nabídka jarních kurzů, iPhone a iPad v manažerské praxi Zlín

PROFIMA EFFECTIVE - nabídka jarních kurzů Zlín GTD – Osobní produktivita pro 21. století GTD – Getting Things Done je jednou z nejpokrokovějších metod řízení produktivity na světě. Ukáže vám cestu, jak si své úkoly vytřídit a naplánovat tak, abyste jejich plnění zvládali v klidu, bez stresu a tedy maximálně efektivně. Termín: 17. 4. 2012, Interhotel Moskva, Zlín Efektivní propagace a marketing na Facebooku a dalších sociálních sítích V ČR jsou 3 miliony aktivních uživatelů Facebooku. Využijte sociální sítě pro budování značky a odhalte jejich reklamní potenciál. Jeden z nejnavštěvovanějších kurzů v ČR. Termín: 26. 4. 2012, Interhotel Moskva, Zlín iPhone a iPad v manažerské praxi Ukážeme vám, jak tyto zařízení maximálně efektivně využít při pracovním procesu. Chcete získat užitečné tipy a rady, jak dostat ze svého nástroje to nejlepší? Termín: 3. 5. 2012, Interhotel Moskva, Zlín


Manažer štíhlé výroby, kurz na zlepšování výrobních procesů Zlín

Manažer štíhlé výroby, kurz na zlepšování výrobních procesů Zlín

Manažer štíhlé výroby - akreditovaný kurz MŠMT - organizačně technický pracovník se zaměřením na zlepšování výrobních procesů. Realizace v měsících květen – říjen 2012, Interhotel Moskva, Zlín Cílem dlouhodobého vzdělávacího programu je naučit účastníky metody a techniky pro hledání inovativních řešení ve výrobě a odstranění nežádoucích jevů, které ovlivňují výrobní proces. Účastníci se budou zabývat tréninkem kreativních schopností podporujících hledání nejefektivnějších řešení ve výrobním procesu, aby dokázali najít úzká místa, rozeznat přidanou hodnotu, sledovat a optimalizovat tok materiálu od předvýrobního procesu až po expedici s cílem odstranění plýtvání. Kurz je výrazně orientován na praxi a jeho součástí je výuka přímo ve výrobních provozech. Důvody pro Vaši účast: - získáte přehled, čeho lze dosáhnout zavedením prvků štíhlé výroby - naleznete podstatné důvody pro zavedení principů štíhlé výroby - jak zrealizovat účinně metody ve výrobním procesu - jak odstranit plýtvání ve výrobním procesu - kurz se zaměřuje ve velké míře na praktické a využitelné znalosti a dovednost.


Jak hledat příležitosti pro efektivní růst firmy

Jak hledat příležitosti pro efektivní růst firmy

Odborná konference "Jak hledat příležitosti pro efektivní růst firmy" - stanovení vhodného okamžiku pro aplikaci změny, prediktivní management. Baťova vila, 7. 4. 2011.