Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

havel.sanace@tiscali.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 605 474 276

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Koterovská 290/9
Plzeň 326 00

Komplexní a profesionální řešení pro zdravé a komfortní bydlení

Pokud máte problémy s vlhkostí ve Vašem objektu, neváhejte se obrátit na firmu EZK SANACE STAVEB, s.r.o. se sídlem v Plzni, která vám zajistí komplexní a profesionální řešení, jež zbaví Váš domov vlhkosti a zajistí zdravé a komfortní bydlení. Nabízí komplexní služby v oblasti dodatečné izolace staveb šetrnou krémovou clonou a doplňkové metody sanace zdiva starších objektů, a to od prvotního posouzení stavu objektu, přes návrh sanačního řešení ve stavebních konstrukcích, rozpočet prací, až po samotnou realizaci sanačních prací na Plzeňsku, Rokycansku a Přešticku.

Odborné posudky s technickým návrhem řešení sanace zdiva

V rámci své činnosti nabízí komplexní služby, včetně návrhů řešení nebo odborných posudků s technickým návrhem řešení sanace zdiva. Její tým tvoří kvalifikovaní odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Disponuje moderním vybavením a využívá nejnovější technologie a postupy tak, aby dosáhla maximální efektivity a kvality ve své práci. Specializuje se na široké spektrum služeb, včetně sanací vlhkého zdiva, dodatečné hydroizolace staveb a realizace kompletních doplňkových sanačních prací, jako jsou speciální sanační omítky, které jsou určené pro aplikaci na konstrukce se zvýšenou vlhkostí, hydroizolační stěrky, drenážní systémy, opravy svislé izolace zdiva pomocí ochranné nopované fólie s ukončením lištou na terénu nebo s ochranou extrudovaným polystyrénem.

Kompletní sanační práce

Krémové clony: Injektáž zdiva moderní chemickou metodou

Svým zákazníkům nabízí sanace zdiva mechanickou metodou s podřezáváním zdiva nebo moderní chemickou metodou. Speciálně se zaměřuje na injektáž zdiva proti vzlínající vlhkosti, kdy používá šetrné krémové clony na bázi silan-siloxanů s 80% účinné látky ve svém objemu, které jsou vhodné pro doplnění chybějící nebo vyžilé hydroizolace ve zdivu. Provádí dodatečné vodorovné a svislé izolace domů proti zemní a vzlínající vlhkosti, které jsou klíčové pro ochranu staveb před negativními vlivy vlhkosti, jež může poškodit materiál a ovlivnit stabilitu konstrukce. Tato izolace zahrnuje různé techniky a materiály zabraňující pronikání vlhkosti do stavebních prvků. Současně nabízí také zateplení suterénního zdiva z vnějšího límce pod terénem s ukončením na terénu nebo na soklu, stejně jako zateplení stropního podhledu v suterénu panelových bytových domů minerální vatou (MW).

Ideální partner pro řešení problémů s vlhkostí budov

V případě, že se potýkáte s problémy s vlhkostí a hledáte spolehlivého partnera, který Vám pomůže vrátit vašemu domovu pohodu a zdravé prostředí, neváhejte kontaktovat společnost EZK SANACE STAVEB, s.r.o., která je připravena nabídnout vám své služby a najít optimální řešení bez ohledu na rozsah a náročnost projektu. Ať už se jedná o rodinný nebo bytový dům, rekreační objekt, průmyslovou stavbu či budovy ve správě obcí a měst, přistupuje ke každému projektu individuálně a s maximální pečlivostí.

Sanace vlhkého zdiva a hydroizolace staveb


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Izolační práceVysoušení a sanaceProjektové práce ve stavebnictví

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

EZK SANACE STAVEB, s.r.o.
Koterovská 290/9
Plzeň 326 00
GPS: 49°44′30.12″ N, 13°23′18.78″ E

49°44′30.12″ N, 13°23′18.78″ E

QR kód firmy EZK SANACE STAVEB, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA EZK SANACE STAVEB, s.r.o.
Adresa

Adresa

Koterovská 290/9
Plzeň 326 00

havel.sanace@tiscali.cz
+420 605 474 276

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Koterovská 290/9
Plzeň 326 00

GPS49°44′30.12″ N, 13°23′18.78″ E

Plánování trasy

Koterovská 290/9 Plzeň 32600

Prospekty

Certifikát kvality firmy