Účinné předčištění odpadních vod pomocí plastového septiku

ITMS plast s.r.o.

Účinné předčištění odpadních vod pomocí plastového septiku

ITMS plast s.r.o.

CZKPlastové jímky

Plastové jímky

Plastové jímky na odpadní vodu, samonosné, dvouplášťové a k obetonování

Plastové septiky

Plastové septiky

Kruhové a hranaté plastové septiky k předčišťování odpadní vody

Jímky na dešťovou vodu

Jímky na dešťovou vodu

Plastové jímky k uchování dešťové vody, samonosné, dvouplášťové i k obetonování


Jímky na dešťovou vodu

Naše firma ITMS plast se zabývá výrobou a distribucí plastových výrobků. Specializujeme se na výrobu retenčních, plastových a přečerpacích nádrží.Mezi námi produkované výrobky také patří jímky, septiky a plastové sklepy či bazény. Veškeré námi vyráběné produkty jsme schopni dodat klientům v rámci celé České republiky.

Vyrábíme šachty na vrtané studny nebo retenční nádrže. produkujeme a distribuujeme bazény na míru, ČOV a jiné specifické produkty z polypropylenu. Jsou vyrobeny z materiálů, které jsou svařitelné, vodotěsné, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči agresivním látkám a UV záření. Všechny naše výrobky mají svoji certifikaci, dle standardů. Využíváme nejmodernějších technologií. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou plastových výrobků.

Retenční plastové nádrže slouží především k uchování vody pro hasičské účely. Jsou vhodná pro místa )rodinné domy, komerční objekty), kde není možné čerpat vodu z vodovodu nebo jiného zdroje. K dispozici máme retenční nádrže samonosné (vhodná do míst, kde není spodní voda nebo jílovitá půda), dvouplášťové (je možné ji umístit do oblasti s vysokou hladinou spodní vody nebo jílovité půdy) a nádrž k obetonování (není vhodná do míst s vysokou hladinou spodní vody nebo jílovité půdy).

ITMS plast také vyrábí přečerpávací jímky. Jedná se o plastové nádrže (šachty) osazené příslušným systémem pro čerpání kapalin, jejichž primární účel je čerpání odpadních vod. Využívají se především u domů a dalších objektů, které nelze napojit na gravitační kanalizaci nebo také u domů s možností připojení k tlakové kanalizaci. Dají se také využít při přečerpávání dešťových vod, spodních vod a dalších kapalin. K dispozici máme opět přečerpávací jímky samonosné, dvouplášťové a k obetonování.

Námi vyráběné plastové septiky jsou dostupné v kulatém nebo hranatém provedení. Septik je nádrž, která díky své konstrukci předčišťuje odpadní vodu. naše septiky se skládají ze dvou nebo tří komor - rozdělení septiku je řešeno přepážkami. Čím je komor více, tím je předčištění účinnější.
Kruhové i hranaté septiky jsou dostupné ve variantě samonosné, dvouplášťové a k obetonování.

Naše společnost je také navíc výrobcem a dodavatelem podzemních plastových sklepů - moderní a dostupné alternativy ke klasickým zděným sklepům. tyto sklepy jsou dostupné v kulaté a hranaté variantě a jsou vyrobeny z prvojakostního materiálu. Plastové sklepy udržují svou vlhkost a teplotu, proniká zde méně vlhkosti než do zděných sklepů, a potraviny v něm uskladněné jsou vysoce chráněny proti plísním. Potraviny uložené v takovémto sklepě navíc déle vydrží. Instalace sklepů je mimo jiné i velice snadná a jednoduchá, sklep se doveze na místo určení a vloží se do předem připravené jámy.

Mezi naše další plastové výrobky také patří bazény, čistírny odpadních vod, nadzemní a podzemní nádrže na dešťovou vodu a kanalizační šachty.


Katalog firem:    

Bazény

,  

Čističky odpadních vod

,  

Plastové nádrže a zásobníky

,  

Plasty pro stavebnictví

,  

Septiky a jímky

,  
Štítky:

výroba retenční, plastové, přečerpací nádrže, jímky, septiky, plastové sklepy