Plastové jímky k uchování dešťové vody, samonosné, dvouplášťové i k obetonování

ITMS plast s.r.o.

Plastové jímky k uchování dešťové vody, samonosné, dvouplášťové i k obetonování

ITMS plast s.r.o.

CZKPlastové jímky

Plastové jímky

Plastové jímky na odpadní vodu, samonosné, dvouplášťové a k obetonování

Plastové septiky

Plastové septiky

Kruhové a hranaté plastové septiky k předčišťování odpadní vody

Jímky na dešťovou vodu

Jímky na dešťovou vodu

Plastové jímky k uchování dešťové vody, samonosné, dvouplášťové i k obetonování


Jímky na dešťovou vodu

Naše firma ITMS plast se zabývá výrobou a distribucí plastových výrobků. Specializujeme se na výrobu retenčních, plastových a přečerpacích nádrží.Mezi námi produkované výrobky také patří jímky, septiky a plastové sklepy či bazény. Veškeré námi vyráběné produkty jsme schopni dodat klientům v rámci celé České republiky.

Vyrábíme šachty na vrtané studny nebo retenční nádrže. produkujeme a distribuujeme bazény na míru, ČOV a jiné specifické produkty z polypropylenu. Jsou vyrobeny z materiálů, které jsou svařitelné, vodotěsné, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči agresivním látkám a UV záření. Všechny naše výrobky mají svoji certifikaci, dle standardů. Využíváme nejmodernějších technologií. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou plastových výrobků.

Retenční plastové nádrže slouží především k uchování vody pro hasičské účely. Jsou vhodná pro místa )rodinné domy, komerční objekty), kde není možné čerpat vodu z vodovodu nebo jiného zdroje. K dispozici máme retenční nádrže samonosné (vhodná do míst, kde není spodní voda nebo jílovitá půda), dvouplášťové (je možné ji umístit do oblasti s vysokou hladinou spodní vody nebo jílovité půdy) a nádrž k obetonování (není vhodná do míst s vysokou hladinou spodní vody nebo jílovité půdy).

ITMS plast také vyrábí přečerpávací jímky. Jedná se o plastové nádrže (šachty) osazené příslušným systémem pro čerpání kapalin, jejichž primární účel je čerpání odpadních vod. Využívají se především u domů a dalších objektů, které nelze napojit na gravitační kanalizaci nebo také u domů s možností připojení k tlakové kanalizaci. Dají se také využít při přečerpávání dešťových vod, spodních vod a dalších kapalin. K dispozici máme opět přečerpávací jímky samonosné, dvouplášťové a k obetonování.

Námi vyráběné plastové septiky jsou dostupné v kulatém nebo hranatém provedení. Septik je nádrž, která díky své konstrukci předčišťuje odpadní vodu. naše septiky se skládají ze dvou nebo tří komor - rozdělení septiku je řešeno přepážkami. Čím je komor více, tím je předčištění účinnější.
Kruhové i hranaté septiky jsou dostupné ve variantě samonosné, dvouplášťové a k obetonování.

Naše společnost je také navíc výrobcem a dodavatelem podzemních plastových sklepů - moderní a dostupné alternativy ke klasickým zděným sklepům. tyto sklepy jsou dostupné v kulaté a hranaté variantě a jsou vyrobeny z prvojakostního materiálu. Plastové sklepy udržují svou vlhkost a teplotu, proniká zde méně vlhkosti než do zděných sklepů, a potraviny v něm uskladněné jsou vysoce chráněny proti plísním. Potraviny uložené v takovémto sklepě navíc déle vydrží. Instalace sklepů je mimo jiné i velice snadná a jednoduchá, sklep se doveze na místo určení a vloží se do předem připravené jámy.

Mezi naše další plastové výrobky také patří bazény, čistírny odpadních vod, nadzemní a podzemní nádrže na dešťovou vodu a kanalizační šachty.


Katalog firem:    

Bazény

,  

Čističky odpadních vod

,  

Plastové nádrže a zásobníky

,  

Plasty pro stavebnictví

,  

Septiky a jímky

,  
Štítky:

výroba retenční, plastové, přečerpací nádrže, jímky, septiky, plastové sklepy