Transform, a.s. Lázně Bohdaneč

CZKZahradní dílce

Transform a.s. Lázně Bohdaneč se zabývá zpracováním - recyklací plastových odpadů z komunálních a průmyslových zdrojů již od roku 1992. Jedná se o závod na efektivní využití odpadů, které dříve končily bez užitku na skládkách. Hlavním stěžejním materiálem je TRAPLAST.

Nabízíme:
- vyvýšené záhony
- kompostéry
- plastové lavičky
- plastové plotové profily, plotovky
- zatravňovací dlažba
- deska rýhovaná - terasová
- záhonový chodník a obrubník
- zahradní nášlapné dílce, palisády
- lehký plotový základ
- plastové profily
- plastové čtvercové desky
- kabelové žlaby
- přepravní palety
- kanalizační vpusť
- stropní vložky

Dodaný plastový odpad je pečlivě ručně roztříděn do stanovených frakcí podle typu výrobku a materiálu ze kterého byl zhotoven. Zde jsou odděleny neplastové materiály jako jsou kovové předměty, sklo, papír, pryž a podobně od materiálů plastových.

Již vytříděný plastový odpad se nejprve připravuje drcením a mletím, foliová frakce pak aglomerací, což je tepelné zpracování folií do formy granulí. Z nich se v další fázi smíchá výrobní směs takového složení a vlastností, které zajistí její dobrou zpracovatelnost a požadovanou kvalitu výrobků. Tato směs je dále homogenizována, roztavena a vtlačena do kovových forem, kde dostává tvar konečný výrobek. Technologie zpracování plastů je suchá. Při zpracování nevznikají odpadní látky, vody ani exhaláty takového druhu a složení, aby ohrožovaly okolí. Výroba vyhovuje všem zákonným předpisům, které se na ní vztahují.

Činnost společnosti Transform Lázně Bohdaneč je v celém svém rozsahu zaměřena ekologicky. Zpracovává plastové odpady, které by jinak skončily na skládkách či spalovnách. Tímto způsobem vrací do surovinového oběhu materiály, které jsou vyráběny z neobnovitelných přírodních zdrojů. Naším záměrem je postupně rozšiřovat sortiment výrobků, zlepšovat jejich kvalitu a užitné vlastnosti tak, aby se rozšiřovala možnost jejich použití.


Slogan:

Ušetřete své peníze i čas


Katalog firem:    

Plastová vrata a ploty

,  

Plastové polotovary

,  

Plasty pro stavebnictví

,  

Recyklace a likvidace odpadů

,  

Zahradnické potřeby a doplňky

,  
Štítky:

zatravňovací dlažba, plastové plotovky, palety, terasové desky, terasová prkna, recyklace, záhony