Subtropické zahradnictví Kruh
Pavel Beran


Kruh 209, Kruh 514 01
Subtropické zahradnictví Kruh se zabývám pěstováním, množením a prodejem okrasných či užitkových rostlin, subtropických a citrusových kultur, citrusů, ovocných stromů, léčivých rostlin a bylin. Provozujeme také internetové zahradnictví, na našem e-shopu si můžete vybrat ze široké nabídky rostlin. Máme 40-ti letou tradici v zasílání rostlin poštou, každý rok expedujeme desetitisíce zásilek. Většinu rostlin z naší nabídky sami pěstujeme, jsou vždy řádně označené a zabalené a veškerou nabídku máme skladem.
Navštívit nás můžete také osobně a jsme připraveni Vám vždy poradit s výběrem vhodných rostlin do Vaší zahrady či domu. Rostliny od nás jsou velmi otužilé, v nejvyšší kvalitě.

Zahradnictví Kruh, prodej, e-shop
- citrusy
- tropy
- subtropy
- masožravky
- přenosné rostliny
- užitkové venkovní rostliny
- pokojové rostliny
- balkonovky
- růže
- okrasné rostliny, keře a stromy
- jehličnany
- hnojiva
- chemické přípravky
- zahradnické potřeby.

Ovocné stromky:
- meruňky, třešně, višně, broskve, jabloně, švestky - slivoně, hrušky.

Široký sortiment drobného ovoce:
- borůvky, brusinky, ostružiny, maliny, kiwi, fíkovník Dotato
- rybízy, angrešty, jahody, josta.

Bylinky, koření:
- máta, bazalka, šalvěj, meduňka, tymián, levandule.

Léčivé rostliny
- rakytník řešetlákový, stévie, jiaogulan - bylina nesmrtelnosti, gotukola, belamkanda, angínovník, šalvěj lékařská, pupečník, kotvičník, žen-šen.

Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem a naším hlavním cílem je dodávat kvalitní rostliny, které Vám přinášejí radost i užitek. V našich podmínkách jsme vyzkoušeli opravdu veliké množství druhů, odrůd a kultivarů. Do prodeje se snažíme uvádět především ty, o nichž víme, že i v našich podmínkách bez problémů rostou a případně plodí.
Naši prodejnu najdete na adrese Kruh 209.

Produkty
  • organická hnojiva, anorganická hnojiva, hnojiva s krátkodobým působením, hnojiva s dlouhodobým působením, hnojiva do zálivky, hnojivový granulát, hnojiva jako postřik
  • prodej rostlin a hnojiv, okrasné a užitkové rostliny, údržba zahrad, květiny pro floristy, stromy a keře

Stravování a provozování prodeje zboží v kantýnách Brno, závodní stravování, česká kuchyně.

Stravování a provozování prodeje zboží v kantýnách Brno, závodní stravování, česká kuchyně

Dodavatel ochranných bezpečnostních prvků pro vaše výrobky, dokumenty a cenné papíry.

Dodavatel ochranných bezpečnostních prvků pro vaše výrobky, dokumenty a cenné papíry

Související články
Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů

TERRACOTTEM CZ s.r.o.

Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů

Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Pro zdravý růst stromů a keřů společnost TerraCottem CZ, s.r.o. vyvinula novinku kondicionér TerraCottem Arbor.


Pěstovat lesní sazenice a stromky za účelem prodeje má smysl

PROPLANT GROUP s.r.o.

Pěstovat lesní sazenice a stromky za účelem prodeje má smysl

Mít ve svém okolí alespoň kousek přírody je vždy příjemné, ať už žijete ve městě nebo na vesnici. Sednout si ve vaší obci na lavičku do parku, které příjemně stíní okolní stromy, to může být idylka pro nejednoho z nás. Tyto stromy mohou pocházet od firmy Proplant Group, která se pěstování a prodeji lesních sazenic věnuje, čímž pomáhá zušlechťovat a kultivovat okolí kolem nás. Sazenice stromků jsou pěstovány klasickým způsobem, a to buďto jako semenáčky, podřezané či školkové sazenice. Zájemci o stromky, jimiž jsou většinou obce a města, ale i soukromé osoby, si tedy mohou vybrat dle vlastního požadavku a doporučení odborníků. Nejčastěji jsou pak sazenice a stromky využívány k výsadbě lesů.


Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

ZAHRADNICTVÍ Urban

Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

Máte vlastní zahradu či kousek volného místa kolem domu? Ideální místo pro pěstování zeleně, ale také stromů a keřů. Každá zahrada si zaslouží míst kvalitní osazenstvo, které nám bude hezky růst a bude nám přinášet něco dobrého a zdravého z přírody přímo na náš stůl. ZAHRADNICTVÍ Urban vám dodá ovocné stromy, keře nebo dokonce i růže podle vaší představy.


Rostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon

RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o.

Rostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon

Jaro sebou přináší spoustu radosti a především potřebu sázet a zkrášlovat. Najednou se k životu probouzejí zahrady, balkony i terasy a vůně a krása dýchá ze všech stran. K tomu chutné plody, které díky pěstování vzejdou, a vy jste na sebe pyšní. K pěstování však potřebujete rostliny a sadby na sázení do zahrad i truhlíků, které vám zajistí Garden centrum-Raida.


Firemní články
Zahradnictví, e-shop dřevin, stromků, subtropických rostlin, květin

Zahradnictví, e-shop dřevin, stromků, subtropických rostlin, květin

Internetové zahradnictví, prodej dřevin, ovocných stromků, subtropických a tropických rostlin, citrusů, okrasných keřů, květin realizuje na e-shopu zahradnictví Kruh.


Zahradnictví, subtropické a tropické rostliny, citrusy, prodej, e-shop

Zahradnictví, subtropické a tropické rostliny, citrusy, prodej, e-shop

Subtropické zahradnictví Kruh Pavel Beran se zabývá prodejem a pěstováním subtropických a tropických rostlin, citrusů a provozováním e-shopu v okrese Semily.


Prodej ovocných stromků, meruňky, třešně, broskvoně, jabloně, hrušně

Prodej ovocných stromků, meruňky, třešně, broskvoně, jabloně, hrušně

Subtropické zahradnictví Kruh Vám nabízí prvotřídní ovocné stromky jako jsou meruňky, třešně, broskvoně, jabloně, hrušně prostokořenné či v kontejneru.


Prodej, pěstování sazenic Rakytník řešetlákový, bylina jiaogulan ženšen, žen-šen

Prodej, pěstování sazenic Rakytník řešetlákový, bylina jiaogulan ženšen, žen-šen

Subtropické zahradnictví Kruh se zabývá pěstováním a prodejem rostlin a stromů, k žhavým novinkám patří pěstování sazenic Rakytníku řešetlákového a byliny jiaogulan ženšenu.


Prodej ibišek ananas čajovník kávovník cypřiš narančila Semily

Prodej ibišek ananas čajovník kávovník cypřiš narančila Semily

Subtropické zahradnictví Kruh zajišťuje pěstování a množení subtropických a citrusových kultur přímo ve sklenících nebo na produkčních plochách. Pomůžeme Vám s výběrem, poradíme jak rostliny pěstovat, jak často je zalévat, kde je umístit. Rostliny jsou pěstované s velkou péčí a trpělivostí. V našem sortimentu naleznete: - Aloe arborescens - Jiaogulan- pětilistý ženšen - Kotvičník zemní - sušená nať 100g - citrusy - slivoně - kiwi - jabloně - třešně - čajovník - kávovník - ibišek - cypřiš - ananas - narančila a mnoho dalších druhů.


Zahradnictví hnojiva rašelinové tablety aloe mučenka růže Semily

Zahradnictví hnojiva rašelinové tablety aloe mučenka růže Semily

Pro pěstování rostlin máme 40letou praxi, rostliny od nás jsou vždy dokonale zabalené a označené názvem. Ke každé rostlině rádi poskytneme informaci jako o rostlinu správně pečovat. V našem zahradnictví naleznete zahradnické potřeby jako hnojiva, chemické přípravky, květináče i substráty. Pro pěstování semínek a řízků jsou velmi vhodné rašelinové tablety, které naleznete v sortimentu našeho zahradnictví. Široký sortiment nabízí: - aloe - mučenku - růže - ovocné stromy a keře - pokojové rostliny - léčivé rostliny. Zahradnické potřeby: - hnojiva - chemické přípravky - substráty - rašelinové tablety.


Prodej angreštů rybízů jahod josta švestky slivoně hrušky višně

Prodej angreštů rybízů jahod josta švestky slivoně hrušky višně

Subtropické zahradnictví Kruh Pavel Beran nabízí širokou škálu ovocných stromů, stromků i keřů. - hrušně - slivoně, švestky - broskvoně - nektarinky - meruňky - jabloně - třešně - višně - rybíz - angrešt - maliny - ostružiny - josta a mnoho dalších stromů, stromků a keřů v různých odrůdách.


Prodej léčivých rostlin kotvičník pupečník belamcanda stévie

Prodej léčivých rostlin kotvičník pupečník belamcanda stévie

Subtropické zahradnictví Kruh Pavel Beran pěstuje a prodává široký sortiment rostlin, bylin, stromů, stromků i keřů. Naleznete u nás i spoustu léčivých bylin. - Belamcanda - Angínovník - Aloe arborescens - Bazalka vytrvalá - Citronová tráva - Eleuterokok - Sibiřský ženšen - Stévie sladká - Jiaogulan- pětilistý ženšen - Brahmi - Wasabi - Vitánie - indický ženšen. Sušená nať Kotvičník zemní. Řezaná sušená nať Gotu Cola - pupečník. A mnoho dalších rostlin a bylin.


Zahradnictví KRUH pěstování prodej subtropických rostlin léčivých

Zahradnictví KRUH pěstování prodej subtropických rostlin léčivých

Subtropické zahradnictví: - pěstování a množení subtropických a citrusových kultur. - citrusy - tropy - subtropy - masožravky - léčivé rostliny - přenosné rostliny - užitkové venkovní rostliny - balkonovky - růže - okrasné rostliny - jehličnany - ovocné stromky - ostatní - hnojiva - chemické přípravky - zahradnické potřeby. Široký sortiment drobného ovoce: - borůvky - ostružiny - maliny - kiwi - fíkovník Dotato. Léčivé rostliny - stévie - jiaogulan - gotukola - belamkanda - angínovník - šalvěj lékařská.


Novinky z kruhu

Novinky z kruhu

Subtropické zahradnictví Kruh - to je více než 35let tradice v pěstování a zasílání rostlin. Podkrkonošské mrazivé počasí každou zimu prověřuje otužilost našich výpěstků. Borůvky, ostružiny, maliny či kiwi od nás můžete bez obav vysadit i v nejchladnějších oblastech. Najdete u nás ale i rostliny typické pro subtropy, léčivé rostliny, masožravky, květiny, ovocné stromky, okrasné dřeviny (azalky, cypřiše) a jehličnany. !!!Aktuálně upozorňujeme na nabídku sušené stévie, kotvičníku a zajímavých výrobků z rakytníku.