Petr Toman
Povrchové úpravy


č. 91, Terezín 696 14
Živnost subjektu byla ukončena.

Provádíme povrchové úpravy kovových konstrukcí, plechových dílů i jakéhokoli vybavení domácnosti mnoha technikami. Působíme v Terezíně u Čejče, v okrese Hodonín, v lokalitě Uherské Hradiště i Brno.
V oblasti lakování a lakýrnictví máme dlouholeté zkušenosti.

Prášková lakovna:
-povrchové úpravy, povrchová úprava kovových výrobků práškovými plasty (komaxit) ve všech odstínech RAL i dalších speciálních efektech (metalické laky, antiky, různé struktúry)
-tryskání (otryskání) výrobků ocelovou drtí
-na předúpravu používáme tryskání a odmašťování.

Techniky lakovny:
-lakování, komaxit
-tryskání, pískování
-práškové lakování.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.
Vše s klientem zkonzultujeme a poradíme jaký způsob povrchové úpravy je nejvhodnější na daný povrch.

Produkty
  • cínování a černění, dekorativní chromování, eloxování a fosfátování, galvanické niklování, pískování a leštění, žárové zinkování

Obec Domoraz - za přírodou, vrchy a rybníky do malebné krajiny.

Obec Domoraz - za přírodou, vrchy a rybníky do malebné krajiny

Výroba a vývoj CNC obráběcích a jednoúčelových strojů.


Související články
Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

D&K Brazing s.r.o.

Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

Když se řekne žíhání, tak jde o druh tepelného zpracování kovů, díky kterému se zlepšují některé vlastnosti materiálů a tím i možnost dalšího zpracování. O proces žíhání a pájení oceli a nerezových materiálů se díky moderní technologii a zkušenostem odborně postará společnost D&K Brazing s.r.o. s provozovnou v Olomouci.


Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Regálové systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde je potřeba přehledně uskladnit jakékoli věci či zboží. Najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale i ve skladech, firmách, obchodech, průmyslových provozech a tak dále. Společnost KOVONA SYSTEM, a.s. vyrábí regálové systémy z kvalitních, ale cenově dostupných materiálů.


GALVA s.r.o. provádí fosfátování a galvanické zinkování

GALVA s.r.o.

GALVA s.r.o. provádí fosfátování a galvanické zinkování

Společnost GALVA s.r.o. se může pochlubit hned několika svými přednostmi. Mezi hlavní činnosti firmy patří galvanické zinkování a fosfátování. Využívají moderní technologie a samozřejmě plní podmínky pro ISO, které se pravidelně kontrolují. Další předností je integrační povolení IPPC, které posuzuje vliv na životní prostředí.


Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

NOVAPAX CZ s.r.o.

Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Důležitou součástí úspěchu průmyslových odvětví je spolupráce s profesionály. Vysoká odbornost dává jistotu, že získáte kvalitu, spolehlivost a dokonalý servis. Přesně tak se dá definovat i společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Kuřimi, která je odborníkem na laserové navařování, leštění i gravírování.


Firemní články
Prášková lakovna, lakování kovů | Hodonín | Jihomoravský kraj

Prášková lakovna, lakování kovů | Hodonín | Jihomoravský kraj

Provádíme povrchové úpravy kovových výrobků, kovových konstrukcí, plechových dílů a jakéhokoli vybavení Vaší domácnosti. Jihomoravská firma Povrchové úpravy s provozovnou v Terezíně u Čejče Vám nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti lakování kovů. Používané techniky lakovny: -komaxit -tryskání, pískování -práškové lakování. K lakování používáme komaxit do rozměrů 2,50mx1, 40mx0, 90m. Lakování RAL odstíny a dostupné speciální efekty (metalické laky, antiky, různé struktury). K tryskání výrobků používáme ocelovou drť. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Terezíně, okr. Hodonín. Působnost naší firmy je po celém Jihomoravském kraji - Hodonín, Uherské Hradiště, Brno.


Povrchové úpravy kovů, otryskání | Hodonín, Brno

Povrchové úpravy kovů, otryskání | Hodonín, Brno

Provádíme povrchové úpravy kovů mnoha dostupnými technikami. Potřebujete nově nalakovat kovové konstrukce, plechové díly či vybavení domácnosti? Obraťte se na nás! Naše firma provádí mnoha technikami povrchové úpravy kovů - lakování, komaxit, tryskání, otryskání, práškové lakování i pískování. Předúpravu kovů provádíme tryskáním a odmašťováním, k tryskání používáme ocelovou drť. Metodou otrýskání - pískování používáme nejčastěji ve strojírenství k závěrečnému čištění odlitku před povrchovou úpravou. Nebojte se vystoupit z davu a zpestřit si barvami život. V oboru povrchové úpravy kovů máme mnoholeté zkušenosti a jsme schopni zpracovat všechny Vaše požadavky na dostupné speciální efekty. Zakázky provádíme nejen v okrese Hodonín, ale i Uherské Hradiště a Brno. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v obci Terezín.


Povrchové úpravy kovů, lakování, tryskání, prášková lakovna Hodonín

Povrchové úpravy kovů, lakování, tryskání, prášková lakovna Hodonín

Firma Povrchové úpravy Toman provádí povrchové úpravy nejen kovových konstrukcí a plechových dílů, ale i jakéhokoli vybavení domácnosti. Sídlíme v Terezíně u Čejče, v okrese Hodonín. V oblasti lakování a lakýrnictví máme již dlouholeté zkušenosti. Techniky používaných povrchových úprav: -povrchové úpravy, povrchová úprava kovových výrobků práškovými plasty (komaxit) ve všech odstínech RAL i dalších speciálních efektech (metalické laky, antiky, různé struktury). -tryskání, otryskání výrobků ocelovou drtí. Na předúpravu kovů používáme tryskání a odmašťování. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Vše s Vámi zkonzultujeme a poradíme jaký způsob povrchové úpravy je nejvhodnější na konkrétní povrch. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!


Povrchová úprava kovu, Hodonín, Terezín, Jihomoravský kraj

Povrchová úprava kovu, Hodonín, Terezín, Jihomoravský kraj

Firma Petr Toman nabízí: -povrchová úprava kovů -povrchová úprava kovových výrobků -povrchová úprava kovových výrobků práškovými plasty - provedení v různých odstínech -tryskání kovových výrobků -lakování kovových výrobků -práškování kovových výrobků.


Povrchové úpravy kovů Terezín, komaxit Hodonín

Povrchové úpravy kovů Terezín, komaxit Hodonín

Naše firma se zabývá povrchovými úpravami kovů. Nabízíme vám: - povrchové úpravy kovových výrobků a tryskání - pro lakování používáme komaxit do rozměrů 2,50mx1, 40mx0, 90m - možnost úprav ve všech odstínech RAL a jiných - k tryskání výrobků používáme ocelovou drť.


Prášková lakovna, lakování Terezín, Hodonín

Prášková lakovna, lakování Terezín, Hodonín

Firma se zabývá úpravou kovových výrobků. Nabízíme: -povrchové úpravy pro kovové výrobky a trýskání -lakování -úpravy ve všech odstínech -k tryskání používáme ocelovou drť.


Prášková lakovna Hodonín ,Jihomoravský kraj

Prášková lakovna Hodonín ,Jihomoravský kraj

Nabízíme: -povrchové úpravy, povrchová úprava -úpravy,úprava kovových výrobků -úpravy, úprava práškování plastmi -všechny odstíny.