ORTEC ČR, s.r.o.


Žižkova 13, Jihlava 586 01

Dodávky firmy ORTEC ČR, s.r.o.:
-systémy pro uložení a izolaci kolejnic (koleje) v tramvajových tratích a tratích podzemních drah (tramvajové tratě, podzemní dráhy)
-systémy stavitelného a pružného uchycení kolejnic jeřábových drah a regálových zakladačů na ocelových nebo betonových konstrukcích (jeřábové dráhy, regálové zakladače)
-realizace oprav, montáží a kompletní servis (popř. odborné posudky, autorský dozor, geodetické práce - zaměření, výkresová dokumentace, atd.)
-cementové zálivkové samonivelační malty (malta)
-všechny druhy kolejnic (kolejnice).

Export:
-komponenty pro upevnění kolejnic - Německo, Holandsko, Francie, Maďarsko, Rumunsko, Polsko.

ISO 9001:2008:
-máme zaveden a certifikován systém managementu jakosti pro obor Dodávky systémů uložení kolejnic.

IČ: 25586556
DIČ: CZ25586556
Okres: Jihlava
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Stanislav Kotrba

Systém DELTA Lager, izolace kolejnic

Systém DELTA Lager, izolace kolejnic

Společnost ORTEC ČR, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí služby související s upevněním a izolací kolejnic. Systém DELTA Lager: -jednotlivé díly jsou konstruovány tak, že systém DELTA Lager je vhodné upevnění pro aplikace ve štěrkových tratích, které způsobují chvění a vibrace -při použití speciální desky lze tento systém aplikovat přímo na betonový pas eventuálně na dřevěný pražec -díky zvláštní konstrukci uložení je výrazně tlumena stojna kolejnice -vysoká hodnota zapružení systému DELTA Lager zaručuje významnou redukci primárního hluku i hluku šířícího se konstrukcí. Výhody systému DELTA-Lager: - vertikální zapružení 1 - 10 mm při malém horizontálním výkyvu - jednoduchá montáž - vysoká životnost - bez údržby - jednoduchá výměna koleje - zajímavá cena. Více informací o systému DELTA Lager a o možnostech izolace kolejnic naleznete na webových stránkách.


Jeřábové dráhy, Ortec MX, MXA Jihlava, Vysočina

Jeřábové dráhy, Ortec MX, MXA Jihlava, Vysočina

Společnost ORTEC ČR, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí technické řešení, dodávku, montáž a servis jeřábových drah. Zákazníkům nabízí při projektování, opravách a montážích jeřábových drah stavitelné systémy ORTEC MX resp. MXA pro upevnění pojezdových kolejnic. Systémy jsou vhodné nejen pro jeřábové dráhy, ale jsou aplikovány rovněž pro pojezdové dráhy regálových zakladačů (FEM 9.831) a ostaní kolejové aplikace. Pro tyto speciální obory dodáváme: - systémy ORTEC MX a ORTEC MXA pro stranově a výškově stavitelné kontinuální nebo diskontinuální uložení pojezdové kolejnice - pružné podložky ORTEC - kotevní pouzdra ORTEC - samonivelační rychletuhnoucí zálivkové malty - elastické zálivky na PU-bázi - odborné montáže systémů. Více informací o jeřábových drahách a dalších výrobcích firmy naleznete na webových stránkách.


Zálivkové malty, samonivelační  malty, kotvení

Zálivkové malty, samonivelační malty, kotvení

Firma ORTEC ČR, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí: - široký sortiment suchých zálivkových malt (zálivková malta). Jedná se o nesmrštitelné samonivelační malty vhodné pro základy přesných strojů, turbín, podlévání mostních ložisek, prefabrikátů a ocelových konstrukcí, kotvení strojů, podlévání kolejnic ........ a v dalších aplikacích s vysokým statickým i dynamickým namáháním. Mezi základní vlastnosti výrobků patří: - kontrolované zvětšení objemu - možnost dynamického zatížení v tlaku i tahu - rychlé tuhnutí, rychle dosažení konečného bodu pevnosti - antikorozní účinek - dobrá přilnavost k oceli - vodou nepropustné, odolné vůči olejům - užití v oboru úpravy úpitné vody Z širokého sortimentu výrobků nabídneme pro Vaší aplikaci nejvhodnější variantu.


Systémy pro upevnění kolejnic

Systémy pro upevnění kolejnic

Firma ORTEC ČR s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí spolupráci konečným uživatelům i kooperujícím montážním firmám v oboru: - výstavby a rekonstrukce jeřábových drah (jeřábové dráhy, jeřábová dráha) - výstavby a rekonstrukce kolejových drah pro regálové zakladače, kolejové přesuvny, posuvny vypalovacích pecí, dráhy různých manipulátorů, výsypen ap. (ostatní kolejové dráhy) Při navrhování technického řešení a samotné realizaci používáme osvědčené prvky upevnění kolejnic, které umožňují jejich horizontální i vertikální rektifikaci, prodlužují životnost kolejnic i samotného zařízení, šetří náklady na údržbu kolejové dráhy a jsou vhodné pro všechny typy kolejnic. V našem dodavatelském programu máme kolejnice všech typů. Součástí dodávek je odborné poradenství a autorský dozor zdarma. Na realizace poskytujeme standardně záruku 60 měsíců. Seznam našich realizací v ČR i zahraničí Vám zašleme na požádání. "Technické řešení - Dodávka - Montáž - Servis" Kontakt: tel./fax.: +420 567274302 Rostislav Pytlík +420 723704898 Stanislav Kotrba + 420 602155600Další produkty a služby
  • výstavba a rekonstrukce silnic, dálnice a parkoviště, silniční a dálniční sítě, zpevněné a nezpevněné plochy
  • manipulace s materiálem, zdvižné a nájezdové plošiny, nakládací rampy, vysokozdvižné vozíky, korečkové elevátory
  • manipulační technika, technika pro sklady, jeřáby a zdvihací technika


Související články
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.


DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center
DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

Nebaví vás kvůli několika stavebním úpravám obvolávat vždy různé dodavatele? Pak se spolehněte na nás. Veškeré stavební práce, inženýrskou činnost i technický servis zajišťuje DAGETT 66. S námi budete mít vše pohromadě. Zabýváme se také stavbami obchodních center.


Hydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket
Hydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket

Potřebujete pro svou stavební firmu lanové navijáky, zvedáky nebo pumpy? Nebo byste rádi vyměnili tlumiče a brzdy svého vozidla? Nemusíte zbytečně navštěvovat více prodejen - naše firma Branomarket s.r.o. vám poskytne bohatý sortiment zvedacích zařízení i potřeb pro automobily na jednom místě, navíc přímo od výrobce.


Vážicí elektronické systémy
Vážicí elektronické systémy

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a mnohými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balicích zařízení. Vážicí elektronické systémy se používají v chemickém a potravinářském průmyslu.