Hotel Zetocha ***


Hevlín 53, Hevlín 671 69
Hotel Zetocha poskytuje ubytování a stravování u hranic s Rakouskem v obci Hevlín. Pouhé necelé 2 km od hotelu se nachází známe rakouské termální lázně Laa an der Thaya.

Hotel disponuje 18 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek. Celková kapacita hotelu je 54 osob. Pokoje jsou vybaveny TV, sprchou, klimatizaci, ledničkou a WI-FI.

V restauraci je k dispozici 50 míst, nabízíme možnost pořádání větších společenských akcí, v letních měsících s přístupem na terasu s 24 místy. Nabízíme bohatý výběr z tradiční české kuchyně včetně dalších specialit doplňovaných o denní menu.

Hotel a restauraci naleznete na adrese Hevlín 53, okres Znojmo.

Produkty
  • nabídka wellnes pobytů, luxusní ubytování, možnost volnočasových aktivit, restaurační zařízení
  • denní menu, hotová jídla, výběr polévek, regionální speciality, zahraniční kuchyně, italská kuchyně, výběr předkrmů, výběr hlavního jídla, výběr dezertu


Související články
Užijte si klid a komfort v Penzionu Jámy

Penzion Jámy

Užijte si klid a komfort v Penzionu Jámy

Penzion Jámy, umístěný v malebném prostředí Vysočiny, poskytuje ideální útočiště pro relaxaci, rodinné oslavy nebo firemní akce. S širokou nabídkou ubytování a služeb je tento penzion vaším dokonalým domovem daleko od domova.


Výborná kuchyně a pohostinnost v Miloticích

Hostinec U Draka

Výborná kuchyně a pohostinnost v Miloticích

V srdci malebných Milotic v těsné blízkosti zámku a zámeckého parku se nachází hostinec U Draka, který je známý svou pohostinností a kvalitou, která přitahuje návštěvníky z daleka i blízka.


Kvalitní obědy přímo k vaším dveřím s rozvozem v Uherském Brodě zdarma

Pub gastro uh s.r.o.

Kvalitní obědy přímo k vaším dveřím s rozvozem v Uherském Brodě zdarma

Hledáte chutný oběd, který si navíc můžete objednat přímo domů či vaší firmy? Pak jste na správném místě! Restaurace KD Pub v centru Uherského Brodu přináší širokou škálu lahodných jídel připravených z kvalitních surovin, které vám rádi doručí až do 50 km v okolí ZDARMA!


Restaurace a penzion Pod Klášterem: Váš domov v srdci Litomyšle

Penzion a Restaurace Pod Klášterem

Restaurace a penzion Pod Klášterem: Váš domov v srdci Litomyšle

Vítejte v srdci malebné Litomyšle v Restauraci a penzionu Pod Klášterem, kde se historie snoubí s moderním pohodlím a vynikající gastronomií. Penzion s restaurací najdete v centru města, jen kousek od klášterních zahrad a zámeckého areálu, což z této restaurace a penzionu činí dokonalé místo pro váš odpočinek i objevování krás Litomyšle a jejího okolí.


Firemní články
Ubytování Hrušovany nad Jevišovkou

Ubytování Hrušovany nad Jevišovkou

Hotel Zetocha se nachází v Hevlíně, nedaleko Znojma a Hrušovan nad Jevišovkou. Hotel má kapacitu ubytování pro 54 osob, a celkem 18 pokojů. Každý pokoj je vybaven TV, rádiem, satelitem, telefonem, klimatizací a sprchou. Možnost zajištění stravování v restauraci po celý den. Součástí hotelu jsou: Stylová restaurace-64 míst. Salónek 1. má 25 míst Salónek 2. má25 míst -15x dvoulůžkový pokoj Hotelový bar, herna má 70 míst – 4x apartmán Letní terasa má 30 míst-možnost přistýlky Pivnice Formanka s terasou má 80 + 100 míst. Možnost výletů, turistiky, cykloturistiky, autoturistiky-Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Rakousko...


Ubytování Znojmo, termální lázně Laa

Ubytování Znojmo, termální lázně Laa

Hotel Zetocha se nachází v Hevlíně, nedaleko hranic s Rakouskem,ale také města Znojmo. Náš hotel je využíván také klienty, jezdící do rakouských termálních lázní Laa an der Thaya. Hotel nabízí ubytování s kapacitou 18 pokojů. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Celková kapacita hotelu je 54 osob. Hotelová restaurace má k dispozici 64 míst, možnost pořádat větší společenské akce, v letních měsících s přístupem na terasu s 24 místy. Jsme poslední restaurace na hraničním přechodu Hevlín / Laa an der Thaya - hlavní tah na jih (Itálie, Chorvatsko..) Lázně Laa an der Thaya – hlavní bazén má 34°C, venkovní termální bazény , solný bazén, luxusní odpočinkové prostory: zimní zahrada, asijská odpočinková místnost,restaurace, salónky. Více informací na webových stránkách hotelu.


Ubytování blízko lázní Laa an der Thaya

Ubytování blízko lázní Laa an der Thaya

Hotel Zetocha se nachází v Hevlíně, v blízkosti rakouských lázní Laa an der Thaya. Hotel nabízí příjemné ubytování o celkové kapacitě 54 lůžek. Hotel disponuje 18ti pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, TV, telefonem, satelitem, klimatizací a rádiem.. Při větším počtu ubytovaných spolupracujeme s nově otevřeným pensionem o kapacitě 8 pokojů,který je vzdálen pouhých 300 metrů od hotelu. Hotelová restaurace- příjemné posezení, možnost denního stravování, velký výběr z tradiční české kuchyně,široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Restaurace hotelu má bezbariérový vstup. Dva salonky - jsou využívány pro oslavy, večírky, svatby a jiné akce. Hotelový bar. Možnost výletů, turistiky, cykloturistiky, vinařské turistiky Znojmo a okolí. Více informací najdete na webových stránkách.