Výroba spolehlivých turniketů pro vstupy do budov a areálů

Bez turniketů, které nejen že výrazně urychlí odbavení hostů, ale zajistí také bezpečnost před nežádoucím vstupem do areálu, se dnes obejde málokterý pořadatel kulturních či sportovních akcí. Společnost Elvis ze Žďáru nad Sázavou se zabývá výrobou turniketů pro vstup do areálu či budovy, ale také automatických pokladen, které zefektivní proces přijímání návštěvníků.

Plnoprůchodové turnikety vyrábí společnost Elvis

Turnikety pro sportovní a kulturní akce, efektivní odbavení návštěvníků

Sportovní akce či jiné kulturní události většinou obnáší velký nápor návštěvníků. S tím jsou spojeny i dlouhé fronty při jejich odbavení. Ne však s našimi produkty! Naše společnost dodává turnikety Elvis, které v areálech a stadionech nahrazují pokladny s obsluhou kontrolující lístky. Tyto turnikety samy automaticky pouštějí návštěvníky na základě kontroly vstupenky, nebo po vložení mince či karty. Toto řešení je velice efektivní – snižují se náklady na provoz vrátnice a výrazně se zrychlí proces odbavení.

Turnikety Elvis pro vstup do budov a areálů


Plnoprůchodové turnikety, rotační a tripodové turnikety i branky

Dodáváme komplexní řešení – jak pro sportoviště, kulturní haly, tak i pro administrativní budovy a vrátnice, zkrátka všude tam, kde je potřeba kontrolovaný příchod lidí. Abychom splnili požadavky kladené na různé typy prostorů, nabízíme velké množství typů turniketů, mezi které patří plnoprůchodové turnikety, které zajišťují maximální kontrolu nad vstupem osob, rotační a tripodové turnikety, ale i branky umožňující jak jednosměrný, tak i obousměrný průchod.

Široká nabídka turniketů pro každý typ provozu


Automatické pokladny, které zefektivní a zautomatizují vstup návštěvníků

Pro maximální automatizaci je vhodné turnikety doplnit také automatickými pokladnami, které po uhrazení dané částky, návštěvníkovi automaticky vystaví lístek pro vstup turniketem. Tyto pokladny mohou mít mnoho dalších funkcí, jako je evidence času příjezdu na parkoviště, možnost naprogramování tarifů, tisk daňových dokladů, statistiky, reporty, zpětné kontroly a mnoho dalšího. S našimi produkty již nikdy neztratíte kontrolu nad vstupem osob do Vašeho areálu!

Nabídka automatických pokladen


PODSTRÁNKY

Turnikety a automatické pokladny

Turnikety a automatické pokladny
Výroba spolehlivých turniketů pro vstupy do budov a areálů

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové a přístupové systémy, spolehlivý systém pro kontrolu příchodů a odchodů

Parkovací systémy a zakázkové řešení

Parkovací systémy a zakázkové řešení
Parkovací systémy, zakázkové řešení na míru, realizace specifických požadavků
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELVIS
WEBOVÁ STRÁNKA
ELVIS
www.elvi.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 2188/42
Žďár nad Sázavou 591 01

elvis@elvi.cz
+420 566 622 987


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha