Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.

Zakružování výměníků, Přidal s.r.o., Kralice na Hané

Historie firmy Přidal se začala psát už v roce 1991

Již od začátku našeho fungování se zabýváme výrobou příslušenství pro automobilový a letecký průmysl, ale i oděvní výrobu. Protože se však snažíme poskytovat komplexní služby, které může využít každý, rozšířili jsme naše služby o CNC obrábění, a to včetně zakružování trubek a profilů. Naše služby tak může využít velká průmyslová firma stejně jako soukromý podnikatel

Firma Přidal - výroba příslušenství pro automobilový i letecký průmysl


Zakružování rychle a přesně díky moderní technice

Jak proměnit dlouhou tyč v pravidelnou spirálu během několika okamžiků? Jedině pomocí kvalitní techniky. Ve firmě Přidal proto k zakružování trubek a profilů využíváme nejmodernější tříosou stáčečku profilů Thomas. Díky vyspělé technice jsme tak schopni přesně zakružit nejrůznější rozměry trubek o průměru 12 až 70 milimetrů. Ale to není vše, v naší firmě provádíme také přesné zakružování profilů a výměníků. To vše kvalitně a v dohodnutém termínu.

Zakružování trubek a profilů na CNC zakružovačce


Zakružování trubek využijete v průmyslu i na dětském hřišti

Zakružování trubek má velmi široké využití. Odolné kovové spirály využijete ve stavebnictví i nejrůznějších průmyslových provozech. Naše výrobky však mohou sloužit i široké veřejnosti a zdobit prostory města. Na vaše přání jsme totiž schopni vytvořit praktické a designově zajímavé stojany na kola. Stačí využít našeho zakružování trubek a za přijatelnou cenu získáte stojan na kola, který dobře vypadá a především dlouho vydrží. Napadá vás další možnost, jak zakružování trubek využít? Pak neváhejte a kontaktujte nás, každé vaše přání je už předem splněno.
Zakružování ovšem nevyužijete pouze v případě tyčí. Nabízíme vám také přesné zakružování profilů a výměníků. Nevyhovují vám výměníky, které nabízejí ostatní firmy? My vám díky přesnému zakružování vytvoříme tepelný výměník na míru. Nabízíme totiž zakružování jednoduchých i složených výměníkových spirál přesně podle přání zákazníka. Spořit náklady na vodu a energii tak díky nám můžete začít ještě dnes.


Firma Přidal nabízí zakružování trubek ale i ohýbání plechů

Zakružování trubek a profilů je naší specialitou. Obrátit se nás však můžete také v případě ohýbání a ohraňování plechů. U nás si zkrátka poradíme s plechy, trubkami i profily všech tvarů a velikostí a ohneme je nebo zakružíme přesně tak, jak si budete přát. Pro více informací a další nabídku firmy Přidal navštivte naše webové stránky.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pridal.cz/zakruzovani-trubek-a-profilu-1/

Vydáno 27.10.2015
1291 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zakružování trubek a spirál

Zakružování trubek a spirál
Strojírenský, automobilový, letecký a další průmysl vyžaduje pouze kvalitní a profesionálně vyrobené komponenty, díky kterým je zajištěna funkčnost i dlouhá životnost strojů i dalších produktů. K takovým profesionálním činnostem patří například i zakružování trubek či spirál, které provádí i firma ...

Zakružování spirál

Zakružování spirál
Firma Přidal s.r.o. má mnoholeté zkušenosti a funguje již od roku 1991. Možná ji znáte pod názvem Prima Kralice. Od začátku se zaměřuje na strojírenské výrobky, které se používají v automobilovém a leteckém průmyslu nebo při oděvní výrobě.
PODSTRÁNKY

Zakružování trubek, profilů, spirál

Zakružování trubek, profilů, spirál
Strojírenská výroba, ohýbání, zakružování profilů, trubek, zábradlí, spirál

Jednoúčelové stroje a pásové dopravníky

Jednoúčelové stroje a pásové dopravníky
Výroba jednoúčelových strojů, pásových dopravníků pro průmyslová odvětví

Dopravníkové systémy pro textilní průmysl

Dopravníkové systémy pro textilní průmysl
Strojírenská výroba dopravníkových systémů pro textilní a oděvní průmysl
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Přidal s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Přidal s.r.o.
www.pridal.cz
Adresa

Adresa

Sportovní 314
Kralice na Hané 798 12

info@pridal.cz
+420 582 341 643


Najdete nás také zde:

ARES
captcha