Unipap a.s.


č. 210, Býšť 533 22

Vývoj, konstrukce, výroba, prodej:

Papírové obaly
- kartonáž z třívrstvé, pětivrstvé, sedmivrstvé vlnité lepenky,
- kartony dle FEFCO šité, lepené, s tiskem,
- přepravní obaly,
- skupinové obaly,
- kombinované obaly,
- paletboxy
- fixace (vnitřní vybavení obalů)

Plastové obaly
- zpracování polyetylénu, polyuretanu
- tvarové vložky, fixace k ochraně výrobku

Doplňkové obaly

Držitelé certifikátů: ISO 9001:2000, 14001:2005 a 18001:2008, Resy, Eko-kom.

IČ: 49815067
DIČ: CZ49815067
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Eliška Štěrovská

Obaly, sáčky a krabice - bezpečné uložení výrobků (Pardubice)

Obaly, sáčky a krabice - bezpečné uložení výrobků (Pardubice)

Společnost Unipap se výrobou obalových materiálů zabývá už více než dvacet let a přesně ví, jak vaše zboží zabalit co nejlépe. Náš sortiment obalových výrobků je široký. Kromě klasických lepenkových krabic a kombinovaných obalů vám nabízíme široký doplňkový obalový materiál: - Sáčky - vyrobené z různých materiálů: papír, LDPE nebo HDPE. Unipap nabízí několik druhů provedení sáčků, např. ploché, s boční záložkou, zipové, fixační, protinárazové, s možností perforace i potisku, atd. Minimální rozměr sáčků je 20 x 30 mm, maximální pak 3 000 x 6 000 mm. - Pásky - v sortimentu společnosti Unipap jsou pásky lepící i stahovací, z papíru nebo z PP. Na výběr pak máte z jednostranné nebo oboustranné varianty. Vybírat můžete z pásek pro ruční nebo automatické páskování. - Fólie - stretchové, překrývací, nebo pro ruční i strojové ovíjení. - Etikety a štítky - papírové, plastové, bezpečnostní, popisovací, výstražné a další. - Ochranné hrany - společnost Unipap nabízí několik variant ochranných hran. Dodáváme hrany vyrobené z papíru nebo plastu. Jsou buď lepené, nebo vrstvené. - Palety a jiné dřevěné obaly - v našem sortimentu najdete standardizované palety, ale také rozměrově speciální. Dodáváme dřevěné EUR i atypické palety, které lze na přání chemicky upravit pro použití v zámoří. Dále vám společnost Unipap nabízí dřevěné nebo kombinované boxy a nově vyrábí také ekologické papírové palety, které jsou levnější alternativou dřevěných palet.


Kombinované obaly vaše výrobky spolehlivě ochrání (Pardubice)

Kombinované obaly vaše výrobky spolehlivě ochrání (Pardubice)

Ať už se zabýváte výrobou méně či více nákladných výrobků, zabraňte jejich poškození při manipulaci. I poškozený výrobek s nízkou výrobní hodnotou může být ztrátou pro podnik. Pokud se jich totiž při manipulaci poničí více, škody šplhají do tisícových až statisícových částek. Zabraňte byť jen malým ztrátám a dbejte na správné zajištění výrobků při přepravě - například použitím kombinovaných obalů. Společnost Unipap zná řešení pro dokonalé zajištění výrobků při manipulaci. Vyrábí totiž kombinované obaly, které efektivně a spolehlivě zajistí větší množství výrobků. Tzv. skupinové přepravní obaly jsou vyrobené na míru vašemu výrobku. Unipap vyrábí obaly, které spolehlivě uloží větší množství vašich výrobků v rámci jedné krabice. Výhodou takového skupinového balení výrobků je zkrácení času potřebného pro balení, nižší náklady na manipulaci, skladování i přepravu, ale také nízká pořizovací cena. Unipap se zabývá výrobou obalů už více než dvacet let. Specializujeme se převážně na velkoobjemové, pevné přepravní boxy. Jsou tak spolehlivé, že je bez problémů můžete použít i pro zámořskou přepravu. Kombinované obaly vyrábíme přesně na míru zákazníkovým potřebám, přičemž obaly vyrábíme a dodáváme již od malých sérií. Skupinové přepravní obaly se vyznačují vysokou nosností a odolností a vy si tak můžete být jisti, že vaše výrobky jsou i při náročné přepravě naprosto v bezpečí.


Obaly z pěnových materiálů pro naprostou bezpečnost (Pardubice)

Obaly z pěnových materiálů pro naprostou bezpečnost (Pardubice)

Potřebujete přepravit produkt náchylný k poničení? Ideálním řešením jsou fixace z pěnových materiálů, které vyplní obal a chrání váš produkt. Neriskujte poničení zboží a vyhněte se tak vysokým škodám. Společnost Unipap zpracovává materiály polyetylén a polyuretan, do libovolných tvarů. Vyráběné tvarové výseky jsou ideální jako ochrana zboží před poškozením. Kartonové obaly jsou opatřeny těmito fixačními díly, takže zboží je zajištěno i proti opravdu nepříznivým podmínkám. Fixační díly zajistí pevnou pozici výrobku v obalu a výrobek je tedy dokonale chráněný před mechanických poškozením. Fixační díly také urychlují proces balení výrobků. Díky pěnovým fixacím také ušetříte peníze, protože umožňují použití jednodušších vnějších plášťů obalu. Fixační díly v obalech využijete jak pro primární, tak pro skupinový typ obalu. Společnost Unipap funguje na evropském trhu již od roku 1993. Naší primární činností je výroba průmyslových obalů. Za dobu našeho působení jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kterým naše obaly poskytly dobrou službu. Těšíme se na spolupráci s vámi.


Krabice z vlnité lepenky nic nepřekoná (Pardubice)

Krabice z vlnité lepenky nic nepřekoná (Pardubice)

Existuje nadčasové řešení mnoha problémů - krabice z vlnité lepenky. Efektivně nám pomáhají s každodenními starostmi. Výrobou kartonáže z vlnité lepenky se zabývá společnost Unipap. Unipap je společnost s více než dvacetiletým působením na trhu. Vyrábí obaly z vlnité lepenky dle FEFCO nebo na míru dle vlastní konstrukce. Tyto obaly jsou spolehlivé, ekologické, funkční a cenově dostupné. Unipap vyrábí: - klopové krabice lepené nebo šité - slostrované přířezy - tvarově vysekávané obaly - obaly ze speciální vlnité lepenky Krabice z vlnité lepenky vyrábí společnost Unipap na míru dle potřeby vašeho produktu a zajistí tak jeho bezpečnou přepravu. Obaly společnosti Unipap jsou různorodé. Vyrábí se z jednovlny, dvojvlny nebo trojvlny. K dispozici jsou typy vlny EE, EB, EC, BC, CA, ABC, CAA. Obaly se vyrábí v tloušťce 1,5 až 13 mm, takže jejich využití je opravdu všestranné. Aby byly krabice z vlnité lepenky Unipap nejenom funkční a spolehlivé, ale i dobře vypadaly, nabízíme možnost jejich plnobarevného potisku. Ve výrobě a potisku obalů se společnost Unipap vyzná, ročně jich vyrobí až 160 milionů m2! Pro každou věc existuje dokonalý obal!


Výroba obaly z kartonplastu, vývoj kartonplastových obalů

Výroba obaly z kartonplastu, vývoj kartonplastových obalů

Potřebujete kvalitně a bezpečně zabalit Vaše výrobky pro přepravu k zákazníkům? Naše firma Unipap a.s. Vám dodá nejvýhodnější řešení od návrhu až po realizaci obalu z kartonplastu. Obaly z kartonplastu se vyznačují vynikajícími vlastnostmi a jsou vhodné pro použití v různých typech průmyslu. Naše firma nabízí zpracování komůrkového kartonplastu tloušťky 2 – 7 mm. Vyrábíme přepravní obaly i vnitřní prvky do obalů. Obaly z kartonplastu vyrábíme lepením, šitím a kombinací s dalšími materiály


Zpracování papíru převíjení archování papírové brikety Hradec

Zpracování papíru převíjení archování papírové brikety Hradec

K jedné z dalších našich činností patří zpracování papíru. Papír zpracováváme převíjením z role na roli, archováním, řezáním, či recyklací. Provádíme ekologické lisování briket a pelet z lepenkového odpadu. Jedná se o vysoce ekologické certifikované palivo, velmi vhodné k vytápění objektů. Zajišťujeme všem našim odběratelům zpětný odběr použitých kartónových obalů.


Výroba dřevěné obaly s fólií rozkládací pevné boxy palety Hradec

Výroba dřevěné obaly s fólií rozkládací pevné boxy palety Hradec

Společnost UNIPAP a.s. je vybavena moderním vývojovým střediskem, kde se obaloví konstruktéři zabývají vývojem obalů na zakázku. Papírový, dřevný či plastový obal Vám vyrobíme dle Vašeho návrhu, vyvineme, otestujeme a předáme už plně funkční a hotový. Naše výroba na zakázku Vám šetří čas i peníze. - plastové obaly - dřevěné obaly - boxy a palety - s fólií, rozkládací, pevné, plombovací, jednorázové, jednocestné, speciální, chemicky upravené - papírové obaly


Zpracování polyetylénu polyuretanu tvarové sáčky fólie Hradec

Zpracování polyetylénu polyuretanu tvarové sáčky fólie Hradec

Naší specializací je zpracování polyetylénu a polyuretanu. Výrábíme tvarové výseky, které jsou vhodné jako ochrana zboží před poškozením. Společnost UNIPAP a.s. disponuje moderním vývojovým střediskem, kde se obaloví konstruktéři zabývají zakázkovým vývojem obalů. Velkoobchodní prodej: - lepenkové obaly - plastové obaly - sáčky, folie - papírové obaly - dřevěné obaly, boxy - doplňkové obaly - aj.


Výroba přepravní skupinové kombinované obaly kartony Hradec

Výroba přepravní skupinové kombinované obaly kartony Hradec

Vyvíjíme a vyrábíme papírové obaly z třívrstvé, pětivrstvé a sedmivrstvé vlnité lepenky. Těžištěm naší činnosti je především výroba průmyslových obalů. Zajišťujeme našim odběratelům zpětný odběr použitých kartónových obalů. Velkoobchodní prodej: - šitých kartonů - kartonů lepených - kartonů s tiskem - přepravních obalů - skupinových obalů - kombinovaných obalů - paletboxů.Další produkty a služby
  • kartonové boxy, lepenkové krabice, kartonové proklady, obaly z vlnitých lepenek, papírové sáčky
  • krycí plastové fólie, stavební fólie, bublinkové fólie, fólie LDPE, stretch fólie, plastové přepravky, plastové bedny, plastové lahve, plastové kanystry, plastové sudy, plastová vědra, plastové kontejnery


Související články
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu
Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Provoz podnikatelské a jiné činnosti vyžaduje také provoz různých druhů systémů, jako jsou pokladny či tachografy. Kromě toho také označení zboží či služeb nebo příslušenství k různým akcím. K těmto účelům potřebujete papírovou formu příslušenství, o které se postará firma TECOM paper s.r.o.


Kvalitní přepravní sáčky různých druhů a velikostí
Kvalitní přepravní sáčky různých druhů a velikostí

Přepravní sáčky, tašky a obaly patří k sortimentu, který má na trhu vysokou oblibu a patří k žádaným výrobkům nejen domácností, ale také malých či velkých firem. Proto jejich široké portfolio uvítá řada maloodběratelů i velkoodběratelů pro svoje firemní a obchodní účely. O výrobu a následný prodej se již léta stará společnost OBALIA, s.r.o.


Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru
Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Jak ochránit své zboží? Přece kvalitním obalem. Obalový materiál všeho druhu vyrábí firma Centroplast s.r.o. Uherské Hradiště. Specializujeme se zejména na LDPE a HDPE fólie, plastové sáčky a pytle či fólie k tvorbě parotěsné zábrany. Všechny výrobky jsme schopni upravit vašim požadavkům přesně na míru.