Jihlavská vrtná, s.r.o.


Brněnská 65, Jihlava 586 01
Vrtné práce:
-vrtání studní (studny)
-vrty IG, HG
-vrty pro tepelná čerpadla
-podvrty
-odvodňovací vrty.

Dodávka a montáž:
-tepelná čerpadla (tepelné čerpadlo).

Služby:
-hledání vody
-vodovodní přípojky, realizace
-rozbory vody
-vyhodnocení a závěrečné zprávy
-likvidace nebezpečné odpady.

Projekty:
-vodovody
-studny
-tepelná čerpadla
-hlubinné zakládání staveb piloty a mikropiloty
-sanace svahy a komunikace.

Produkty
  • vrtané studny, vrty pro inženýrskou geologii, sanační vrty, indikační vrty, vyhledávání pramene
  • přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, hloubení základů, výkopy jam a bazénů

Zpracování technického kamene do interiéru Pardubice, komplexní dodávky materiálů do interiéru.

Zpracování technického kamene do interiéru Pardubice, komplexní dodávky materiálů do interiéru

Obec Želkovice, Ústecký kraj, kostel Petra a Pavla s románskou rotundou, pseudorománská loď.

Obec Želkovice, Ústecký kraj, kostel Petra a Pavla s románskou rotundou, pseudorománská loď

Související články
Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 25 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.


Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

ČERNOHORSKÝ s.r.o.

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Praxe v oblasti zemních a výkopových prací se vždy hodí. Firma Čenohorský s.r.o. provozuje autodopravu, provádí jeřábnické a zemní práce. Potřebujete sehnat firmu na terénní úpravy, výkopové nebo zemní práce na Opavsku? Firma působí po celém Moravskoslezském kraji.


JANKOSTAV s.r.o. – realizace dopravních staveb s mnohaletou tradicí

JANKOSTAV s.r.o.

JANKOSTAV s.r.o. – realizace dopravních staveb s mnohaletou tradicí

Ryze česká firma s tradicí od roku 1991 JANKOSTAV s.r.o. se zabývá výstavbou, opravami i demolicemi dopravních staveb, pokládkou asfaltových směsí, rekonstrukcí kanalizací, dlaždičských prací a vším, co nějakým způsobem souvisí s dopravními stavbami. Společnost disponuje vlastním strojním vybavením, v Ostravě má sídlo i provozovnu, kde se nachází také obalovna a recyklační středisko.


Firemní články
Vrty pro tepelná čerpadla, mikropiloty,  Vysočina

Vrty pro tepelná čerpadla, mikropiloty, Vysočina

Potřebujete na Vysočině sehnat firmu, která Vám udělá vrty pro tepelná čerpadla, studně či mikropiloty? Pak se obrátit na nás! Nabízíme širokou škálu technologických zakládání staveb přes stříkané betonu, kotvy, záporové stěny, průzkumné vrty, tepelná čerpadla, vrtané studny ad. Zajistíme ale i legislativní servis, projektování staveb a poradenství. Veškerou práci zajistí odborný personál prostřednictvím strojního parku a příslušenství. Působíme na Vysočině. Více informací naleznete na www.


Zajištění vrtání studní a vrtů pro tepelná čerpadla-Vysočina

Zajištění vrtání studní a vrtů pro tepelná čerpadla-Vysočina

Sháníte na Vysočině společnost, která zajistí vrtání studní či vrty pro tepelná čerpadla? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Nabízíme technologie speciálního zakládání staveb, průzkumné vrty, stříkané betony, kotvy, hřebíky, vrty pro tepelná čerpadla, záporové stěny, vrtané studny. Projektujeme stavby, poskytujeme servis i poradenskou činnost. Veškerou práci zajišťujeme vlastními odborně kvalifikovanými pracovníky a strojním parkem a jeho příslušenstvím. Pro více informací navštivte naše www stránky popřípadě nám rovnou zavolejte!


Vrtání studní Vysočina

Vrtání studní Vysočina

Jste z Vysočiny a potřebujete vyvrtat studnu? Pak naše společnost je tu právě pro Vás! Naše firma mimo vrtání studní nabízí i stříkané betony, kotvy, hřebíky, mikropiloty, záporové stěny, vrty pro tepelná čerpadla, průzkumné vrty ale i legislativní servis, poradenství a projektování staveb. Veškeré práce zajistí náš odborný personál pomocí vlastní stavební mechanizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Mikropiloty Vysočina

Mikropiloty Vysočina

Máte na stavbě nedostatek manipulačního prostoru či obtížné vrtatelné překážky? Pak právě zde uplatníte mikropiloty, které můžete využít do opěrných ocelových konstrukcí. Kořenová část je provedena vysokotlakou injektáží. Vyžít je můžete u podchycování základů nedostupných pro větší stavební techniku či k zajištění sesuvů drážních a silničních těles ad. Pro bližší informace navštivte naše www stránky popřípadě rovnou kontaktujte firmu.


Geologické služby Vysočina

Geologické služby Vysočina

Potřebujete kvalitní geologické služby a nevíte na kterou společnost se na Vysočině obrátit? Tak právě pro Vás je tu Jihlavská vrtná. Naše firma provádí stříkané betony, vrtání studní, geologické služby, vrty pro tepelná čerpadla, sanace sesuvu, hydrogeologické vrty, horizontální vrty ad. Poskytované služby zajistí odborně kvalifikovaný personál pomocí speciálních strojů. Pro více informací se podívejte na naše www stránky případně nás kontaktujte.


Vrtané kotvy, geologické služby Vysočina

Vrtané kotvy, geologické služby Vysočina

Jihlavská vrtná, s.r.o., má sídlo v Jihlavě a navazujeme na více jak dvacetiletou tradici v oboru. Zemní kotvy používáme k zajištění pažících konstrukcí různých druhů k zachycení zemního tlaku. Používají se také k přenosu tahových sil do stabilního prostředí. Kotvy se skládají z hlavy, volné části a kořene. Kotvy s antikorozní úpravou. S dodávkou kotev je předepnutí. Kotvy lanové 1 - 8 pramenných, Lp 15,5 mm, kotvy tyčové CPS 32, kotvy tyčové CKT s únosností do 900 KN. Vrtané kotvy, geologické služby Vysočina. Více informací na webových stránkách.


Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Vysočina

Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Vysočina

Jihlavská vrtná, s.r.o., je společnost nacházející se v Jihlavě. Navazujeme na více jak dvacetiletou tradici v oboru. Nabízíme technologie speciálního zakládání staveb, průzkumné vrty, stříkané betony, kotvy, hřebíky, vrty pro tepelná čerpadla, záporové stěny, vrtané studny. Projektujeme stavby, poskytujeme servis, poradenskou činnost. Náš odborný personál uspokojí zákazníky technologickou úrovní, i kapacitní možností. Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Vysočina. Více informací na webových stránkách.


Vrtné práce, vrtání studní Jihlava

Vrtné práce, vrtání studní Jihlava

Společnost Jihlavská vrtná, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí vrtné práce a služby v oblasti vrtání studní. Vrtné práce: -vrtání studní (studny) -vrty IG, HG -vrty pro tepelná čerpadla -podvrty -odvodňovací vrty. Působnost po celé Vysočině. Pro více informací o nabídce vrtných prací nás neváhejte kontaktovat.


Mikroploty, zemní kotvy Jihlava, Vysočina

Mikroploty, zemní kotvy Jihlava, Vysočina

Společnost Jihlavská vrtná, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí služby v oblasti vrtání. Mimo jiné nabízí mikroploty, zemní kotvy. Mikropiloty: -vrty pro mikropiloty do průměru 250 mm s výstrojí CC trubka nebo armokoš včetně roznátecích tlakových - tahových hlav. Kořenová část mikropiloty je provedena vysokotlakovou injektáží, případnou reinjektáží. Využití je při podchycování základů staveb, nedostupných pro větší techniku, zajištění sesuvů silničních nebo drážních těles a při rekonstrukci objektů. Zemní kotvy: -využití k zajištění pažících konstrukcí různých typů pro zachycení zemního tlaku. Slouží k přenosu tahových sil do stabilního prostředí. -skladba kotvy: hlava, volná část a kořen. Provádíme: -kotvy lanové 1 - 8 pramenných, Lp 15,5 mm -kotvy tyčové CPS 32 -kotvy tyčové CKT s únosností do 900 KN Kotvy v provedení dočasné i trvalé s antikorozní úpravou, součástí dodávky kotev je i jejich předepnutí. Více informací o mikroplotech, zemních kotvách a dalších službách společnosti naleznete na webových stránkách.


Zemní kotvy Jihlava, Vysočina

Zemní kotvy Jihlava, Vysočina

Společnost Jihlavská vrtná, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí zemní kotvy. Zemní kotvy se používají k zajištění pažících konstrukcí různých typů pro zachycení zemního tlaku. Slouží k přenosu tahových sil do stabilního prostředí. Skladba kotvy: hlava, volná část a kořen. Nabízíme: -kotvy lanové 1 - 8 pramenných, Lp 15,5 mm -kotvy tyčové CPS 32 -kotvy tyčové CKT s únosností do 900 KN Kotvy v provedení dočasné i trvalé s antikorozní úpravou, součástí dodávky kotev je jejich předepnutí. Pro více informací o zemních kotvách nás neváhejte kontaktovat.


Stříkané betony Jihlava, Vysočina

Stříkané betony Jihlava, Vysočina

Společnost Jihlavská vrtná, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí stříkané betony. Stříkané betony: -ke zpevnění svahů, pomocí hřebíků osazených do vrtů s cementovou zálivkou fixovaných centrátory -osazení kari sítí 1 - 2 řadách -stříkaný beton se dle požadované tlošťky provede jednorázově nebo ve vrstvách. Stříkané betony provádíme s ponecháním surové struktury nebo rovnané, případně hlazené k následné možné instalaci svislé izolace u stavebních pozemních objektů. Více informací o stříkaném betonu naleznete na webových stránkách.