Docházkové a přístupové systémy, spolehlivý systém pro kontrolu příchodů a odchodů

Získejte kontrolu nad docházkou Vašich zaměstnanců nebo nad počtem návštěvníků Vašeho areálu. Jde to jednoduše a efektivně díky přístupovým a docházkovým systémům od společnosti Elvis. Tyto systémy se skládají z přístupového snímače a média, který může kromě přístupových informací sloužit jako nositel permanentky nebo kreditu pro vstup nebo využití nejrůznějších služeb.

Společnost Elvis je dodavatelem docházkových a přístupových systémů

Efektivní přehled o příchodu a odchodu zaměstnanců, docházkové a přístupové systémy

Chcete si zajistit přehled o pracovní době a příchodech Vašich zaměstnanců do práce? Nabízíme docházkové systémy, které spolehlivě identifikují každého zaměstnance pomocí médií jako jsou karty nebo čipy. Zbavte se docházkových sešitů a knih, naše moderní systémy Vám zjednoduší a zefektivní kontrolu nad docházkou Vašich zaměstnanců. Díky systému EKD se veškeré zaznamenané údaje zpracují, na základě čehož systém vypočítá odpracovanou dobu, vykáže nadpracované přesčasy nebo zbývající dovolenou.

Přístupové a docházkové systémy


Komplexní systém pro kontrolu docházky, identifikační média a docházkové snímače

Pro docházkové systémy vyrábíme docházkové snímače, jak pro malé podniky, tak pro velké firmy. Dodáváme také snímače, které jsou vhodné do exteriérů. Naše snímače disponují mnoha chytrými funkcemi, jako hlídání otevření a zavření dveří, sledování přítomnosti, rozlišení krátkého a dlouhého přidržení média a mnoho dalšího. Pro identifikaci přístupu se používají většinou dvě nejčastější média – karty a čipy. Karty využívají moderní RFID technologii a disponují tak možností libovolného potisku. Tyto karty se dají používat jak pro identifikaci zaměstnanců, tak i jako permanentka s možností nabíjení kreditu. Čipy jsou díky své velikosti velice praktické a skladné, disponují však také možností potisku.

Identifikační média pro přístupové systémy


PODSTRÁNKY

Turnikety a automatické pokladny

Turnikety a automatické pokladny
Výroba spolehlivých turniketů pro vstupy do budov a areálů

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové a přístupové systémy, spolehlivý systém pro kontrolu příchodů a odchodů

Parkovací systémy a zakázkové řešení

Parkovací systémy a zakázkové řešení
Parkovací systémy, zakázkové řešení na míru, realizace specifických požadavků
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELVIS
WEBOVÁ STRÁNKA
ELVIS
www.elvi.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 2188/42
Žďár nad Sázavou 591 01

elvis@elvi.cz
+420 566 622 987


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha