PELIKÁN Vrchlabí s.r.o.


Nádražní 472 (areál Labit), Vrchlabí 543 01
Strojírenská společnost PELIKÁN Vrchlabí s.r.o. se již od roku 1992 věnuje přesné výrobě hydraulických prvků původního výrobce TOS Hydraulika Vrchlabí a zakázkové kovovýrobě. Najdete nás ve Vrchlabí na ulici Nádražní.

Strojírna, výroba, výrobce:
- hydraulické prvky, hydraulika
- axiální pístové hydromotory
- hydrogenerátory
- servoventily
- tlakové ventily.

Oprava, servis:
- servoventily, servopohony
- agregáty
- starší zařízení výrobce TOS Hydraulika Vrchlabí.

Strojírenská výroba, kovoobrábění:
- stroje s mechanickým pohonem
- komponenty pro malé vodní elektrárny
- zakázková výroba přípravků, nástrojů
- kusová, malosériová výroba dílců, prototypů a přípravků
- přesné CNC soustružení
- soustružnické práce
- frézování
- broušení nakulato, naplocho
- broušení otvorů
- brusičské práce.

Pro bližší informace navštivte naše webové stránky, nebo nás kontaktujte přímo, těšíme se na případnou spolupráci.

Produkty
  • povrchové úpravy kovů, opracování kovových materiálů, broušení dokulata, obrysové a souřadnicové broušení, cnc obrábění
  • tvarovací nástroje, výroba nástrojů, strojní nářadí, vstřikovací formy, tvarovací díly, obráběcí stroje
  • paletizační buňky, distribuce pásových linek, odhrotovací stroje, lepící stanice, ruční pracoviště pro průmysl, dopravníkové systémy
  • strojírenský výroba, obrábění a soustružení, přesné obrábění kovů, třískové obrábění, CNC obrábění
  • realizace hydraulických rozvodů, kompletace hydraulických hadic, hydraulické pohony a válce, hydromotory
  • obrábění železných materiálů, klasické třískové obrábění kovů, ozubená kola, broušené kuželové soukolí, opracování na CNC strojích

Zámečnictví a klempířství Břeclav, výroba oplechování, okapové systémy, vložkování komínů.

Zámečnictví a klempířství Břeclav, výroba oplechování, okapové systémy, vložkování komínů

Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování.

Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Související články
Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

V chemické a syntetické oblasti šplhají stále výš, podnikli nové obchodní aktivity. Zprostředkovávají kompozitní materiály pro automobilový průmysl a spotřební elektroniku. V oblasti robotiky řeší veškeré problémy, konzultace, plánování, vývoj technologií, řízení kvality. Řeší zařízení pro veškerá odvětví.


Zakázková KOVOVÝROBA Herůfek vyrábí schody i velké ocelové konstrukce

KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek

Zakázková KOVOVÝROBA Herůfek vyrábí schody i velké ocelové konstrukce

Chcete si nechat udělat schody a zábradlí na míru nebo naopak sháníte někoho spolehlivého na zámečnické práce? V těchto a mnoha dalších případech se obraťte na firmu KOVOVÝROBA Herůfek, která již téměř 20 let podniká v oboru kovovýroby. Firma vyrábí a montuje jak malé zakázky jako schody, zábradlí či vrata, ale její doménou jsou i velké ocelové konstrukce a haly. Firma KOVOVÝROBA Herůfek vám podle technické dokumentace zhotoví téměř cokoliv, a navíc za příznivou cenu. Dále firma nabízí stavební zámečnictví a další zámečnické práce.


Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.


Firemní články
Hydromotory - jejich prvotřídní výroba a servis (Vrchlabí)

Hydromotory - jejich prvotřídní výroba a servis (Vrchlabí)

Hydromotory, pístová čerpadla, servoventily, přepouštěcí ventily a mnoho dalších tvoří obsáhlé výrobní portfolio společnosti PELIKÁN Vrchlabí. Jejich výrobou se zabýváme už více než 20 let a disponujeme prvotřídním a moderním strojírenským vybavením. Díky tomu je naše výroba spolehlivá a efektivní a výsledné produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou. Hydromotory tvoří jednu z nejdůležitějších částí našeho výrobního portfolia. Vyrábíme je v několika provedeních - MA, MRAK a MAK. Například model MRAK 6 je axiální pístový hydromotor, který se vyznačuje konstantním gometrickým objemem, plynulou regulací otáček a malým momentem setrvačnosti. Spotřebuje pouze malý zastavěný prostor a jeho polohu si můžete libovolně nastavit. Hydromotor MRAK 6 je ideální pro použití pro rotační pohony s vysokými nároky na rozsah otáček a kroutících momentů. Navštivte naše webové stránky a vyberte si hydromotor přesně pro vaše potřeby. Kromě hydromotorů vyrábí PELIKÁN Vrchlabí také: - pístová čerpadla - servoventily - dvoustupňové, určené pro použití v uzavřených polohových, rychlostních a silových regulačních obvodech - přepouštěcí ventily - a mnoho dalších Na všechny námi vyrobené stroje poskytujeme kvalitní servisní služby. Součástí našeho týmu jsou kvalifikovaní technici, kteří okamžitě a stoprocentně odstraní jakoukoliv závadu. Provádí také pravidelné servisní kontroly. Přístroje společnosti PELIKÁN Vrchlabí ocení zejména společnosti fungující v oblasti hydrauliky a strojírenství. Poskytujeme komplexní služby, které uspokojí jakékoliv zákazníkovo přání. Kontaktujte nás a přesvědčte se o spolehlivé spolupráci i vy.


Hydraulický rozvaděč, Vrchlabí

Hydraulický rozvaděč, Vrchlabí

Společnost Pelikán se na trhu pohybuje už od roku 1992. Pro své zákazníky z celé České republiky i zahraničí vyrábí a dodává kvalitní strojírenské vybavení a k tomu navíc provádí veškerou nástrojařskou činnost. Zaměřuje se na výrobu hydraulických prvků. Nyní vám představuje své hydraulické rozvaděče. Díky hydraulice jsme schopni využívat mechanických vlastností tekutin pro technické účely. Hydraulická zařízení, která k tomuto slouží, oceňujeme zejména v průmyslu, ale i ve stavebnictví nebo dopravě. Součástí každého řízeného hydraulického systému jsou pak hydraulické rozvaděče. Ty slouží jako zařízení pro změnu směru nebo zastavení proudící tekutiny. Hydraulický rozvaděč je tak velice důležitou součástí každého hydraulického stroje a zařízení. Společnost Pelikán svým zákazníkům nabízí možnost výměny starého hydraulického rozvaděče za jeho novou plnohodnotnou náhradu. Nemusíte se obávat složitého technického provedení této výměny. Připojovací rozměr i parametry náhrad hydraulických rozvaděčů jsou stejné jako jejich starší verze, takže výměna je poměrně jednoduchá. Poznejte výhody našich hydraulických rozvaděčů i vy. Sídlo naší firmy najdete ve Vrchlabí.


Hydromotory a hydrogenerátory Vrchlabí

Hydromotory a hydrogenerátory Vrchlabí

Pelikán Vrchlabí je specialista na hydromotory a hydrogenerátory. Přesvědčte se o našich kvalitách i vy. Více než 20 let zkušeností z nás dělají odborníky ve svém oboru. Hydromotory a hydrogenerátory montujeme na zakázku. Naše stroje jsou kvalitní a vydrží i těžkou zátěž. Pelikán Vrchlabí montuje tyto druhy axiálních pístových hydromotorů: MRAK 6, MAK1-020 a MAK2-050. Všechny tyto tři typy se vyznačují konstantním geometrickým objemem a plynulou regulací otáček. Výhodou je, že umožňují reverzaci a jejich moment setrvačnosti je malý. Každý z těchto modelů má navíc nějaké své specifické vlastnosti: - hydromotor MRAK 6 – využívá se v rotačních pohonech s vysokými nároky na rozsah otáček a kroutících momentů. Otáčení je závislé na vlastnostech zátěže, MRAK 6 se může využívat i v oblasti nízkých otáček. Vybrat si můžete z pěti provedení a ze čtyř velikostí geometrických objemů. - hydromotor MAK1-020 – převádí tlakovou energii na mechanickou. Obsahuje 7 axiálních pístů a má kluzátkovou konstrukci. Hydromotor využívaný v hydraulických zařízeních s potřebou plynulé regulace otáček. - hydromotor MAK2-050 – konstrukčně podobný hydromotor předchozímu modelu MAK1-020. Hydromotor vyznačující se konstantním geometrickým objemem. Pelikán Vrchlabí nabízí vedle hydromotorů i hydrogenerátory nejrůznějších typů. Vybrat si tak u nás můžete z těchto variant axiálních pístových hydrogenerátorů s ručním řízením: GAR 1, PPAR 1, GAR 2, PPAR 2. Jsou to samonasávací hydrogenerátory s proměnným geometrickým objemem. Spokojení zákazníci společnosti Pelikán Vrchlabí pochází z České i Slovenské republiky. Zařaďte se mezi ně.


Servis hydromotorů, hydrogenerátorů – PELIKÁN Vrchlabí s.r.o.

Servis hydromotorů, hydrogenerátorů – PELIKÁN Vrchlabí s.r.o.

Firma PELIKÁN Vrchlabí s.r.o. nabízí servis hydromotorů a hydrogenerátorů, dále naše činnost zahrnuje zakázkovou kovovýrobu, kusovou a malosériovou výrobu dílců, prototypů a přípravků. Firma PELIKÁN Vrchlabí s.r.o. nabízí servis hydromotorů a hydrogenerátorů i starších typů. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo ve Vrchlabí navštívit.


Generální opravy hydrogenerátorů hydromotory Vrchlabí Trutnov

Generální opravy hydrogenerátorů hydromotory Vrchlabí Trutnov

Naše firma Vám nabízí: - strojírenská činnost a hydraulika. - přesné soustružení - frézování - broušení nakulato, naplocho, otvorů. Generální opravy a zakázková montáž: - hydraulické prvky - hydromotory - hydrogenerátory - servopohony - přepouštěcí ventily - uzavírací ventily. Těšíme se na Vaše náročné požadavky! Trutnov, Vrchlabí, Hradec Králové,Liberec a celá ČR.