Profesionální projektanti zaručují nejlepší řešení pro vaši stavbu

DISprojekt, s.r.o.

Profesionální projektanti zaručují nejlepší řešení pro vaši stavbu

DISprojekt, s.r.o.
Návrhy a projektování rodinných domů, urbanisticko-architektonická praxe

Společnost DISprojekt, s.r.o. již od roku 1994 nabízí profesionální služby spojené s návrhem a projektováním rodinných domů, obchodních a průmyslových objektů, komerčních a obytných staveb, ale také s koncepční urbanisticko architektonickou praxí. To vše má na starosti tým vysoce kvalitifkovaných odborníků v ateliéru se špičkovým technickým zázemím.

Návrhem a projekcí rodinných domů se zabývá ateliér DISprojekt, s.r.o.

Zkušenosti ateliéru s realizací interiérů a urbanisticko-architektonickou praxí

Chcete povýšit vaše bydlení na vyšší úroveň? Potřebujete kvalitně zpracovat územní a regulační plány, územní studie nebo projekt komerční či obytné stavby? Pak se na nás neváhejte obrátit! Náš ateliér se sídlem v Třebíči se zabývá architekturou a urbanismem. Působíme již od roku 1994 a za tu dobu jsme nasbírali velké množství zkušeností jak s realizací interiérů komerčního využití, tak i s koncepční urbanisticko-architektonickou praxí. Každý projekt je pro nás jedinečný! Nejen jeho individuálním zpracováním, ale také snahou co nejvíce pochopit přání a představy klienta a proměnit je ve skutečnost!

Ateliér DISprojekt, s.r.o. Třebíč


Autorizovaní architekti a urbanisté, vyspělá technika, 3D vizualizace

Náš ateliér se skládá z týmu odborníků – autorizovaných architektů a urbanistů, kteří jsou členy České komory architektů, samotná firma je pak členem Hospodářské komory Třebíč. Neustále sledujeme nové trendy a rozšiřujeme svoji odbornost. Náš ateliér je vybaven vyspělou výpočetní a reprografickou technikou – pro vaši lepší představu zpracováváme 3D modely architektonických i urbanistických návrhů, díky kterým vám dokážeme promítnout naši vizi tak, jak bude po realizaci vypadat.

Prohlédněte si naše realizované projektyProjektování a architektura

Projektování a architektura

Návrhy a projektování rodinných domů, urbanisticko-architektonická praxe

Územní plánování a urbanizmus

Územní plánování a urbanizmus

Harmonický rozvoj měst a obcí díky územnímu plánování, urbanistické studie

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů rodinných domů i bytů, veřejných objektů a institucí, 3D vizualizace