ITMS plast s.r.o.

Plastové šachty na vrtané studny - lehčí a levnější varianta klasické betonové šachty

ITMS plast s.r.o.
Plastové jímky

Plastové jímky

Plastové jímky na odpadní vodu, samonosné, dvouplášťové a k obetonování

Plastové septiky

Plastové septiky

Kruhové a hranaté plastové septiky k předčišťování odpadní vody

Jímky na dešťovou vodu

Jímky na dešťovou vodu

Plastové jímky k uchování dešťové vody, samonosné, dvouplášťové i k obetonování


Jímky na dešťovou vodu

Naše firma ITMS plast se zabývá výrobou a distribucí plastových výrobků. Specializujeme se na výrobu septiků, jímek, žump, pískových filtrů, vodoměrných šachet, bazénů.

Vyrábíme šachty na vrtané studny nebo retenční nádrže. Vyrobíme a distribuujeme bazény na míru, ČOV a jiné specifické produkty z polypropylenu. Jsou vyrobeny z materiálů, které jsou svařitelné, vodotěsné, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči agresivním látkám a UV záření.

Všechny naše výrobky mají svoji certifikaci, dle standardů. Využíváme nejmodernějších technologií. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou plastových výrobků.

Zpracováváme menší i velké zakázky. Naši výrobu využívají zahraniční i domácí firmy, které se pohybují ve zdravotnictví, chemickém průmyslu, energetice, chovem zvěře, rybolovem a jiné.

Výroba, distribuce, prodej:
Šachty na vrtané studny, vodoměrné šachty, jímky na dešťovou vodu, samonosné, dvouplášťové, přečerpávací jímky, zemní pískové filtry, požární nádrže, čistírny odpadních vod, bazény.
Celorepubliková působnost, primárně Vysočina, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Znojmo, Brno venkov, Havlíčkův Brod, Brno, Praha, České Budějovice.


Katalog firem:    

Bazény

,  

Čističky odpadních vod

,  

Plastové nádrže a zásobníky

,  

Plasty pro stavebnictví

,  

Septiky a jímky

,  
Štítky:

výroba retenční, plastové, přečerpací nádrže, jímky, septiky, plastové sklepy