SYNER, s.r.o.


Třída Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec 4 460 01
Stavební firma
Stavební společnost

Realizace staveb velkého rozsahu na klíč.
Monolitické i prefabrikované stavby včetně rekonstrukcí, projektové dokumentace, inženýringu a subdodavatelské činnosti.

PŘEDMĚT PODNIKÁNÍ:
- provádění staveb, jejich změn a
odstraňování
- investorsko - inženýrská činnost ve
stavebnictví
- projektová činnost v investiční
výstavbě
- koupě zboží za účelem jeho dalšího
prodeje a prodej ( kromě zboží
vyhrazeného v příloze 1-3 zákona
č.455/91 Sb. )
- tesařství
- silniční motorová doprava
- půjčování motorových vozidel
- montáž a opravy vyhrazených plynových
zařízení
- montáž a opravy vyhrazených tlakových
zařízení
- montáž, opravy, údržba, revize
vyhrazených elektrických zařízení a
výroba rozvaděčů nízkého napětí
- montáž, opravy, revize, zkoušky
vyhrazených zdvihacích zařízení
- výkon zeměměřičských činností

Stavební společnost SYNER, s.r.o., je od roku 2007 součástí silné stavební, developerské a investiční skupiny S group holding, a.s., která prostřednictvím svých divizí působí ve střední a východní Evropě a v Arábii. Prioritně se zaměřuje na provádění pozemních, vodohospodářských, dopravních a inženýrských projektů. Na svém kontě má ke třem stovkám realizovaných projektů po celé republice v celkovém objemu bezmála třicet miliard korun.
Od svého založení sídlí SYNER v Liberci a spravuje šestnáct samostatných výrobních středisek a pobočky v Praze a v Ústí nad Labem.
SYNER se řadí mezi prosperující české stavební firmy s trvalým růstem své produkce, tržní hodnoty a s úrovní řízení odpovídající standardům Evropské unie. Společnost usiluje o nejvyšší možnou kvalitu za konkurenceschopné ceny. Kvalitu zajišťuje především používáním osvědčených i inovativních technologií ve spolupráci se širokou škálou subdodavatelů. Příznivé ceny společnost zabezpečuje vysokou produktivitou práce, která dlouhodobě patří k nejvyšším v rámci stavebních společností ČR.


CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ:
- Certifikát dle ČSN EN ISO 9001:2001
- Certifikát dle ČSN EN ISO 14001:1997
- Certifikát dle OHSAS 18001:1999
- Osvědčení ev.č. 12/04BP "BEZPEČNÝ
PODNIK"
- Certifikát Národního Bezpečnostního
úřadu - stupeň utajení "Důvěrné"
- Osvědčení dle ČSN EN ISO 9001:2001
ČOS 051603 (AQAP 120)
- CZECH MADE na provádění staveb,
jejich změn a odstraňování
- Inspekční certifikát dle ČSN EN 45004
- Národní cena za jakost 2003
- Stavební firma roku 2002
- Stavíme ekologicky - ocenění za
odpovědný přístup k ochraně životního
prostředí v rámci projektu Depozitář
Severočeského muzea v Liberci
- Stavba roku 2002 - Bazén Děčín
- Stavba roku 2000 - Závod pro
technické využití odpadu v Liberci
- Nominace na stavbu roku 1999 - Palác
Syner
- Stavba roku 1995 - Základní umělecká
škola v Liberci
- Stavba roku 2006 - Tipsport Arena
- SYNER - Dynamická firma roku 2006

POBOČKY:

SYNER, s.r.o. pobočka Praha,
Novodvorská 1010/14,
142 01 Praha 4
Kontaktní osoba:
Kateřina Kotýnková
Tel: +420 244 090 171
Fax: +420 244 090 172
E-mail: kotynkova@syner.cz


SYNER, s.r.o., pobočka Ústí nad Labem
K Pivovaru 45
400 04 Ústí nad Labem

Produkty
  • geodetické práce, vytyčování stavebních objektů, inženýrská geodézie, projektování geologických prací, provádění geologických prací, hydrogeologické průzkumy, inženýrsko - geologické průzkumy
  • realizace stavebních zakázek, zpracování projektové dokumentace, investiční záměr ve stavebnictví
  • výstavba vodovodů, kanalizace, montáž vodovodní přípojky, montáž plynovodů, instalace čistírny odpadních vod
  • projekty rodinných domů, projektová dokumentace, projekční kanceláře, projekce a stavební dozor
  • pasivní domy, nízkoenergetické domy, podzemní domy, energeticky soběstačné stavby
  • výrobní haly, benzínové stanice, technologické konstrukce, projektování výrobních kapacit, energetická centra
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu
  • výstavba sportovišť, stavby hřiště, výstavba tělocvičen, stavba sportovních zařízení, stavba tělocvičny

Hotel Paramon Světlá Hora – v kouzelném prostředí pohoří Jeseníků.

Hotel Paramon Světlá Hora – v kouzelném prostředí pohoří Jeseníků

Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod.

Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod

Související články
Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.


Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

GON Hradec Králové, a.s.

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním poradenstvím.


Dřevostavby šetří náklady

Homestead, s.r.o.

Dřevostavby šetří náklady

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti bydlení jsou výstavby nízkoenergetických rodinných domů v podobě dřevostavby. Jsou oblíbené zejména na Vysočině, kde jejich vkusné zpracování krajinu rozhodně nehyzdí, ale spíše pozitivním způsobem dotváří.


Firemní články
Realizace a rekonstrukce staveb, stavební firma Liberec

Realizace a rekonstrukce staveb, stavební firma Liberec

Realizace a rekonstrukce staveb je naším denním chlebem jsme stavební firma sídlící v Liberci Potřebujete stavět ve velkém a nevíte, na kterou stavební firmu se obrátit? Pokud hledáte kvalitu, bezproblémovost, odbornost a mnoholeté zkušenosti v oblasti realizace a rekonstrukce staveb, obraťte se na společnost SYNER! Jsme stavební firma, která se zabývá nejenom pozemním stavitelstvím. Našimi klienty jsou zejména obchodní řetězce, výrobní a logistické společnosti, městské a krajské samosprávy, vodohospodářské společnosti, developeři a mnoho dalších, kteří přemýšlejí ve velkém. Věnujeme se prakticky všem oblastem, ve kterých se uplatňuje výstavba či rekonstrukce staveb: - Silnice a pozemní komunikace – provádíme rekonstrukce i výstavby silnic, rychlostních komunikací, ale i mostů, lávek nebo tramvajových tratí - Vodohospodářské budovy – výstavba čistíren odpadních vod, kanalizačních a vodovodních řadů, vybudování protipovodňových štol a mnoho dalších - Administrativní budovy – provádíme dodávky na klíč - Bytová výstavba – komplexní služby od předvýrobní přípravy až po předání dokumentace potřebné pro kolaudační řízení - Nemocnice, školy, bazény, sportovní areály - Nákupní centra – po celé České republice realizujeme stavby obřích nákupních center jak na okrajích měst, tak v jejich centru - Průmyslové zóny - Hotely, domovy důchodců, domy s pečovatelskou službou a další ubytovací a sociální komplexy - Výrobní haly a skladování – zvládáme i technicky náročná řešení O tom, že svou práci provádíme na 100 procent, svědčí nejenom absolutní kvalita našich realizací staveb, ale také ocenění, které stavební firma SYNER za své projekty získala. Jsme držiteli několika odborných ocenění v oblasti stavebnictví. Zároveň jsme členy mnoha profesních sdružení a organizací, např. Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR nebo Český svaz stavebních inženýrů. Při všech svých realizacích staveb i jejich rekonstrukcí pečlivě dodržujeme požadavky na ochranu životního prostředí. Dbáme také na dodržování technických, kvalitativních a bezpečnostních standardů. Jsme proto držiteli mnoha náročných certifikátů. V oboru realizace staveb a rekonstrukce staveb je jasnou jedničkou stavební firma SYNER. Ozvěte se nám, rádi pomůžeme i Vám.


Komplexní služby ve stavebnictví - stavební firma, stavby na klíč

Komplexní služby ve stavebnictví - stavební firma, stavby na klíč

Zaměřujeme se především na komplexní stavby - stavby na klíč. V oboru máme mnohaleté zkušenosti a spolupracujeme s profesionály. Jsme schopni realizovat bytové domy, průmyslové budovy a haly, vodohospodářské, technologické i administrativní stavby. Jsme držitelem řady ocenění v prestižní soutěži Stavba roku a jiných ocenění. Uvažujete-li o nějaké z výše zmíněných staveb na klíč rádi Vám pomůžeme a komplexně vyřešíme Váš požadavek. Ozvěte se nám!


Stavební firma pro stavby i rekonstrukce - Liberec

Stavební firma pro stavby i rekonstrukce - Liberec

Plánujete stavbu či rekonstrukci domu a sháníte kvalitní stavební firmu, která vám vaše představy zrealizuje? Stavební firma SYNER, s.r.o. Liberec je vám k dispozici. Nabízíme jak samotnou realizaci staveb se vším všudy, tak i rekonstrukce staveb již existujících. Díky tomu, že naše stavební firma působí ve všech odvětvích pozemního stavitelství, vodohospodářských i dopravních staveb, jsme schopni flexibilně vyhovět vašim představám a postavit objekt přesně dle vašich potřeb. Stavební firma SYNER dbá také na ochranu životního prostředí a na přísné dodržování veškerých technických, kvalitativních a bezpečnostních standardů. Důkazem toho i vysoké profesionality našich zaměstnanců je řada certifikátů, kterými disponujeme. Pokud chcete, aby vaše stavba byla dokonalá, musíte dbát na to, aby zvolená stavební firma nabízela všechny služby, které ke kvalitní, odolné a trvalé stavbě povedou. Stavební firma SYNER nabízí následující služby a produkty: - výstavba i rekonstrukce dopravních staveb - vodohospodářské a ekologické projekty - administrativní budovy - stavby určené k bydlení - stavby zajišťující občanskou vybavenost (zdravotnictví, školství, kultura, sport, obchodní řetězce, služby) - průmyslové stavby, liniové stavby - ubytovací a sociální komplexy - výrobní haly a sklady Nabízíme komplexní soubor stavebních služeb a naši zákazníci se na nás mohou ve všem spolehnout od začátku až do konce. Naší prioritou je kromě kvalitní a spolehlivé práce rovněž individuální přístup k zákazníkům.