Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku

Baran - FMB, spol. s r.o.

Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku

Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. připravila širokou nabídku garážových vrat od sekčních garážových vrat, přes odsuvná a výklopná garážová vrata, až po lamelová hliníková rolovací vrata, která se rolují pod strop nebo do strany. Všechny typy garážových vrat dodáváme včetně kvalitního bezpečnostního kování a technologicky vyspělých pohonných systémů. Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. je autorizovaným obchodním zastoupením největšího českého výrobce garážových vrat LOMAX.

Břetislav Kocián
-tesař-památkář


č. 149, Cejle 588 51
Firma Břetislav Kocián - tesař-památkář již od roku 1999 nabízí své zkušenosti v oboru tesařském v ČR i v zahraničí se zaměřením na opravy a rekonstrukce roubenek a roubených staveb, historických a památkově chráněných objektů.

Práce:
-tesařské
-pokrývačské
na rekonstrukci roubených staveb
-opravy, rekonstrukce historické a památkově chráněné objekty (kostely, hrady, selská stavení, stavby lidové architektury apod.)
-firma zajišťuje rovněž veškeré stavební a zednické práce potřebné k rekonstrukci objektů včetně všech druhů uměleckých řemesel (pozlacovač, umělecký kovář atd.)
-zhotovení-dřevěné podlahy, ručně sekané trámy jakýchkoliv rozměrů
-ošetření-starší šindelová krytina, dřevěné stavby a krovy impregnačními nebo barevnými nátěry
-výškové práce z lana.

Výroba, montáž:
-dřevěná štípaná šindelová krytina (smrk, modřín), 1m2 / 1200, -Kč (cena včetně pokládky).
-krovy na rodinné domy
-dřevěných podlah

Stavba:
-okrasné stavby ze dřeva (altánky, kapličky, chatky a zvonice)
-lešení.

Pila:
-pilařská výroba
-pořez dřeva.

Produkty
  • podlahy ze dřeva, dřevěné parkety, masivní dřevěné podlahy, dýhované podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné schody
  • rekonstrukce starého nábytku, asanace napadeného dřeva, renovace malby, restaurátorské práce
  • montáž střešních krytin, dodávky střech, střechy na klíč, montáž klempířských prvků, další zpracování plechu
  • výroba altánů, realizace dřevostaveb, zhotovování dřevěných konstrukcí, opravy dřevěných prvků
  • práce ve výškách, mytí oken ve výškách, odstraňování sněhu ze střech, práce s horolezeckou technikou, prořez vysokých stromů
  • výstavba dřevostaveb, montované domy, mobilní příbytky na klíč, nízkoenergetické domy na klíč
  • stavební činnost, zateplení objektů, výměna oken a dveří, úspora energie, estetický vzhled budovy
  • obkladové palubky, hoblovaná prkna, lišty a hranoly, překližky a dřevotřísky, osb desky, palivové dřevo
  • pilařské výrobky, stavební řezivo, zpracované masivní dřevo, prkna a fošny, střešní latě, hranoly a vazby

Výroba, montáž ocelových konstrukcí pro zemědělství i strojírenský průmysl ve vysoké kvalitě.
Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí.

Instalace rozvodů požární vody včetně dodávky hydrantů a hasících přístrojů.
Solární systémy - solární kolektory pro ohřev vody v domácnosti nebo přitápění.


Související články
Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Štipčák, spol. s r.o. - tradiční výrobce dubových a jasanových podlah

ŠTIPČÁK, spol. s r.o.

Štipčák, spol. s r.o. - tradiční výrobce dubových a jasanových podlah

Rodinná firma Štipčák byla založena v roce 2004 Pavlem Štipčákem, který se od počátku 90. let minulého století zabývá dřevařskou výrobou. Od začátku provází jeho práci láska a úcta ke dřevu, které je pro něj nejen materiálem, ale i zdrojem inspirace a radosti. Proto si vybral kvalitní produkt, na který soustředí veškerou energii – třívrstvé dřevěné podlahy. Zkuste prémiové podlahy od firmy Štipčák a uvidíte, že se vám budou líbit!


Realizace zakázek s vlastním materiálem z pily u Moravských Budějovic

Tesařství Makáto

Realizace zakázek s vlastním materiálem z pily u Moravských Budějovic

Firma Tesařství Makáto, která od roku 2005 provozuje v Lukově u Moravských Budějovic pilu, se specializuje na výrobu a montáž dřevěných konstrukcí, střech, pergol, teras a dalších prvků z listnatého dřeva. Pokud plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu, chaty nebo jiné nemovitosti, obraťte se na firmu Tesařství Makáto, která nabízí tesařské služby nejvyšší kvality. Vaši zakázku jsme schopni realizovat zakázku i s vlastním materiálem.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Firemní články
Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR

Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR

Tesařství Břetislav Kocián je firma, která se stala mistrem ve svém oboru. Provádí opravy a rekonstrukce historických krovů, zejména u věží, kostelů a zámků, ale i opravy a rekonstrukce roubenek a to po celé České republice. Zajistí profesionální přístup a mají bohaté zkušenosti.


Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Tesařství-památkářství Břetislav Kocián se specializuje na opravu historických krovů, dřevěných konstrukcí a na výrobu přesných replik. Důraz klademe na zachování původní podoby stavby.


Opravy roubených staveb, opravy roubenky Jihlava

Opravy roubených staveb, opravy roubenky Jihlava

Profesionální opravy a rekonstrukce roubených (historických) staveb a roubenek Vám zajistí Tesař-památkář Břetislav Kocián nejen v Jihlavě. Práci odvádíme vždy k maximální spokojenosti zákazníka.


Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Tesařství Břetislav Kocián Vám zhotoví na míru krovy a střešní konstrukce v Jihlavě a v okolí pouze z kvalitních materiálů, rychle, kvalitně a s profesionálním přístupem.


Originální střecha z dřevěného štípaného šindele – montáž

Originální střecha z dřevěného štípaného šindele – montáž

Střechy z dřevěného štípaného šindele, které se vyznačují vysokou kvalitou a originalitou, Vám zhotoví specialisté v oboru, kdekoliv v ČR, firma Tesařství Břetislav Kocián z Jihlavy na Vysočině.


Tradiční došková střecha vydrží až 40 let a má jedinečné vlastnosti – stavba

Tradiční došková střecha vydrží až 40 let a má jedinečné vlastnosti – stavba

Pro Čechy charakteristické doškové střechy Vám na chalupu i na novostavbu postaví Tesařství Břetislav Kocián v okolí Jihlavy a na Vysočině. Střecha z došku vydrží až 40 let a má výborné vlastnosti.


Dřevěné stropy - dřevěné překladové stropy, tesařství

Dřevěné stropy - dřevěné překladové stropy, tesařství

Dřevěné stropy - dřevěné překladové stropy, tesařství, tesařské a pokrývačské práce, ručně tesané stropy z kvalitních materiálů od firmy Břetislav Kocián na Vysočině.


Zahradní nábytek Vysočina

Zahradní nábytek Vysočina

Tesař-památkář Břetislav Kocián se sídlem v Třebelovicích, okr. Třebíč nabízí: -zahradní nábytek -masivní nábytek převážně ze smrkového dřeva -různé okrasné zahradní stavby jako altány, zahradní domky, markýzy, studny atd. Stavby se mohou dělat jak z nového, tak i ze starého dřeva. Nové řezivo lze různým způsobem upravovat. Více informací o zahradním nábytku a kompletní nabídku firmy naleznete na webových stránkách.


Dřevěný štípaný šindel

Dřevěný štípaný šindel

Firma tesařství Břetislav Kocián - tesař - památkář se sídlem v Třebelovicích, okr. Třebíč vznikla v roce 1999. V současné době provádíme veškeré tesařské práce v ČR i zemích EU. Mimojiné se zabývá výrobou dřevěného štípaného šindele pro rovné plochy střech i konické pro úžlabí a nároží. Více informací o dřevěném štípaném šindelu naleznete na webových stránkách firmy.


Dřevěný štípaný šindel Jihlava

Dřevěný štípaný šindel Jihlava

Břetislav Kocián -tesař-památkář nabízí štípaný šindel: -šindel vyráběn z výběru průměrného výřezu jehličnatých dřevin (převážně smrk) první a druhé třídy jakosti -štípaný šindel se snažíme co nejméně opracovávat, jelikož chceme zachovat a neporušit strukturu vláken po štípání -impregnace šindele na přání zákazníka, ta je prováděna v tlakové komoře přípravkem VOLMANIT CX 10 (proti houbám, plísním a hmyzu). Šindel dodáván ve dvojím provedení: -rovný pro rovné plochy střech -kónický pro úžlabí a nároží. Více informací na webových stránkách.


Krovy Jihlava

Krovy Jihlava

Firma Tesařství Břetislav Kocián Jihlava, se zabývá převážně opravou a rekonstrukcí historických a památkově chráněných objektů. Zaměřuje se mimo jiné i na dřevostavby, dřevěné domy či krovy, stavby lidové architektury. Krovy a střešní konstrukce se zhotovují přímo na místě určení, popřípadě v dílně. Jestliže je krov vyroben v dílně, na stavbu se přiveze už jen stavebnice, která se složí a ukotví. Krov je postaven ve velmi krátkém čase. Krov je navržen podle rozpětí stavby a typu krytiny. Druh krytiny má vliv nejen na sklon střechy, ale i konstrukci krovu. Podle její váhy se určí jak typ konstrukce krovu, tak i jeho pevnost a dimenze prvků krovu. Více informací najdete na webových stránkách.


Opravy roubenky Jihlava

Opravy roubenky Jihlava

Firma tesařství Břetislav Kocián se provádí: -opravy roubených staveb, roubenky -opravu provádí dvěma způsoby -první způsob je kompletní rozložení roubenky a následné opětovné seskládání s výměnou dožilých prvků -druhý způsob se provádí vyheverováním a podepřením roubenky a výměnóu dožilých prvků Zárukou je, že v závěru se stavba neliší od původního vzhledu a plní dále stejnou funkci. Více informací na webových stránkách.


Dřevěné stropy

Dřevěné stropy

Firma Břetislav Kocián - tesař -památkář se sídlem v Třebelovicích, okr. Třebíč, se zabývá mimo jiné zhotovováním dřevěných překladových stropů různého vzhledu. Dřevěné stropy: -ze starého dřeva -ručně tesané -vzhled tesaného dřeva. Působnost po celé Vysočině. Více informací o dřevěných stropech a kompletní nabídku firmy naleznete na webových stránkách.


Krovy Jihlava

Krovy Jihlava

Břetislav Kocián -tesař-památkář se sídlem v Třebelovicích nabízí krovy a střešní konstrukce: -krovy jsou zhotovovány přímo na místě určení, příp. po zaměření stavby - v dílně -je-li krov vyroben v dílně, na stavbu se doveze už jen stavebnice, která se poskládá a ukotví -krov je postaven ve velmi krátkém časovém úseku -krov je navrhován podle rozpětí stavby a typu krytiny. Druh krytiny má vliv na sklon střechy a na konstrukci krovu. Podle její váhy se určí jak typ konstrukce krovu, tak i jeho pevnost a dimenze prvků krovu. Více informací o krovech na webových stránkách.


Opravy historických krovů

Opravy historických krovů

Firma Břetislav Kocián - tesař -památkář, se sídlem v Třebelovicích, okr. Třebíč se specializuje: -opravy historických krovů -výroba replik historických krovů -tyto rekonstrukce spočívají ve spojování starého a nového dřeva -opravujeme protézováním za použití železného nebo dřevěného spoje. Více informací o opravě historických krovů na kompletní nabídku firmy naleznete na webových stránkách.