Vestavěné skříně na míru - ideální řešení pro získání úložného prostoru

Potřebujete získat další úložný prostor ve Vašem domě či bytě? Pak se obraťte na firmu Truhlářství Kafka, která vyrábí vestavěné skříně, které jsou ideálním řešením, jak pokrýt nevyužitý kout místnosti a získat tak praktický úložný prostor. Vyberte si ze široké škály provedení a dekorů a nechte si vyrobit skříň přesně podle Vašich představ!

Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně v nejrůznějším provedení

Vestavěné skříně, efektivní způsob pro ukládání věcí v bytě i rodinném domu

S nedostatkem úložného prostoru jistě někdy bojoval každý z nás. Věcí nám neustále přibývá, ale co když už je není kam dávat? Řešení se nachází ve vestavěných skříních, jejichž výrobou se zabýváme. Výhodou vestavěných skříní je využití jakéhokoliv prostoru – vestavěnou skříň přizpůsobíme přesně na míru danému prostoru. Získáte tak spoustu úložného prostoru navíc a zároveň efektivním způsobem zaplníte nevyužitý prostor v místnosti – například v podkrovních pokojích se šikmou střechou.

Výroba vestavěných skříní


Velký výběr dekorů a provedení při výrobě vestavěné skříně na přání zákazníka

Výrobu vestavěné skříně, ať už pro předsíň, šatnu nebo ložnici, začínáme zaměřením místnosti a poté tvorbou 3D návrhu. Poté si vyberete ze široké škály provedení, které nabízíme - křídla skříní mohou být otočná, posuvná nebo skládací. Můžete si vybrat z bílého, černého, zlatého, stříbrného, bronzového nebo mandlového odstínu. Pokud chcete skříň s přírodním dekorem, tak mám k dispozici širokou škálu dřevodekorů - od borovice, buku a dubu, přes třešeň, jasan, až po calvados nebo mahagon. Výplň křídel může být standardně ve 20 laminátech dle vzorníku nebo v rozšířené paletě dalších 150 vzorů a desénů. Je možné vyrobit i skříň ve variantě se zrcadlem. I nabídka vnitřní výbavy je opravdu široká - vybrat si můžete zásuvky, drátěné koše, výsuvné police, sklopné šatní tyče, kalhotovníky, kravatníky, úchyty na hadice, výsuvné police na boty a mnoho dalších prvků. Po jednom roce používání vestavné skříně poskytujeme její servis ZDARMA.

Zakázková výroba vestavěných skříní na míru


PODSTRÁNKY

Výroba nábytku

Výroba nábytku
Výroba nábytku na míru, vybavení pro Vaši ložnici nebo obývací pokoj i kancelář či obchod

Výroba kuchyňských linek

Výroba kuchyňských linek
Výroba kvalitních kuchyňských linek na míru, od zaměření, přes realizaci, až po servis a údržbu

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně
Vestavěné skříně na míru - ideální řešení pro získání úložného prostoru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Jiří Kafka
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství
www.truhlarstvikafka.cz
Adresa

Adresa

Březník 61
Březník 675 74

truhlarstvikafka@seznam.cz
+420 777 349 563


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha