Ing.Lubomír Novák KIM


Hýblova 333, Česká Třebová 560 02

Prodej a půjčovna ručního stavebního nářadí a příslušenství, šití pracovních oděvů na zakázku.

Nabízíme Vám:
- ruční vrtačky, brusky, pneumatické sponkovačky
- lepidla, tmely, PUR pěny, silikony
- brusivo pro truhláře
- brusné a řezné kotouče, bity, vrtáky
- doplňky - autokosmetika - autolékárny
- maziva a oleje
- odrezovače, čističe a odmašťovače
- pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Lepidla:
- vteřinová, konstrukční, UV - Loctite
- epoxidová Loctite Hysol
- polyurethanová lepidla Teroson.

Prodáváme výrobky firem:
- Narex a Protool
- DWT
- Makita a mnoho dalších.

Zajistíme Vám také pracovní oděvy šité na zakázku. Při větších odběrech a dlouhodobé spolupráci jsou nastaveny zákazníkovi příjemné cenové relace.

Nabízíme profesionální přístup k Vašim požadavkům,
krátké dodací lhůty jsou naší prioritou.

IČ: 40113141
DIČ: CZ490502047
Okres: Ústí nad Orlicí
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Lubomír Novák

Půjčovna nářadí Česká Třebová

Půjčovna nářadí Česká Třebová

Půjčovnu nářadí zařizuje v České Třebové Ing. Lubomír Novák s firmou KIM. Kromě pracovních a ochranných pomůcek, lepidel, tmelů a dalších komponentů pro autoservis a stavbu Vám nabízíme službu půjčování nářadí. Nabízíme techniku k zakoupení či půjčení od značek: - Bosch - VSM brusivo - Fein - Sait - Metabo - Flexovit. A ruční nářadí firem: - Knipey - Tona - Bahco - Narex. Pro zapůjčení či koupi nářadí a dalších příslušenství volejte na telefonní číslo: 465 534 445.


Prodej a půjčovna nářadí česká Třebová

Prodej a půjčovna nářadí česká Třebová

Česká Třebová prodej půjčovna ruční nářadí lepidla tmely pracovní oděvy obuv,Prodej: - ochranné pomůcky (rukavice, brýle, respirátory, ochrana sluchu..) - pracovní oděvy, obuv - ruční nářadí tuzemské, dovozové, příslušenství - pneumatické ruční nářadí - lepidla, tmely LOCTITE, TERESON - permanentně difungující mikromolekulární maziva BISHOP´S ORIGINAL - brusivo, vrtáky, aj. antivibrační protinapěťové raznice výška 13mm, komplet sada číslic a písmen, cena 36 900 bez Dph, případně dohoda


Prodej pracovní ochranné pomůcky Česká Třebová

Prodej pracovní ochranné pomůcky Česká Třebová

Nabízíme Vám prodej pracovních ochranných pomůcek. Dodáváme veškerý běžný sortiment a i oděvy šité na zakázku. Zboží zákazníkům i zasíláme, se zákazníky s kterými máme dohodu o potřebném sortimentu (specielní příslušenství) držíme skladem množství,potřebné pro zajištění plynulé výroby. Při dlouhodobých objednávkách (uveden sortiment zboží) zákazníka cenově zvýhodňujeme. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Tmely a lepidla Nářadí KIM Česká třebová

Tmely a lepidla Nářadí KIM Česká třebová

Nabídka Lepidel a tmelů firmy KIM Česká třebová Loctite a Teroson - lepidla a tmely pro průmysl a autoservisy,autokosmetika • Den Braven a Tectane - PUR pěny, silikony apod. pro stavební účely, autokosmetika • Permanentně difundujících maziva Bishop´s original - aditiva a přísady do olejů, nafty a benzínu • Milwaukee a AEG - ruční elektrické nářadí a příslušenství • Festool - ruční el.a pneu nářadí převážně pro truhláře a autolakovny • Makita - ruční elektrické nářadí • Narex a Protool - ruční elektrické nářadí • Lukas - brusivo převážně do kovoprůmyslu • Sia - brusivo pro truhláře,autolakovny a průmysl • Bea - pneumatické sponkovačky •Hitachi - ruční elektrické nářadí •DWT - hoby ruční elektrické nářadí •Powerplus - hoby ruční elektrické nářadíDalší produkty a služby
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • chemické výrobky pro stavebnictví, laky a lepidla, přísady do betonu, elektricky vodivé penetrace, vyrovnávací hmoty
  • pracovní oděvy a rukavice, ochranné přilby a helmy, brýle a masky, bezpečnostní obuv
  • profesní obleky, ochranné rukavice, bezpečnostní obuv, helmy a přilby, osobní ochranné pomůcky, uniformy a pracovní oblečení
  • brusivo pro přírodní materiály, abrasivní kotouče, brousicí papíry a plátna, vulkanfíbrové disky
  • automobilové oleje, průmyslová maziva, petrochemické produkty

Jsme autorizovaný prodejce, půjčovna a servis zahradní a lesní techniky. Naše prodejna nabízí vše, co potřebujete pro péči o trávník nebo údržbu stromů.

Související články
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění
Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění

V našem velkoobchodě naleznete široký výběr pracovních oděvů s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí nebo s vyšitím loga Vaší společnosti, pracovní obuv, osobní ochranné pomůcky a speciální drogerii.


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu
Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.