Ivo Medek


Rudoleckého 25, Znojmo 669 02

Výroba, prodej, oprava, servis:
-brýle, brýlové obruby a skla
-kontaktní čočky
-pouzdra na brýle, lupy, čistící prostředky.

Pobočka :
-Moravské Budějovice, 1.máje 898, tel.: 568420302.

IČ: 13703064
DIČ: CZ6309260683
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ivo Medek

Prodej, kontaktní čočky Znojmo, Moravské Budějovice

Prodej, kontaktní čočky Znojmo, Moravské Budějovice

Prodej, kontaktní čočky Znojmo, Moravské Budějovice. Na trhu jsme již od roku 1992. Roku 1996 jsme otevřeli pobočku v Moravských Budějovicích. Ke každému zákazníkovi přispupujeme individuálně a snažíme se mu maximálně vyhovět ve všech směrech. Výhody kontaktních čoček: -estetické (u silnějších dioptrií) -vhodné při sportu -komfort při vidění. Nevýhody: -individuální (nedostatek slz, pocit suchého oka, alergie) -agresivní prostředí - rozpouštědla. Doporučení: -čočky s minimální dobou nošení -některé značky kont. čoček: Johnson&Johnson, Bausch&Lomb aj. -roztok.


Prodej brýlí, brýle Znojmo, Moravské Budějovice.

Prodej brýlí, brýle Znojmo, Moravské Budějovice.

Prodej brýlí, brýle Znojmo, Moravské Budějovice. Již od roku 1992 jsme na trhu s tím že jsme v roce 1996 otevřeli pobočku v Moravských Budějovicích. Ke každému klientovi máme individuální přístup a snažíme se splnit každý požadavek. Brýlové obruby: -velký výběr obrub jak dětských tak pro dospělé -individuální přístup -materiál: plast, kov, kombinace -i obruby z vysoce kvalitního titanu -značky: Jaguar, Davidoff, Joop, Sillhouete. Některé vlastnosti titanu: -alergiologické -extrémní lehkost -pevnost -pružnost -mají i tvarovou paměť, nezelenají, nekorodují. Brýlová skla: Základní skla: -minerální - jednoohnisková, pro uživatele brýlí do dálky do blízka -bifokální -multifokální -fototropní - na slunci automaticky ztmavnou. -odlehčená - plastová: -vysokoindexová -značková skla: Rodenstock, Essilor, Zeiss, Hoya ...


Oční optika Znojmo, Moravské Budějovice

Oční optika Znojmo, Moravské Budějovice

Oční optika Znojmo, Moravské Budějovice. Oční optika Medek působí na trhu již od roku 1992 a v roce 1996 otevřela pobočku v Moravských Budějovicích. K našim zákazníkům máme individuální přístup, přizpůsobíme se na základě estetických i finančních požadavků. Služby: -zhotovení brýlí -dioptrické vyšetření zraku -široký sortiment brýlových obrub -brýlová skla -doplňkový prodej -kontaktní čočky.


Kontaktní čočky Znojmo, Moravské Budějovice

Kontaktní čočky Znojmo, Moravské Budějovice

Kontaktní čočky Znojmo, Moravské Budějovice. Výhody kontaktních čoček: -estetické (u silnějších dioptrií) -vhodné při sportu -komfort při vidění. Nevýhody: -individuální (nedostatek slz, pocit suchého oka, alergie) -agresivní prostředí - rozpouštědla. Doporučení: -čočky s minimální dobou nošení -některé značky kont. čoček: Johnson&Johnson, Bausch&Lomb aj. -roztok.


Prodej brýle Znojmo, Moravské Budějovice

Prodej brýle Znojmo, Moravské Budějovice

Prodej brýle Znojmo, Moravské Budějovice. Brýlové obruby: -velký výběr obrub jak dětských tak pro dospělé -individuální přístup -materiál: plast, kov, kombinace -i obruby z vysoce kvalitního titanu -značky: Jaguar, Davidoff, Joop, Sillhouete Některé vlastnosti titanu: -alergiologické -extrémní lehkost -pevnost -pružnost -mají i tvarovou paměť, nezelenají, nekorodují. Brýlová skla: Základní skla: -minerální - jednoohnisková, pro uživatele brýlí do dálky do blízka -bifokální -multifokální -fototropní - na slunci automaticky ztmavnou. -odlehčená - plastová: -vysokoindexová -značková skla: Rodenstock , Essilor , Zeiss , Hoya ...


Oční optika Znojmo, Moravské Budějovice

Oční optika Znojmo, Moravské Budějovice

Oční optika Znojmo, Moravské Budějovice. vznik roku1992 a to jako druhá ve Znojmě -1996 jsme otevření pobočky v Moravských Budějovicích. -k zákazníkům se snažíme přistupovat individuálně na základě estetických i finančních požadavků. Služby: -zhotovení brýlí -dioptrické vyšetření zraku -široký sortiment brýlových obrub -brýlová skla -doplňkový prodej -kontaktní čočky.


Oční optika, brýle, Znojmo, Moravské Budějovice

Oční optika, brýle, Znojmo, Moravské Budějovice

Optika Medek, oční optika Znojmo nabízí: -vyšetření zraku, opravu brýlí, servis -poradenství ve výběru brýlí -kupte si brýle u nás -velký výběr: -brýle, brýlové obruby, dětské obruby, brýlová skla -pouzdra na brýle.


Kontaktní čočky,Medek, oční optika, Znojmo, Moravské Budějovice

Kontaktní čočky,Medek, oční optika, Znojmo, Moravské Budějovice

Optika Medek nabízí: -dioptrické vyšetření zraku -kontaktní čočky -čočky s minimální dobou nošení tj. 1 denní, 14-ti denní, měsíční, max. čtvrtletní -značkové roztoky, příslušenství.Další produkty a služby
  • dioptrické brýle, kontaktní čočky, profesionální měření zraku, brýlové obruby, péče o zrak

MERKUR POLICE o.p.s. Muzeum stavebnice MERKUR

Související články
Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online
Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online

Brýlové obruby dávno nejsou pouhým povinným doplňkem skel, vydobyly si své místo jako módní záležitost, součást osobnosti a dokonce životního stylu. Dá se s nadsázkou říct, že to zase jako obvykle přeháníme. Když jsou v módě kulaté plastové obruby, nosíme je všichni a nedbáme na to, že nám nejdou ke tvaru obličeje, obočí a uší. Ale co naplat - v optice momentálně jiné zboží v trendy vitríně nenalezneme. Čekat na změnu módy nemůžeme - nové brýle nutně potřebujeme. Tak přinejhorším volíme neutrální tvar a myší barvu. Požadavek na to "aby brýle vypadaly jako ty předchozí" nebo "aby nebyly moc nápadné" slyší optik každý den několikrát. Tím se zařazujeme mezi ty, kterým na vzhledu obličeje nezáleží, nebo kteří ukazují na dálku, jak nízké mají sebevědomí.


Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze
Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze

Všemožným problémům se zrakem se dá zamezit nebo předejít. V dnešní vysoce moderní době už existují způsoby, jak můžeme některé oční vady napravit. Umíme dokonce udělat korekci barvocitu, pro ty, kteří nerozeznají některé barvy od sebe nebo mají problém s barvami. Jsou zde různé metody, jak zlepšit zrak.


Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.


Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.