Montáž střešních oken Praha – profesionálně a se zárukou

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha

Montáž střešních oken Praha – profesionálně a se zárukou

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
Břidlicová a prejzová střecha Praha
Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Kompletní řešení střech rodinných domků, bytových a činžovních domů, památkových objektů. Provádíme veškeré střešní práce, dodáváme střechy z pálených tašek, z přírodní břidlice, eternitu, plechové a betonové střech, rekonstruujeme střechy u památkových objektů s použitím prejzy. Prejzovou krytinu pokládáme buď na sucho, nebo zplna do malty. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce v souvislosti s rekonstrukcí nebo dodávkou nové střechy a veškeré dokončovací práce, instalaci střešních oken, antén, hromosvodů.

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK, realizace střechy z přírodní břidlice

Kompletní rekonstrukce střechy a výměna střešní krytiny

Při rekonstrukci střechy provádíme částečnou nebo kompletní výměnu střešní krytiny. Bezplatně Vám poradíme a navrhneme způsob řešení rekonstrukce a opravy, doporučíme Vám vhodný druh střešní krytiny právě pro Váš dům. Naše společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Vám zabezpečení nejen profesionální pokládku střechy, ale i následný záruční a pozáruční servis.

Rekonstrukce střech Praha, Průhonice


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce při rekonstrukci střechy

Součástí rekonstrukce a opravy střechy je nejen výměna střešní krytiny, ale také klempířských prvků. Dodáváme okapy, okapnice, žlaby, oplechování, montážní prvky a další komponenty pro odvod dešťové vody. Klempířské práce realizujeme z kvalitních materiálů, mědi, hliníku, pozinku a všech druhů titanzinku. Zajistíme tesařské práce. Naši klempíři, pokrývači a tesaři odvádí vždy perfektní práci, spokojený zákazník je naší prioritou.

Klempířské prvky, pokrývačské a tesařské práce Praha


Rekonstrukce střechy pro využití podkroví

Rozhodli jste se smysluplně využít podkroví? Rekonstrukce střechy je nutností. Využít podkroví můžete jednak pro bydlení, ale také jen pro uložení věcí, sušení prádla, pro realizaci svého koníčka nebo jako relaxační prostor. Právě způsob využití podkroví ovlivňuje, jaký typ střechy realizovat, jakou střešní krytinu zvolit a v neposlední řadě je důležitá dobrá izolace. Veškeré aspekty, které je nutné zvážit s Vámi probere náš kvalifikovaný pracovník, který Vám poradí a navrhne vhodné řešení.

Rekonstrukce střechy při výstavbě podkroví


Montáž střešních oken a dokončovací práce při realizaci střech

Stejný význam jako střešní krytina mají při rekonstrukci a realizaci střechy kvalitní a odborně nainstalovaná střešní okna. Montujeme střešní okna od firmy Velux a Roto. Tito významní výrobci jsou zárukou, že Vaše střecha bude splňovat požadavky dle platných norem. Kvalitní střešní okno Vás ochrání před špatným počasím, prosvětlí Vám celé podkroví a ušetří topné náklady, díky výborným izolačním vlastnostem. Současně s instalací oken nabízíme i montáž žaluzií, rolet i půdního schodiště.

Montáž střešních oken, rolet a žaluzií v Praze a okolíRekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice

Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty