ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka
Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Skládané papírové ručníky zetForm®, utěrky z netkané textilie nebo mikrovlákna a zásobníky zetMatic®

Zdravotnické výrobky

Zdravotnické výrobky

Savé lékařské role a ubrousky, ochranné podložky, bryndáky, obličejové roušky, jednorázové rukavice, hygienické utěrky a žínky z programu zetMedica®

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy zetDress ®, obličejové masky a roušky zetMask® a zetMedica® a čisticí prostředky zetClean®


Společnost

Naše společnost se specializuje na výrobu ochranných pracovních oděvů jako jsou pracovní kombinézy, pláště, kalhoty, haleny, návleky. Dále vyrábíme čistící rohože a utěrky, papírové utěrky, čistící prostředky, zásobníky na mýdla a toaletní papíry.
Svým současným i budoucím zákazníkům se snažíme nabízet kvalitní produkty vlastní výroby nebo výrobky významných producentů, s nimiž dlouhodobě a úspěšně spolupracujeme.
Náš sortiment výrobků dokáže oslovit široké spektrum uživatelů, jako např. průmyslovou výrobu a údržbu, zdravotnické a nemocniční zařízení, úklidové služby, provozy v kontaminovaném prostředí, lakovny, ale i kancelářské provozy, školy nebo hasičské sbory v rámci celé České republiky.

Jednorázové kombinézy, antistatické kombinézy, návleky, respirátory, rukavice, ochranné oděvy, sorpční rohože, rychlosavé utěrky, vlhčené čistící utěrky, Polytex, Multitex, Multiclean, utěrky MB-meltblown, Pegatex, Pegas Znojmo, Brno, Zlín, Jihlava, Plzeň, Cheb, Sokolov, Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Praha

-průmyslové utěrky z celulózy, recyklu,
-pevné utěrky z mikrovlákna
-stojany a držáky
-utěrky Multisoft materiálu typu Airlaid
-pratelné rohože
-čisticí zóny s individuálním provedením či logem
- protiúnavové rohože

Nadnárodní švýcarská společnost ZVG AG působí již přes 40 let a má dlouhodobé zkušenosti s výrobou. Kromě široké nabídky produktů s maximálním důrazem na kvalitu se vždy snažíme o individuální přístup k zákazníkovi: "Jsme našim zákazníkům neustále k dispozici a každou objednávku vyřizujeme co nejrychleji".


Slogan: Řešení čisoty, hygieny a pracovní ochrany
Katalog firem:    Drogerie a kosmetika,  Ochranné pracovní pomůcky,  Papírenské výrobky,  Úklidová a čisticí technika,  
Štítky: Jednorázové obleky, utěrky z netkané textilie, průmyslové utěrky