EKOPLAST TELČ s.r.o.


Hradecká 8, Telč 588 56

Výroba, montáž, služby:
-plastové nádrže
-čistírny odpadních vody domovní, komunální
-technické a technologické vybavení,
čerpací stanice, lapáky písku
vertikální, horizontální
-lamelové separátory
-zahušťovací a dosazovací nádrže kalu
-nádrže, míchadla
-septiky
-nádrže a jímky
-bazény, příslušenství, zastřešení,
lamelová dlažba, zimní krycí plachty
-vodoměrné šachty
-pískové filtry
-vzduchotechnika odsávací digestoře,
odlučovače emisí, vnitřní a venkovní
potrubní rozvody, filtrační jednotky
-výrobky pro rybáře přepravní
kontejnery, kruhové káď, vanička, rybniční výpusť.

Výrobky pro zemědělce:
-boxy pro vzdušný odchov telat
-větrací šachtice standardní a
zateplené s uzavírací klapkou,
-vzduchotechnika, klimatizace
-odpadní kanály včetně zaroštování
-napaječky
-plastová koryta samonosná,
celoplastové krmné žlaby,
vyhřívané napaječky
-brodící desinfekční vany
-kafilérní boxy
-skříně pro uložení chemikálií a čistících přípravků
-akumulační nádrže, jímky
-plastové obklady stěn.

IČ: 26303035
DIČ: CZ26303035
Okres: Jihlava
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Hladký

Domovní čističky BIOFLOW, Vysočina

Domovní čističky BIOFLOW, Vysočina

Společnost EKOPLAST TELČ s.r.o. vyrábí a dodává mimo jiné domovní čističky odpadních vod BIOFLOW. Domovní čističky: -jednoduchá instalace -nízké nároky na energii -minimální nároky na obsluhu -vysoká účinnost čištění až 95 % -neobtěžuje okolí hlukem a zápachem -spolehlivost čistírny při přerušovaném nátoku -kompaktní provedení -použití nekorodujících materiálů zvyšujících životnost. Čistička odpadních vod BIOFLOW: -mechanicko-biologická čistírna odpadních vod určená pro čištění splaškových odpadních vod z rodinných domů a rekreačních objektů. BIOFLOW se vyznačují ekonomickým a nenáročným provozem. Lze vypouštět odpadní vody z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní a myček nádobí. ČOV BIOFLOW je možné osadit v místech, kde nelze odpadní vody z malých zdrojů znečištění odvádět veřejnou kanalizací na centrální čistírnu odpadních vod. Více informací o domovních čističkách naleznete na webových stránkách.


Čističky, čistírny Vysočina

Čističky, čistírny Vysočina

Společnost EKOPLAST ŠTANCL s.r.o. se sídlem v Telči, okr. Jihlava na Vysočině mimo jiné nabízí různé druhy čističek vod. Čistírny odpadních vod: -domovní čistírny -komunální čistírny -průmyslové čistírny -technologické vybavení čističek. Podrobnější informace o čističkách odpadních vod naleznete na webových stránkách.


Plastové bazény Vysočina

Plastové bazény Vysočina

Společnost EKOPLAST TELČ s.r.o. se zabývá mimo jiné výrobou a prodejem bazénů. Působnost po celé Vysočině Nabídka: -na skelet bazénů záruka 10 let -bazény jsou vyrobeny z polypropylenu s UV stabilizátorem -bazény vzhledem ke své konstrukci vynikají vysokou mechanickou odolností -pouze 1 svár na stěně bazénu (za schody). -příslušenství k bazénům dodává dle přání zákazníka (filtry, schody, protiproud, slaná voda, UV lampy, vysavače, osvětlení, plovoucí plachty s navíjecím zařízením...) -bazény převážíme do 8 metrů délky a 4 metrů šířky v celku -větší bazény vyrábí na místě -ve spolupráci s klientem navrhneme libovolný atypický tvar bazénu -kompletní dodávka včetně zabudování, zastřešení a slunečních kolektorů. Více informací o plastových bazénech a kompletní nabídku firmy naleznete na webových stránkách.


Domovní čističky

Domovní čističky

Domovní čistírna odpadních vod BIOFLOW 5V - 27.100 Kč Domovní čistírna odpadních vod BIOFLOW 5V v akčním setu - 28.900 Kč AKČNÍ SET obsahuje: - čističku BIOFLOW 5V LITE pro 2-5 osob - dmychadlo - nástavec 50 cm - víko - šachtu pro uložení dmychadla uvnitř čističky - spínací hodiny - startovací enzymy - zprovoznění


Bazén Akce 6x3x1,2m za 36.170 Kč

Bazén Akce 6x3x1,2m za 36.170 Kč

Bazén o vnitřní velikosti 6 x 3 x 1,2m. Včetně pískové filtrace, skimmeru a trysek za 36.170 Kč bez DPH.


Domovní čistička pro 2-5 osob za 29.990 Kč

Domovní čistička pro 2-5 osob za 29.990 Kč

Domovní čistírna odpadních vod pro 2-5 osob. Cena včetně dmychadla a dopravy již od 29.990 Kč bez DPH.Další produkty a služby
  • celoplastové rodinné bazény, plastové vodoměrné šachty, septiky z plastu, plastové jímky, plastové zásobníky

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti zakládání společností, administrativního servisu, nákupu a prodeje společností, vedení účetnictví i daňového a právního poradenství.

Související články
Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím
Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím

Bazén je již běžným komfortem, který zdobí nejednu zahradu. Proto si zákazníci užívají nejen tento komfort, ale i možnosti, díky kterým si můžou vybrat bazén podle svých představ i s veškerým požadovaným příslušenstvím. O kompletní výrobu a servis v oblasti bazénů se prvotřídně postará firma A+M Borovnička.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava

Je nejvyšší čas myslet na léto! S létem samozřejmě přichází vysoké venkovní teploty, při kterých je nejlepší skočit do bazénu a zchladit se. Bazény se využívají nejenom pro osvěžení v horkých letních dnech, ale také za účelem plavání čili sportování. Výrobou a montáž plastových bazénů a i dalších ostatních nádrží, se zabývá společnost ORYX-CZ s r.o. Působí v Břeclavi a na Jižní Moravě.


Podzemní plastové sklepy
Podzemní plastové sklepy

Sklepy jsou nedílnou součástí domácností. Ušetří spoustu místa v domě a zajistí prostředí pro skladování všeho. Každý si pod tímto pojmem představí tmavou chladnou komoru, do které se nakonec bojí i vejít. Vaše představy a předsudky okamžitě zažene zcela jiný pohled na sklepy. Nemusí se totiž jednat pouze o tmavá místa v suterénu domu, ale o zcela moderní prostředí, které je vyrobené z plastu a světla je v něm víc, než dost. Podzemní plastové sklepy vám na míru vyrobí a dopraví firma ITMS plast s.r.o., provozovna Náměšť nad Oslavou.