OPTIK CENTRUM PLUS, a.s.


Kounicova 54, Brno 602 00

Optometrie, prodej brýlí, brýle, obrub:
-měření vyšetření očí, zraku
-barevné kontaktní čočky
-aplikace očních, kontaktních čoček
-doplňkové zboží-pouzdra, čistící prostředky
-čištění brýlí ultrazvukem
-měření zraku zkušeným optometristou
se zárukou vidění, vyšetření oční vady, služby očního lékaře
-kompletní vyšetření a aplikaci
kontaktních čoček
-velký výběr obrub
-sluneční brýle se zárukou UV filtru
-brýle:
-dioptrické, bifokální, multifokální
-kovové, plastové, titanové, vrtané
-odborný servis, při výběru brýlí pomohou kvalifikovaní oční optici.
Poradenství při výběru skel.
Prodej dárkových kupónů.

Prodejny:
-Masarykovo nám. 3, Znojmo, tel.: 515 224 544,
otevírací doba po-pá 8-17:30, so 9-12
-Vídeňská 69, Hypermarket Albert, Znojmo,
tel.: 515 227 114,
otevírací doba po-ne 9-19
-Kounicova 54, Brno, tel.: 549 245 375
otevírací doba po-pá 9-18.

IČ: 28265432
DIČ: CZ28265432
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Luděk Stromko

Prodej brýlí, kontaktní čočky Brno

Prodej brýlí, kontaktní čočky Brno

Jihomoravská firma OPTIK CENTRUM PLUS, a.s., se sídlem v Brně se zabývá optometrií a prodejem brýlí. Uděláme Vám kompletní vyšetření zraku, pomůžeme s výběrem správných brýlí i s aplikací kontaktních čoček. Prodáváme brýle dioptrické, sluneční brýle, barevné kontaktní čočky, obruby, doplňkové, pouzdra, čistící prostředky, roztoky ad. Brýle Vám můžeme vyčistit ultrazvukem.Pro více informací nás kontaktujte.


Oční optika, prodej brýlí Brno

Oční optika, prodej brýlí Brno

Oční optika, prodej brýlí Brno. Ordinace: -provádíme oční vyšetření -aplikace kontaktních čoček. Prodej: -roztoky -kontaktní čočky -dioptrické, sportovní a sluneční brýle. Značky: Sluneční a sporovní brýle: -Bollé -Polaroid -Adidas -Rudy projekt. Brýlová skla: -Zeiss -Rodenstock -Essilor aj. Brýlové obruby: -D a G -Esprit -Jaguar -Osmany Laffita aj.


Prodej brýlí Znojmo, Brno

Prodej brýlí Znojmo, Brno

Prodej brýlí Znojmo, Brno. Sortiment: -brýlová skla -brýlové obruby -sportovní brýle. Nabízíme značky: Brýlová skla: -Rodenstock -Essilor -Omega optix -Zeiss. Brýlové obruby: -Tag hauer -Joop! -Menrad -Esprit -Davidoff aj. Sportovní a sluneční brýle: -Rudy project -Bollé -adidas -polaroid.


Oční optika, brýle, prodej Znojmo, Brno

Oční optika, brýle, prodej Znojmo, Brno

Oční optika OPTIK CENTRUM PLUS, a.s. nabízí: -prodej brýlí -dioptrické, bifokální, multifokální brýle -kontaktní čočky barevné, dioptrické, nedioptrické -velký výběr skel a obrouček -obroučky, obruby plastové, kovové různých značek -sluneční, sportovní brýle -příslušenství – pouzdra, čistící roztoky -poradenství při výběru -měření zraku, vyšetření očí -čištění brýlí. Těšíme se na Vás v prodejnách ve Znojmě a Brně!


Oční optika, prodej brýlí Brno

Oční optika, prodej brýlí Brno

Oční optika, prodej brýlí Brno. Ordinace: -provádíme oční vyšetření -aplikace kontaktních čoček. Prodej: -roztoky -kontaktní čočky -dioptrické, sportovní a sluneční brýle. Značky: Sluneční a sporovní brýle: -Bollé -Polaroid -Adidas -Rudy projekt. Brýlová skla: -Zeiss -Rodenstock -Essilor aj. Brýlové obruby: -D a G -Esprit -Jaguar -Osmany Laffita aj.Další produkty a služby
  • prodej dioptrických brýlí, měření zraku, barevné kontaktní čočky, roztoky k čištění čoček

Veškeré podlahy umíme realizovat rychle, odborně a za rozumnou cenu.

Související články
Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online
Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online

Brýlové obruby dávno nejsou pouhým povinným doplňkem skel, vydobyly si své místo jako módní záležitost, součást osobnosti a dokonce životního stylu. Dá se s nadsázkou říct, že to zase jako obvykle přeháníme. Když jsou v módě kulaté plastové obruby, nosíme je všichni a nedbáme na to, že nám nejdou ke tvaru obličeje, obočí a uší. Ale co naplat - v optice momentálně jiné zboží v trendy vitríně nenalezneme. Čekat na změnu módy nemůžeme - nové brýle nutně potřebujeme. Tak přinejhorším volíme neutrální tvar a myší barvu. Požadavek na to "aby brýle vypadaly jako ty předchozí" nebo "aby nebyly moc nápadné" slyší optik každý den několikrát. Tím se zařazujeme mezi ty, kterým na vzhledu obličeje nezáleží, nebo kteří ukazují na dálku, jak nízké mají sebevědomí.


Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze
Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze

Všemožným problémům se zrakem se dá zamezit nebo předejít. V dnešní vysoce moderní době už existují způsoby, jak můžeme některé oční vady napravit. Umíme dokonce udělat korekci barvocitu, pro ty, kteří nerozeznají některé barvy od sebe nebo mají problém s barvami. Jsou zde různé metody, jak zlepšit zrak.


Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.


Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.