Modulární stroje pro efektivnější procesy, vyšší flexibilitu výroby, kratší dodací termíny

Konstruování modulárních strojů spočívá v rozložení složitých strojů na moduly, které mohou být osazeny rostoucím počtem stejných dílů. Moduly lze kombinovat a může být zkonstruováno mnoho variant typových strojů. Modulární stroje zkracují termíny dodání, usnadňují objednávkové procesy, rozšířením a přesunem strojů je zvýšena flexibilita výroby. Portfólio modulární automatizace společnosti Turck podporuje konkrétní modulární provedení strojů dle potřeb zákazníka.

Decentralizované řídicí moduly v chladírně

Produkty pro modularizační strategii přehledně na webu turck.cz

Na našich webových stránkách turck.cz jsme připravili databázi produktů pro modularizační strategii zákazníků. Například zde najdete TBEN-PLC – Kompaktní I/O modul s CODESYS 3 PLC, řadu TX – HMI s CODESYS 3 PLC, jejichž výhody spočívají v decentralizované automatizaci se snadnou integrací do řídicích úloh přímo na stroji nebo ve výrobě. Bezpečnostní blokové moduly TBPN a TBIP umožňují řízení bezpečnostní aplikace přímo v oblasti polní instrumentace.

Produkty pro modularizaci na webu turck.cz


Modulární systémy pro nezávislé řízení aplikací, blokové moduly do malých rozvaděčů

Modulární systém BL20 lze snadno přizpůsobit požadavkům specifických signálů a v programovatelné variantě umožní také nezávislé řízení aplikací. Blokové moduly FEN20 se perfektně hodí do malých rozvaděčů pro připojení signálů a řízení malých aplikací díky integrovaným logickým funkcím. Modulární systém BL67 lze namontovat přímo do oblasti polní instrumentace, optimálně mapuje specifické požadavky signálů a tím snižuje úsilí na vedení kabelů.

Aplikace modulárních systémů


Výhody decentralizované automatizace od společnosti Turck

Výhody decentralizované automatizace od společnosti Turck spočívají zejména ve snížení nákladů díky standardizované kabeláži a kompatibilitě, volně využitelných logických funkcích s ARGEE technologií na I/O modulech, optimalizovaném inventáři díky standardizovanému hardwaru pro tři ethernetové sítě, flexibilním využití multiprotokolových ethernetových komponent, zjednodušeném uvedení do provozu a diagnostice díky integrovaným web serverům, snadnému vytváření sítí a rozšiřování řídicího řešení s CoDeSys, rychlému programování řízení s grafickým programováním typu drag-and-drop.

Výhody decentralizované automatizace


PODSTRÁNKY

Bezpečnost strojů

Bezpečnost strojů
Funkční bezpečnost strojů a procesů s bezpečnostními prvky a aplikacemi

IO-LINK

IO-LINK
S IO-LINK řešením k efektivní výrobě a snížení cen strojů

Modulární stroje

Modulární stroje
Modulární stroje pro efektivnější procesy, vyšší flexibilitu výroby, kratší dodací termíny
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TURCK, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TURCK, s.r.o.
www.turck.cz
Adresa

Adresa

Na Brně 2065
Hradec Králové 500 03

turck-cz@turck.com
+420 495 518 766


Najdete nás také zde:

ARES
captcha