SINAJ s.r.o.


Svitavská 1018/1, Blansko 678 01

Naše lékárna Vám nabízí kompletní sortiment lékárenského zboží a zdravotnických potřeb, kosmetiky a veterinárních léčiv.
Součástí lékárny je také oddělení rehabilitačních a ortopedických pomůcek.
Pro naše zákazníky máme také klientské karty.
Lékárnu naleznete na okraji pěší zóny na křižovatce Svitavské a Smetanovy ulice v Blansku.
Více se dozvíte na webových stránkách, které průběžně aktualizujeme.
V naší lékárně nabízíme široký sortiment kosmetiky Vichy, Doliva a Eucerin.
Z našeho sortimentu Vám rádi připravíme dárkový balíček k příležitosti narozenin, svátků, nebo jen tak pro radost.
Neváhejte nás navštívit, těší se na Vás náš odborný personál, který Vám rád ochotně poradí.


Speciální nabídka

Vážení pacienti, milý klienti,
Lékárna Na Poště, Smetanova 1, Blansko /u kruhového objezdu/ má pro Vás širokou nabídku zboží a služeb.
- velký výběr volně prodejných léků, zdravotnických pomůcek, ortopedické obuvi, široký sortiment homeopatie a čajů
- s naší klientskou kartou Vám odečteme z receptu 30, - Kč.
- předložením SeniorPasu a RodinnéhoPasu získáte 5% slevu při nákupu volně prodejných potravinových doplňků, volně prodejných přípravků a rehabilitačních pomůcek,
- možnost platby platební kartou, poukázkami SODEXO, Uníšek
- nabízíme individuální konzultace.

IČ: 25508059
DIČ: CZ25508059
Okres: Blansko
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: PharmDr. Jitka Navrkalová

Lékárna Na Poště v Blansku

Lékárna Na Poště v Blansku

Lékárna si vydobyla dobrou pověst pro svůj lidský a odborný přístup. Každý dnes ví, jak důležité je zdraví. Proto si nás oblíbili lidé z celé ČR i zahraničí, protože mluvíme anglicky a německy a internetový obchod nemá hranice. Najdete u nás: -léky, léčiva, medikamenty, homeopatika, léčivé čaje -obvazový materiál, ortézy, bandáže -sortiment pro batolata i kojence -dětskou kosmetiku -kosmetiku VICHY, DOLIVA a EUCERIN -obuv pro diabetiky. Těšíme se na Vás.


Vitamínové balíčky

Vitamínové balíčky

Vážení zaměstnavatelé firma SINAJ, s.r.o. Lékárna Na Poště, Smetanova 1 , Blansko si Vám dovoluje nabídnout vitamínové balíčky na posílení imunity a podporu zdraví pro Vaše zaměstnance. Vitamínové balíčky Vám připravíme dle Vašeho přání a lze je uplatnit z FKSP. V případě zájmu nás můžete kontaktovat emailem: lékárna@lekarnabk.cz, nebo telefonem na čísle 516417651, nebo osobně přímo v lékárně. Těší se na Vás kolektiv lékárny.


Pronájem

Pronájem

P R O N Á J E M ordinace o celkové výměře 21,30 m2 a část čekárny s hygienickým zařízením o celkové výměře 11,87 m 2. Využití - pediatrie, psychiaterie, logopedie, interna. Vhodné i k provozování poradenských služeb v oblasti výživy, diabetologie, kosmetická poradna, rehabilitace. Výhodná je i cena pronajatých prostor. Prohlídka vážnými zájemci je možná po telefonické dohodě na čísle 516417651. Firma SINAJ, s.r.o, Svitavská 1, Blansko


Nabídka pronájmu

Nabídka pronájmu

Firma SINAJ, s.r.o pronajme ordinaci v 1. NZP o celkové výměře 21,30 m2 a část čekárny a hygienického zařízení o celkové výměře 11,87 m 2 Prohlídka vážných zájemců je možná po telefonické dohodě na čísle 516417651.


Nabídka nájmu

Nabídka nájmu

Společnost SINAJ, s.r.o. Svitavská 1018/1, Blansko pronajme v budově „STARÁ POŠTA“ prostory jako kanceláře ve 2.NZP o celkové výměře 16,95m2. Dále pronajme ordinaci v 1. NZP o celkové výměře 21,30 m2 a část čekárny a hygienického zařízení o celkové výměře 11,87 m 2 Prohlídka vážných zájemců je možná po telefonické dohodě na čísle 516417651.


Nabídka nájmu

Nabídka nájmu

Společnost SINAJ, s.r.o. Svitavská 1018/1, Blansko pronajme v budově „STARÁ POŠTA“ prostory jako kanceláře o celkové výměře 16,95m2. Prohlídka vážných zájemců je možná po telefonické dohodě na čísle 516417651.


Nabídka nájmu

Nabídka nájmu

Společnost SINAJ, s.r.o. Svitavská 1018/1, Blansko pronajme v budově „STARÁ POŠTA“ prostory jako kanceláře. o celkové výměře 16,95m2. Prohlídka vážných zájemců je možná po telefonické dohodě na čísle 516417651.


Čaje

Čaje

Prodejna HERBAVIT nabízí různé druhy čajů a kávy pro radost, zdraví a pohodu, kterou si zpříjemníte posezením se svými blízkými a přáteli. Přijďte se k nám inspirovat novinkami na vánoční nákupy. Těšíme se na Vaši návštěvu v prodejně HERBAVIT,. Smetanova 1, Blansko, ve všední den od 8,00 – 17,00 a v sobovu od 8,00-11,00. Kontakt: tel. 516410593, e-mail:herbavit@sinajbk.cz


Pronájem

Pronájem

Společnost SINAJ, s.r.o. pronajme v budově "STARÁ POŠTA" prostory pro provozování ordinace odborného lékaře. Jedná se o sesternu (23m2) a ordinaci (24m2). Prostory jsou zkolaudovány a shváleny hygienikem. Prohlídka vážných zájemců je možná po telefonické dohodě na čísle 516417651.


Boty dětské

Boty dětské

Máte na zimu botičky pro Vaše dětičky? Přijďte si vybrat do naší prodejny ortopedické obuvi.


Rýma a nachlazení

Rýma a nachlazení

V rámci spolupráce s nákupní skupinou A-MAX lékárna nabízí bezkonkurenční ceny těchto přípravků: ImunoActiv 30+10tbl., SELZINK PLUS 50 tbl., NeoSeptolete duo med a citron 18 pastilek, Tantum Verde P, CALIBRUM s Aktivinem 2+1, CALIBRUM 50 plus 2+1, Ibalgin RAPID, PHYSIOMER baby 115 ml., Coldrex Horký nápoj Citron s medem 10 sáčků, Panadol Baby, Coldrex Proti bolesti v krku Citron s medem 20 ks, Sirupy pro děti echinaceový, jitrocelový, Celaskon long effect cps.40, Otrivin Rhinostop Paralen 500 12 tablet za cenu 10 tablet, CEM-M Kids STODAL sirup proti kašli 200 ml., Paralen Hot Drink 12 sáčků, Thermoval Mercury Free - digitální teploměr Digitální tonometr OMRON M6 + digitální teploměr zdarma.


Chřipka a nachlazení

Chřipka a nachlazení

Nepřehlédněte aktuální nabídku přípravků na prevenci a léčbu chřipky a nachlazení. Febrisan, Coldrex horký nápoj, TEEKANNE bylinný čaj, chřipka nachlazení, TEEKANNE bylinný čaj průdušky kašel, Profi-LACT Akut, Brufen 400.Další produkty a služby
  • výživové doplňky, dia cukrovinky, diabetická sladidla, dia čaje, vitamíny a výživy, dietní potraviny
  • výdejna léků, léčiva a doplňky stravy, lékařský předpis, lékárenská služba, farmaceutické přípravky
  • homeopatika a přírodní léčiva, bylinné sirupy a likéry, humánní a veterinární léčiva, výroba a distribuce léků
  • sortiment zdravotních potřeb, bandáže a ortézy, měřicí přístroje, ortopedické a kompenzační pomůcky


Související články
Lokomoční pomůcky
Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru
Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení
Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“
Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“

Cukrovka je onemocnění, které se v lidském světě objevuje stále častěji. Doprovází ji mnoho útrap a jednou z nich je i komplikace nazývána „Syndrom diabetické nohy“. Při nedostatečné péči o nohy a nevhodné obuvi dochází ke vzniku diabetického vředu a následnému odumírání tkání. Následuje chirurgický zákrok. Ročně se u nás léčí na diabetickou nohu téměř 40 tisíc diabetiků.