CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

krovys@krovys.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 724 555 624

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Třebíčská 319
Telč - Staré Město 588 56

Krovys, s.r.o.

Společnost KROVYS s.r.o., která sídlí v Telči, se zaměřuje především na tesařskou výrobu. Mezi naše další stěžejní činnosti patří také pokrývačské a klempířské práce. Provádíme kompletní realizace střech. Jsme schopni realizovat veškeré zakázky v okolí měst Dačice, Slavonice, Jihlava a Telč.

V rámci tesařské výroby se zaměřujeme především na výrobu krovů a střešních konstrukcí. Vyrábíme klasické krovy za použití tesařských spojů a krovy ze styčníkových a sbíjených vazníků (zajistíme i návrh konstrukčního řešení, statický výpočet). Specializujeme se na opravy a rekonstrukce historických a památkových krovů a konstrukcí, a to i u dřevěných trámových stropů. Dodáváme a montujeme i atypické dřevěné konstrukce (dřevěné ramenáty, lávky), ale také dřevěné chatky, přístřešky, pergoly, dřevěné a tesařské vrata. Tesařské konstrukce dodáváme i s povrchovou úpravou včetně impregnace.

V oblasti pokrývačských prací provádíme pokládku veškerých skládaných, falcovaných a taškových plechových krytin včetně hydroizolačních fólií. Zajistíme také dodávku a montáž střešního fóliového systému FATRAFOL pro budovy s plochou nebo šikmou střechou. Realizujeme i veškeré klempířské konstrukce, jako jsou žlaby, svody, oplechování komínů, atik nebo parapetů.

Postaráme se Vám o kompletní realizaci střechy a to od vytvoření cenové nabídky, přes výrobu a montáž krovu až po položení střešní krytiny a provedení klempířských prvků.
Problémem pro nás nejsou ani opravy střech, kde je krov z jakéhokoliv materiálu a v jakémkoliv stavu, ale obrátit se na nás můžete také s hydroizolacemi u plochých střech.

Provozujeme také nákladní autodopravu - k dispozici máme auto s tonáží 6t. Hydraulická ruka má dosah 20m a zdvih od 9t do 0, 5t v závislosti na délce vysunutí ruky. Jsme také držitelé certifikátů na provádění protipožárních nátěrů dřevěných konstrukcí a montáže cementotřískových desek CETRIS s důrazem na protipožádní aplikace.


Zakládáme si odborně vyškolených pracovnících, na kvalitních a prověřených materiálech

moreless
Katalog firem

Nákladní doprava tuzemskáDřevěná vrata a plotyPokrývačské a klempířské práceTesařské práceDřevěné stavby a mobilní příbytky

SLOGAN: Úcta k tradici a řemeslnému provedení prací

Štítky: pokrývačství, klempířství, tesařství, pokrývačské práce Dačice, Slavonice, Jihlava, Telč

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Protipožární nátěry dřevěných konstrukcí a montáže desek CETRIS – služby certifikovaných odborníků

Protipožární nátěry dřevěných konstrukcí a montáže desek CETRIS – ...

Na protipožární nátěry dřevěných konstrukcí a montáže cementotřískových desek CETRIS se zaměřují certifikovaní odborníci ze společnosti Krovys, s.r.o. nejen v okolí Dačic a Slavonic.

Opravy krovů historických objektů pod záštitou zkušených tesařů

Opravy krovů historických objektů pod záštitou zkušených tesařů

Firma Krovys s.r.o. profesionálové v oblasti tesařství Vám zajistí opravy a rekonstrukce historických a památkových budov v okolí Telče a Slavonic.


FIREMNÍ ČLÁNKY
Kontakty

Krovys, s.r.o.
Třebíčská 319
Telč - Staré Město 588 56
GPS: 49°11′13.31″ N, 15°28′16.64″ E

49°11′13.31″ N, 15°28′16.64″ E

QR kód firmy Krovys, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Krovys, s.r.o.
Adresa

Adresa

Třebíčská 319
Telč - Staré Město 588 56

krovys@krovys.cz
+420 724 555 624

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce

Klempířské práce

Klempířské práce

Kde nás najdete

Třebíčská 319
Telč - Staré Město 588 56

GPS49°11′13.31″ N, 15°28′16.64″ E

Plánování trasy

Třebíčská 319 Telč - Staré Město 58856

Prospekty

Certifikát kvality firmy