PRONTO


Palackého 241/8, Liberec 460 07

Sítotisk:
- reklamní odnosné tašky
- samolepky
- potisk kartonáže a dodaných předmětů z plastů a jiných materiálů

Vakuové tvarování plastů:
- vložky do krabic na rozlišení různých druhů výrobků
- blistrové obaly (průhledné) pro přivaření na podložku i nasouvací
- plastové dávkovače léků (týdenní i jednodenní)

Tvarování plastů tlakovým vzduchem:
- misky, vaničky
- potravinářské obaly na pečivo, ovoce
- vložky do bonboniér atd.

Tvarování plastů ohýbáním:
- výrobky z plexiskla (stojánky pro různé použití)
- výrobky z tenkých průhledných folií (stojánky na cenovky, regálové lišty do 1m)

IČ: 10431454
DIČ: CZ470512038
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Malý

Plastové a blistrové obaly na potraviny, ovoce, výroba, prodej

Plastové a blistrové obaly na potraviny, ovoce, výroba, prodej

Vyrábíme a dodáváme plastové a blistrové obaly pro potravinářský a spotřební průmysl. Výroba veškerých obalů probíhá formou vakuového tváření z fólií průhledných či barevných z materiálů PVC, PET a PS. Z průhledných fólií lisujeme na našich profi lisech tzv.blistry, které se vyrábí pro přivaření na lepenkovou či jinou podložku, s drážkami k nasunutí na podložku, nebo jako stiskací krabička. K blistrům můžeme dle přání zákazníka zhotovit i lepenkové podložky na přivaření i pro nasunutí. . Naše firma Pronto vyrábí také proložky pro přepravu zboží z tenkých fólií v požadovaných velikostech. Tyto proložky jsou určeny nejen pro balení malého a lehkého zboží, ale proklady ze silných plastů. Výrobky dodáváme včetně veškerého opracování samozřejmě se zajištěním všech tvářecích forem a přípravků. Mimo tvarování vakuem, disponujeme i tvářecím automatem na lisování stlačeným vzduchem. Tento způsob tvarování je vhodný na výrobu větších sérií ze slabších fólií do síly 1 mm. Lze takto tvarovat i potravinářské obaly z průhledných i barevných materiálů. Jedná se hlavně o výrobky jako jsou vložky do bonboniér, adventních kalendářů, proložky na balení nejrůznějšího zboží. V našem sortimentu také najdete reklamní a plastové tašky, samolepící štítky, stojánky a kapsy na popisky, cenovky, dávkovače léků,plastové nádoby pro intimní hygienu zn.HYGENA, předváděcí torza. Budeme se těšit na případnou spolupráci.


Potisk reklamních tašek Liberec, reklamní igelitové tašky

Potisk reklamních tašek Liberec, reklamní igelitové tašky

Vyrábíme a dodáme reklamní igelitové a papírové tašky v různých velikostech a designech. Dodávku zajišťujeme po celé České republice. Specializujeme se na sítotisk a potisk plastových tašek a jiných reklamních předmětů a plastových výrobků. V našem výrobním sortimentu najdete igelitové a plastové tašky různých druhů a velikostí,reklamní tašky pro agentury, firmy, obchody atd. Dále různé druhy plastových obalů pro potravinářský a spotřební průmysl. Pro naše klienty poskytujeme kompletní servis jako je grafické zpracování a potisk reklamních tašek. Vše za přijatelné ceny, kalkulace cen a vzorky tašek zašleme obratem, na základě emailové poptávky. Zaměřujeme se na dodávky pro reklamní agentury, firmy, výrobce reklam a ostatní zprostředkovatele. Tašky dodáváme kvalitní, pevné s dostatečnou nosností a trvanlivým i vícebarevným tiskem, který může být jednostranný i oboustranný. Ceny tašek jsou závislé na velikosti, množství a barevnosti tisku. Pro agentury máme připraveny ceníky, které na vyžádání zašleme emailem, případně vytvoříme zadanou kalkulaci ceny.


Reklamní tašky plastové papírové reklamní igelitky Liberec

Reklamní tašky plastové papírové reklamní igelitky Liberec

Firma PRONTO Liberec. Přední, český výrobce a dodavatel plastových obalů a plastových, reklamních tašek. Dodáváme po celé České republice. Dále se specializujeme na sítotisk a potisk plastových tašek a jiných reklamních předmětů a plastových výrobků. Z našeho sortimentu: - igelitové a plastové tašky různých druhů a velikostí - reklamní tašky pro agentury, firmy, obchody atd - různé druhy plastových obalů pro potravinářský a spotřební průmysl. Z našich služeb: - grafické zpracování a potisk reklamních tašek za přijatelné ceny - kalkulace cen a vzorky tašek zašleme obratem, na základě emailové poptávky. Z naší tiskárny: nabídka je zaměřena na dodávky pro reklamní agentury, firmy, výrobce reklam a ostatní zprostředkovatele. Tašky dodáváme kvalitní, pevné s dostatečnou nosností a trvanlivým i vícebarevným tiskem, který může být jednostranný i oboustranný. Ceny tašek : jsou závislé na velikosti, množství a barevnosti tisku. Pro agentury máme připraveny ceníky, které na vyžádání zašleme emailem, případně vytvoříme zadanou kalkulaci ceny. Těšíme se na Vaší spolupráci! Více informací na www.pronto.cz.


Plastové misky vaničky na jahody třešně višně měkké ovoce misky vaničky z plastu.

Plastové misky vaničky na jahody třešně višně měkké ovoce misky vaničky z plastu.

Firma PRONTO Liberec vyrábí plastové obalové materiály pro potravinářský průmysl. V tomto letním období jsou velice aktuální misky a vaničky na různé druhy ovoce jako jsou jahody, třešně, višně a jiné měkké ovoce. Misky na ovoce lisujeme z průhledné nebo i barevné fólie, na plně automatickém stroji, stlačeným vzduchem do duralových forem. Misky mají rozměr 180 x 180 mm a hloubku 70 mm. Do plastové přepravky se umístí 6 kusů misek, do jedné misky se vejde 1 kg ovoce. Misky na ovoce dodáváme balené v kartonech, zpravidla po 300 kusech. Vyrobíme i v jiném množství a balení dle přání zákazníka. Cena misky je Kč 1,95/kus bez DPH. Stejným způsobem vyrábíme a nabízíme vaničky rozměru 250 x 150 mm o hloubce 65 mm. Cena těchto vaniček je Kč 2,40/kus bez DPH. Balení obsahuje 5 kusů vaniček s víčky. Vaničky na ovoce jsou vhodné i na balení sypkých hmot. Těšíme se na Vaše dotazy a případné objednávky.


Výroba prodej plastové blistrové obaly pro potravinářský průmysl sítotisk a potisk reklamních tašek a předmětů Liberec

Výroba prodej plastové blistrové obaly pro potravinářský průmysl sítotisk a potisk reklamních tašek a předmětů Liberec

Firma PRONTO Liberec vyrábí a dodává plastové výrobky a obaly pro potravinářský a spotřební průmysl. Mimo jiné se také specializuje na sítotisk a potisk reklamních plastových tašek a předmětů, výrobků z plastu a jiných materiálů. Náš výrobní sortiment: - plastové obaly, široký výběr materiálů a barev - reklamní plastové tašky, různé druhy - samolepící štítky - stojánky a kapsy na popisky - cenovky - dávkovače léků - plastové nádoby pro intimní hygienu zn.HYGENA - předváděcí torza - a jiné. Více o sortimentu na www.pronto.cz. Neváhejte se na Nás obrátit!


Obalové materiály na potraviny ovoce potravinářské plastové obaly

Obalové materiály na potraviny ovoce potravinářské plastové obaly

Firma PRONTO Liberec vyrábí plastové obalové materiály pro potravinářský průmysl. Z našeho sortimentu: -plastové misky a vaničky na jahody - plastové misky a vaničky na třešně, višně a jiné měkké ovoce. Lisujeme je z průhledné nebo barevné fólie, na plně automatickém stroji, stlačeným vzduchem do duralových forem. Misky o rozměru 180 x 180 mm a hloubce 70 mm. Do plastové přepravky se umístí 6 kusů misek, do jedné misky se vejde 1 kg ovoce. Misky dodáváme balené v kartonech, zpravidla po 300 kusech, je možné ale i jiné balení. Cena misky je Kč 1,95/kus bez DPH. Vaničky o rozměru 250 x 150 mm a hloubce 65 mm. Do plastové přepravky se těchto vaniček vejde 5 kusů. K těmto vaničkám dodáváme také víčka, která zapadají do vnitřku vaničky, tím omezují jejich obsah, umožní ale vrstvení jednotlivých obalů. Vaničky s víčkem se hodí na balení sypkých hmot. Víčka lze vyrobit z materiálu pro vzájemné svaření vaničky s víčkem. Cena vaničky je Kč 2,40/kus bez DPH. Cena víčka je Kč 1,80/kus bez DPH. Těšíme se na Vaše dotazy a případné objednávky.


Výroba plastové obaly pro potravinářský průmysl samolepky plastové stojánky dávkovače léků plastové gastro obaly.

Výroba plastové obaly pro potravinářský průmysl samolepky plastové stojánky dávkovače léků plastové gastro obaly.

Naše firma PRONTO Liberec je výrobcem a dodavatelem plastových výrobků pro potravinářský průmysl a obchod. Náš sortiment: -Samolepící štítky Samolepky tištěné sítotiskem na PVC fóliích v různých barvách, tvarech a velikostech. -Stojánky Stojánky, lišty, cenovky, poličky na boty v libovolných rozměrech z plexiskla. -Plastové obaly Vložky do bonboniér a adventních kalendářů tzv. blistry, proložky na balení nejrůznějšího zboží. -Hygena Plastová nádoba pro intimní hygienu. -Dávkovače léků Plastový výlisek s tiskem dnů a denní doby, kryt průhledný zasouvací.


Potisk reklamní papírové tašky reklamní igelitové tašky reklamní plastové tašky.

Potisk reklamní papírové tašky reklamní igelitové tašky reklamní plastové tašky.

Naše firma PRONTO Liberec je dodavatelem potištěných reklamních tašek. Náš sortiment: -potištěné papírové reklamní tašky -potištěné plastové, igelitové reklamní tašky Reklamní tašky dodáváme v několika barevných odstínech a v mnoha velikostech. Potisk provádíme sítotiskem nebo flexoprintem v tzv. plnobarevném tisku. Tašky můžeme dodat i bez tisku.Další produkty a služby
  • přenos dat, výstupní zařízení, kompaktní disk, tiskové služby, inkoustová a laserová tiskárna, ofsetový tisk
  • vybavení domácnosti, spotřební zboží, zahradní nábytek, sušáky na prádlo, domácí potřeby, sportovní doplňky
  • výroba obalové techniky, pytle na odpadky, plastové sáčky a folie, průmyslové balicí folie, bublinkové folie
  • výroba obrobků plasty, trubky a desky plastové, profily z plastů, formátované přířezy, plastové díly


Související články
Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil
Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil

Logo firmy na letáku, autě nebo velkém billboardu? Pro společnost K+L z Brna to není žádný problém. V oblasti tisku vám nabízíme kompletní služby a potiskneme téměř cokoli podle vašich požadavků. Ať už máte zájem o velkoformátový tisk, sítotisk nebo potisk aut a autobusů, u nás si přijdete na své.


Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


Vstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem
Vstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem

Plastové výlisky a vstřikovací formy patří k nejčastějším výrobkům v nábytkářském, dopravním, stavebnickém a dalším průmyslu. Široký sortiment plastových produktů pro různá odvětví a podle vašich požadavků vyrábí firma INCOT – vstřikování plastů.


Vysoce kvalitní HPL lamináty
Vysoce kvalitní HPL lamináty

Dnešní moderní trh přináší spoustu možností jak zařídit interiér vkusným nábytkem a dalšími prvky. Důležitou roli hraje nejen kvalita a pestrý výběr materiálů, ale také dekor. Díky těmto skutečnostem si můžete zařídit prostor se splněním i náročných představ. Takové možnosti dávají i HPL lamináty, které vám zajistí firma DUET CZ, s.r.o., Hlinsko.