Krovys, s.r.o.

CZKPokrývačské práce

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Klempířské práce

Klempířské práce

Klempířské práce Vysočina, oplechování střech, střešních prvků


Tesařské a truhlářské práce - tesařské konstrukce

Společnost KROVYS s.r.o., která sídlí v Telči, se zaměřuje především na tesařskou výrobu. Mezi naše další stěžejní činnosti patří také pokrývačské a klempířské práce. Provádíme kompletní realizace střech. Jsme schopni realizovat veškeré zakázky v okolí měst Dačice, Slavonice, Jihlava a Telč.

V rámci tesařské výroby se zaměřujeme především na výrobu krovů a střešních konstrukcí. Vyrábíme klasické krovy za použití tesařských spojů a krovy ze styčníkových a sbíjených vazníků (zajistíme i návrh konstrukčního řešení, statický výpočet). Specializujeme se na opravy a rekonstrukce historických a památkových krovů a konstrukcí, a to i u dřevěných trámových stropů. Dodáváme a montujeme i atypické dřevěné konstrukce (dřevěné ramenáty, lávky), ale také dřevěné chatky, přístřešky, pergoly, dřevěné a tesařské vrata. Tesařské konstrukce dodáváme i s povrchovou úpravou včetně impregnace.

V oblasti pokrývačských prací provádíme pokládku veškerých skládaných, falcovaných a taškových plechových krytin včetně hydroizolačních fólií. Zajistíme také dodávku a montáž střešního fóliového systému FATRAFOL pro budovy s plochou nebo šikmou střechou. Realizujeme i veškeré klempířské konstrukce, jako jsou žlaby, svody, oplechování komínů, atik nebo parapetů.

Postaráme se Vám o kompletní realizaci střechy a to od vytvoření cenové nabídky, přes výrobu a montáž krovu až po položení střešní krytiny a provedení klempířských prvků.
Problémem pro nás nejsou ani opravy střech, kde je krov z jakéhokoliv materiálu a v jakémkoliv stavu, ale obrátit se na nás můžete také s hydroizolacemi u plochých střech.

Provozujeme také nákladní autodopravu - k dispozici máme auto s tonáží 6t. Hydraulická ruka má dosah 20m a zdvih od 9t do 0, 5t v závislosti na délce vysunutí ruky. Jsme také držitelé certifikátů na provádění protipožárních nátěrů dřevěných konstrukcí a montáže cementotřískových desek CETRIS s důrazem na protipožádní aplikace.

Zakládáme si odborně vyškolených pracovnících, na kvalitních a prověřených materiálech


Katalog firem:    

Dřevěná vrata a ploty

,  

Dřevěné stavby a mobilní příbytky

,  

Nákladní doprava tuzemská

,  

Pokrývačské a klempířské práce

,  

Tesařské práce

,  
Štítky:

pokrývačství, klempířství, tesařství, pokrývačské práce Dačice, Slavonice, Jihlava, Telč