CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

sebesta@sebesta.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 518 612 307

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Svatoborská 591
Kyjov 697 01

Šebesta, spol. s r.o.

Společnost Šebesta, spol. s.r.o. se sídlem v Kyjově u Hodonína se zaměřuje na výrobu a dodávku technologií čistíren odpadních vod a autoumýváren. Zajistíme čistírny a čističky odpadních vod, bezkontaktních myček a mycích zařízení.

S naší spoluprací budete jistě spokojeni. Zaměřujeme se na vývoj a výrobu s tradicí - technologie čistíren odpadních vod a autoumýváren dodáváme již od roku 1975. Spolehnout se můžete na komplexnost dodávky. Zajistíme stavebnicové systémy i dodávky na klíč včetně technologického vybavení nebo montovaných staveb.

Montované stavby autoumýváren jsou navrhovány a vyráběny jako jednoduché montované, žárově zinkované konstrukce. Díky opláštění a provedení jsou vhodné pro celoroční provoz, s využitím sendvičových tepelně izolačních panelů nebo i jiných konstrukčních oplášťovacích prvků. Materiály se vyznačují především vysokou životností, výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a jednoduchou údržbou. Součástí staveb je technologická místnost (pro umístění technologie ČOV, technologie mytí a jiným vybavením).

Vybrat si můžete z těchto realizací:
- samoobslužné autoumývárny s ručním vysokotlakým mytím v různém provedení (jednoboxové, víceboxové)
- autoumývárny s portálovou nebo řetězovou mycí linkou na osobní a užitkové vozy, pro mytí nákladních automobilů nebo jiné dopravní techniky

Dodáváme technologie pro autoumývárny - komplexní stavební a technologické řešení provozů autoumýváren, a to čištění a recyklace odpadních vod (chemické ČOV Rebeka 01, 02, 03 - recirkulační čistírna zaolejovaných odpadních vod zejména z autoumýváren, Rebeka DJ - diskontinuální čistírna zaolejovaných odpadních vod zejména z autoumýváren). Také biologické ČOV Rebeka CB (recirkulační BIO čistírna odpadních vod z autoumýváren, plastové sběrné žlaby SZ a sedimentační jímky SJ, kombi SJK, zásobní jímky (akumulují vyčištěnou vodu), sorpční filtry a automatické tlakové stanice.

Realizujeme průmyslové a komunální čistírny odpadních vod (návrh, projekční a inženýrská činnost, výroba, dodávka a montáž technologických celků ČOV pro čištění a úpravu vod z technologických a výrobních provozů).

Dále ČOV EVHfiltr (zařízení na úpravu nebo čištění odpadních vod fyzikálně-chemickým procesem koagulace a čiření, sedimentace, následné tvorby vločkového mraku a dofiltrace na plovoucí filtrační vrstvě) a ČOV EVHflotátor (zařízení na úpravu nebo čištění odpadních vod fyzikálně-chemickým procesem koagulace a flotace). Mimo jiné dezodorizační filtr (systém dezodorizace vzduchu je soustava zařízení zabezpečující odsávání zapáchajícího vzduchu od zdrojů zápachu nebo z prostor, kde jsou aparáty produkující zapáchající látky)

Dále také dodáváme příslušenství a doplňky, jako jsou samoobslužné vysavače interiérů, hustiče pneumatik a klepače koberců. Sídlo společnosti naleznete na adrese Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5.

moreless
Informační zdroje

Myčky autČističky odpadních vod

SLOGAN: Spolehlivý partner s tradicí

Štítky: technologie pro autoumývárny, čistírny a čističky odpadních vody, bezkontaktní myčky, mycí zařízení

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výroba a dodávka recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren REBEKA CCH

Výroba a dodávka recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren ...

Výrobu a dodávku plastové chemické recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren REBEKA CCH zajistí společnost Šebesta, spol. s.r.o. se sídlem v Kyjově u Hodonína.

Rotační síto řady RS na nečistoty obsažené v odpadních vodách

Rotační síto řady RS na nečistoty obsažené v odpadních vodách

Rotační síto řady RS od firmy Šebesta, spol. s.r.o. se sídlem v Kyjově pro účinné mechanické čištění odpadních vod od nerozpustných nečistot.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

Šebesta, spol. s r.o.
Svatoborská 591
Kyjov 697 01
GPS: 49°0′9.83″ N, 17°6′55.94″ E

49°0′9.83″ N, 17°6′55.94″ E

QR kód firmy Šebesta, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Šebesta, spol. s r.o.
Adresa

Adresa

Svatoborská 591
Kyjov 697 01

sebesta@sebesta.cz
+420 518 612 307

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Stavba a technologie autoumývárny

Stavba a technologie autoumývárny

Bezkontaktní vysokotlaké mycí zařízení

Bezkontaktní vysokotlaké mycí zařízení

Průmyslové a komunální ČOV

Průmyslové a komunální ČOV

Kde nás najdete

Svatoborská 591
Kyjov 697 01

GPS49°0′9.83″ N, 17°6′55.94″ E

Plánování trasy

Svatoborská 591 Kyjov 69701

Prospekty

Samoobslužný vysavač CC GCertifikát kvality firmy