BOTASERVIS s.r.o.


Dělnická 582, Vizovice 763 12
Firma Botaservis s.r.o. nabízí obuvnickým firmám veškerý materiál, nářadí a stroje pro opraváře obuvi. Máme vlastní výrobu patníků, podrážek, podešví a jiné pryžové výrobky, které exportujeme nejen do Česku, ale i na Slovensko, do Itálie a Švýcarska, také do Polska, Lotyšska a na Ukrajinu.

Velkoobchod, prodej, výroba:
-obuvnický opravárenský materiál
-obuvnického materiálu
-obuvnické opravárenské stroje - nové i repasované HARDO, MEBUS, ZPS atd.
-obuvnické nářadí a zařízení.

Služby:
- oprava obuvi na klíč
- zřizování opraven dle přání zákazníka
- prodej obuvnického materiálu na dobírku
- rozvoz materiálu vlastní přepravou
- poradenství v obuvnickém oboru.

Vybavení opraven obuvi:
-kůže
-lepidla, ředidla, barvy, vosky
-nitě
-obuvnické kování, nářadí, plotny, stroje
-patníky a patníky s kov. dříkem
-podrážky, podešve
-podšívky
-poutka, pruženky
-pásky, smirky
-vložky
-zipy, uzávěry
-stélky, rámky.

Obuvnické stroje, nářadí:
- obuvnické stroje - drásací, lisovací, ostatní...
- obuvnické nářadí - kladiva, kleště, nůžky...
- kombinované opravárenské obuvnické stroje
- lisovací stroje
- šicí stroje
- roztahováky obuvi, dvojnožky

Sklad:
-tel.:577019152.
Pobočky, sklady:
-Brno, Hybešova 46; Tel.:603157334
-Praha 10, Tiskařská 12; Tel.:603157332
-Liberec, Rumunská 115; Tel.:608925620
-Plzeň, Líně 468; Tel.: 774099684.

Prodej surovin, chemikálií a jiných produktů k výrobě obuvi:
- EVA granuláty
- PE granuláty
- gumárenské suroviny
- lepidla disperzní
- rozpouštědla.

Produkty
  • běžecké boty, kotníkové boty, tenisky, lodičky, boty na podpatku, boty na klínku, žabky, sandály, kozačky, kožené boty
  • speciální dopravníky, impulsní svářečka, odhlučňovací zařízení, automatické vzorkovače, převíjecí zařízení

Obec Věžky - malá obec v okrese Přerov s novou knihovnou i dětským hřištěm.

Obec Věžky - malá obec v okrese Přerov s novou knihovnou i dětským hřištěm

Obec Ocmanice okres Třebíč – venkovské sídlo na pravém břehu řeky Oslavy.

Obec Ocmanice okres Třebíč – venkovské sídlo na pravém břehu řeky Oslavy

Související články
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

COMPUPLAST s.r.o.

COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

Společnost COMPUPLAST se zabývá výrobou a prodejem vytlačovacích strojů, nástrojů a celých linek na vytlačování a vyfukování plastů špičkové kvality. Více než 40 let zkušeností, využívání moderních technologií a spolupráce se spolehlivými obchodními partnery nám poskytují stabilní zázemí pro rychlé a efektivní řešení i těch nejsložitějších případů.


Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Industrial Starter Czech s.r.o.

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Firemní články
E-shop, prodej obuvnický materiál a nářadí Zlín

E-shop, prodej obuvnický materiál a nářadí Zlín

Firma Botaservis s.r.o. se zabývá prodejem a vlastní výrobou obuvnického materiálu, nářadí a obuvnických opravárenských strojů. Prostřednictvím internetového e-shopu Vám nabízí rychlou a jednoduchou cestu, jak veškeré zboží objednat z pohodlí Vašeho domova. V oblasti obuvnického materiálu a nářadí pro Vás společnost Botaservis s.r.o. připravila široký sortiment výrobků, jež je neustále aktualizován a doplňován - barvy, vosky - klínové pásy - kůže - lepidla, ředidla - nitě - obuvnické kování, nářadí, plotny, stroje - pásky, smirky - patníky - podrážky, podešve - podšívky - poutka, pruženky - stelky, rámky - vložky - zipy, uzávěry Neváhejte a navštivte náš internetový obchod, ve kterém najdete kompletní nabídku obuvnického materiálu a nářadí od firmy Botaservis s.r.o., která si své spokojené zákazníky našla nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Itálii či Švýcarsku.


Vybavení opraven obuvi, obuvnické stroje, patníky, podrážky Zlín

Vybavení opraven obuvi, obuvnické stroje, patníky, podrážky Zlín

Společnost BOTASERVIS s.r.o. nabízí vybavení opraven obuvi, obuvnické stroje: - barvy, vosky - kůže - lepidla - nitě - obuvnické kování, nářadí, plotny, stroje - patníky a patníky s kov. dříkem - podrážky, podešve - podšívky - poutka, pruženky - pásky, smirky - vložky - zipy, uzávěry - stelky, rámky Přidejte se i vy k řadě spokojených zákazníků, kterých si firma BOTASERVIS s.r.o. díky dlouholetým zkušenostem od roku 1992 získala již velké množství. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Obuvnický materiál a nářadí pro opravny obuvi

Obuvnický materiál a nářadí pro opravny obuvi

Opravujete obuv? Pak víte, že bez kvalitního vybavení a materiálů můžete být sebešikovnější, ale bota nebude nikdy dokonalá. Naopak pokud chcete, aby se k vám zákazníci vraceli, musíte odvést co nejlepší práci. A právě s tím vám pomůže společnost BOTASERVIS – váš výrobce a dodavatel veškerého obuvnického materiálu a nářadí. Už více než 20 let zásobuje firma BOTASERVIS obuvnickým materiálem a nářadím opravny obuvi i obuvnické firmy. V našem sortimentu najdete materiál, nářadí a stroje, které se využívají při opravě a výrobě obuvi. Vyrábíme vlastní patníky, podrážky, podešve a další pryžové výrobky, které vám usnadní práci. Působíme po celé České republice. Sídlo firmy najdete v Praze 4, sklady pak v Brně, Liberci, Plzni a Vizovicích. Opravny obuvi zásobujeme mimo jiné tímto sortimentem: - kůže - lepidla, ředidla, vosky, barvy - podrážky, podešve - podšívky - zipy, uzávěry - drásací stroje - lisovací stroje - další obuvnické stroje - obuvnická kladiva - obuvnické kleště - obuvnické nůžky - a mnoho dalších Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům využívajících obuvnický materiál, kteří pocházejí nejenom z České republiky, ale také z Ukrajiny, Polska, Itálie nebo Švýcarska. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se o tom, že pro získání kvalitního obuvnického materiálu nemusíte vyjít z domu. Využívejte slevových akcí, které v našem e-shopu probíhají. BOTASERVIS je váš partner v obuvi.


Oprava obuvi na klíč , obuvnický materiál Zlín, Vizovice

Oprava obuvi na klíč , obuvnický materiál Zlín, Vizovice

Svět obuvníků BOTASERVIS s.r.o. nabízí opravu obuvi na klíč a velkoobchod, prodej obuvnického materiálu: - patníky, podrážky, podešve - plotny - nitě - lepidla, ředidla, barvy, vosky - pásky, smirky, stěrky, rámky - zipy, uzávěry - obuvnické kování - poutka, pruženky, vložky - obuvnické stroje - drásací, lisovací, ostatní... - obuvnické nářadí - kladiva, kleště, nůžky...


Obuvnické stroje, materiály a nářadí

Obuvnické stroje, materiály a nářadí

BOTASERVIS s.r.o. nabízí: - kombinované opravárenské obuvnické stroje - lisovací stroje - šicí stroje - roztahováky obuvi, dvojnožky - obuvnické materiály - obuvnické nářadí.


Oprava obuvi na klíč, prodej obuvnického materiálu Zlín

Oprava obuvi na klíč, prodej obuvnického materiálu Zlín

SVĚT OBUVNÍKŮ Nabízíme opravu obuvi na klíč a velkoobchod, prodej obuvnického materiálu: -patníky, podrážky, podešve -plotny -nitě -lepidla, ředidla, barvy, vosky -pásky, smirky, stěrky, rámky -zipy, uzávěry -obuvnické kování -poutka, pruženky, vložky -obuvnické stroje - drásací, lisovací, ostatní... -obuvnické nářadí - kladiva, kleště, nůžky...