Plaček Pet Products s.r.o.


Revoluční 1381, Poděbrady III 290 01

Firma Plaček s.r.o. je v České Republice největším velkoobchodem s chovatelskými potřebami.

Najdete ji na okraji lázeňského města Poděbrady ve velkém administrativním a skladovém areálu.

Společnost Plaček s.r.o. byla založena jako rodinná firma a postupně se rozrostla v Plaček Holding SE, kterou najdete, nejen v České Republice, ale i na Slovensku, Lotyšsku, Rusku či Ukrajině.

Dalším členem holdingu Plaček Holding SE jsou společnosti Super Pets a.s. v České Republice, Plaček Premium na Slovensku a Dino ZOO v Lotyšsku.

Tyto společnosti jsou provozovateli maloobchodních prodejních sítí s chovatelskými potřebami.
V Evropské unii provozujeme 73 vlastních moderních maloobchodních prodejen.

Firma Plaček s.r.o. nabízí svým zákazníkům:
- široký sortiment s chovatelskými potřebami, výběrovým krmivem značek EUKANUBA, HAGEN, TETRA počínaje, přes akvaristiku až po hlodavce z českých chovů.
Naše společnost umožňuje chovatelům pečovat o svá zvířata na nejlepší úrovni s pomocí kvalitních výrobků, které dodává.

Mimo jiné vyvážíme akvarijní ryby a rostliny, hlodavce či exotické ptáky, akvária i další sortiment do mnoha zemí Evropy.

V současné době jsou našimi obchodními partnery ve 35 zemích celého světa a tyto zahraniční obchodní kontakty stále rozšiřujeme.

Z našeho katalogu si určitě vybere každý přesně to, co chce a potřebuje! Můžete si objednávat a vybírat z našeho obsáhlého katalogu, ve kterém najdete více než 9 tisíc položek, což je bezkonkurenčně nejbohatší sortiment v Čechách.

Máme program pro domácí mazlíčky – psi, kočky, koně, akvarijní rybky, hlodavce, plazy i ptáky.
Naše firemní noviny Vám pomohou v orientaci toho, co potřebujete.

Nabízíme Vám také dlouholeté zkušenosti v oboru potřeb pro domácí mazlíčky a vysokou odbornost.

IČ: 43144772
DIČ: CZ43144772
Okres: Nymburk
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Dušan Plaček

Plaček s.r.o. akvarijní potřeby velkoobchod, akvária

Plaček s.r.o. akvarijní potřeby velkoobchod, akvária

Téměř každý z nás někdy zatoužil po krásném osvětleném akváriu plném rybiček a zelených rostlinek. Kdo neodolal a chce si pořídit akvárium, rybičky a prostě vše, co ke koníčku akvaristiky patří, jistě ocení profesionální přístup a velký výběr akvaristických potřeb, které firma PLAČEK s.r.o. nabízí. U firmy PLAČEK s.r.o., která je největším velkoobchodem chovatelských potřeb a krmiv v České Republice, si vyberete vše pro Vaše akvárium. Proto, aby se Vaše akvárium a rybky staly chloubou, je důležitá správná volba příslušenství, které k akvaristice patří. Nejdříve se musíte rozhodnout, jaké ryby chcete chovat, poté si vybrat odpovídající akvárium, vodní rostliny, které produkují kyslík, písek, filtry, osvětlení, krmivo a spoustu dalších nezbytností, které např. pro správné čištění akvária potřebujete. Ve velkoobchodu chovatelských potřeb PLAČEK s.r.o si koupíte akvárium skleněné či plastové, akvarijní dekorace, techniku do akvárií, vzduchovací tablety, přípravky na úpravu vody i proti řasám, léčiva, osvětlení, hnojiva pro rostliny, krmiva pro Vaše ryby a v neposlední řadě přímo rybky, které se Vám líbí a chcete je do Vašeho akvária. Dlouholeté zkušenosti a profesionálně vyškolený personál velkoobchodu PLAČEK s.r.o. Vám pomohou, aby se Vaše touha po krásném akváriu plném rybiček splnila. Nabízíme Vám i firemní časopis, ve kterém najdete rady a díky němuž se budete lépe orientovat při výběru značky a druhu potřeb pro Vaše akvárium.


Plaček velkoobchod akvaristika, chovatelské potřeby

Plaček velkoobchod akvaristika, chovatelské potřeby

Firma Plaček je největší velkoobchod akvaristiky, chovatelských potřeb i krmiv pro zvířata v České republice. Dodáváme veškeré akvaristické vybavení, od akvárií, až po vzduchovací tablety. V našem velkoobchodě s akvaristikou, chovatelskými potřebami a krmivy jsme schopni uspokojit každou poptávku, ať už se jedná o velkou firmu, nebo jednotlivce. Naše zboží dodáváme do mnoha obchodů a několika zemí, máme mnohaleté zkušenosti a dokážeme svým zákazníkům vycházet maximálně vstříc. Budeme se těšit na návštěvu našich webových stránek : www.placek.cz


Plaček s.r.o.  Eukanuba - nejlepší krmivo pro štěně

Plaček s.r.o. Eukanuba - nejlepší krmivo pro štěně

Máte doma malé štěně? Chcete, aby dobře prospívalo a vyrostl z něho zdravý pes, který s Vámi bude mnoho dalších a spokojených let společného života? Firma Plaček s.r.o. Vám nabízí to nejlepší výběrové krmivo pro Vaše štěňátko – krmivo značky EUKANUBA. Krmivo značky EUKANUBA je rozděleno přesně dle potřeb a velikosti Vašeho psa. Můžete si vybrat krmiva pro malé i velké psy rozdělené dle stáří a potřeb, ale i specializovaná krmiva např.pro aktivní psi nebo pro pejska s alergií. Štěnata mají jiné potřeby než dospělý pes, proto potřebují to nejlepší krmivo, aby dobře prospívala a vyrostl z nich zdravý pes s lesklou srstí, zdravými klouby a silnými kostmi. Firma EUKANUBA Vám nabízí nejen krmivo pro štěnata, ale toto krmivo je rozděleno i dle velikosti psa v dospělosti. Sami víte, že štěnata malých plemen mají jiné potřeby a nároky na krmení, než velké plemeno nebo obří plemeno. Ve výběrové řadě EUKANUBA, kterou můžete objednat v e-shopu firmy PLAČEK s.r.o., si určitě vyberete to nejlepší a kvalitní krmivo pro Vaše štěňátko přesně dle jeho potřeb.


Plaček s.r.o. - antiparazitní obojky proti klíšťatům a blechám

Plaček s.r.o. - antiparazitní obojky proti klíšťatům a blechám

S blížícím se létem začínají každoroční starosti a nepříjemnosti pro Vašeho pejska či kočku v podobě klíšťat, blech a dalších parazitů. Blechy jsou sice problémem po celý rok, ale v průběhu teplých a vlhkých jarních a letních dní se vývojový cyklus blech urychluje. Dalším aspektem zvýšeného výskytu parazitů je, že psa nebo kočku berete na dovolenou, na chalupu,na houby do lesa, vykoupat se k rybníku nebo řece apod. - letní aktivity. Klíšťata jako každý rok přichází s prvními teplými dny jara a ohrožují Vašeho mazlíčka až do prvních mrazíků. Firma Plaček s.r.o. nabízí celou řadu přípravků, které před těmito parazity chrání. Můžete si vybrat z antiparazitních obojků, sprejových přípravků či antiparazitních šamponů. Antiparazitní obojky pro psy a kočky jsou oblíbenou formou ochrany. Správné upevnění obojku je velice důležité k tomu, aby Vašemu psovi nebo kočičce nošení vyhovovalo. Po připevnění obojku by mělo zůstat mezi krkem zvířete a obojkem místo na palec dospělého člověka. I tak někteří psi či kočky obojky vytrvale ztrácejí a je nutné použít jinou formu ochrany proti blechám, klíšťatům a dalším parazitům (např. sviluškám). S výběrem toho nejlepšího pro Vašeho pejska či kočičku se seznámíte na nových webových stránkách.Další produkty a služby
  • potřeby pro psy a kočky, psí krmivo, potřeby pro hlodavce, prodej klecí pro hlodavce, doplňkové krmivo, prodej drobných hlodavců


Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.