Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
trading, logistics

CZKVýroba náhradních dílů

Toyota Tsusho Europe SA
Czech Republic Branch

Pobočka Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch působící v Praze, Liberci a Kolíně je součástí mezinárodní sítě společnosti TOYOTA TSUSHO EUROPE SA s hlavním sídlem v Bruselu.

V České republice se dělí do několika divizí tedy Metal, Machinery, Chemicals, Food and Consumer, Global Parts a Logistics Division.
Společnost se specializuje na obchod s kovy a jejich následné zpracování, výrobu náhradních dílů a logistiku, robotiku a projektové řízení chemického zpracování a elektroniky i spotřebního zboží.

Oddělení Metal zajišťuje dodávky kvalitního materiálu, nákup a prodej neželezných kovů, obchod s hliníkovým odpadem, logistické služby a dodávky nejen pro automobilový průmysl v Evropě, ale také mimo Evropu. Součástí výroby je promyšlená strategie zpracovávání a recyklace kovů, což umožňuje společnosti plnou kontrolu nad dostatkem výrobních surovin.

Tyto produkty jsou nabízeny ve spolupráci se strategickými partnery po celém světě a ročně se obchoduje se 14-ti miliony tun kovových produktů. V rámci vlastní výroby v ČR a Turecku jsou nabízeny služby příčného a podélného dělení ocelových svitků (uhlíkatý i nerez materiál), tvarové přístřihy a výlisky a v rámci spolupráce se strategickými partnery také služby jako je ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění či povrchové úpravy materiálu. V Turecku je servisní centrum na elektrickou ocel, která se využívá v energetice. Zde se zajišťují operace od podélného dělení až po skládání jader.

Divize Machinery se zaměřuje na obchod s výrobní technologií a jejím příslušenstvím v rámci EU i mimo EU. Zajišťuje a garantuje výrobu jednoúčelových i víceúčelových strojů, import/export, CE certifikace, dodávání náhradních dílů a spotřebních materiálů. Dále zajišťuje instalace a relokace výrobních zařízení včetně připojení na média a provádí i celkový projektový management.

Oddělení Global Parts zajišťuje řízení dodavatelských řeťezců pro zákazníky nejen v automobilovém sektoru. Celosvětová síť poboček umožňuje propojit výrobce a dodavatele dílů a dodat vhodné globální řešení v garantované kvalitě.

Divize Chemicals se soustřeďuje na zpracování a distribuci plastů a různých dalších automobilových materiálů včetně hledání materiálů nové generace pro automobilový průmysl. Významným projektem této divize je vývoj vozidel šetrných k životnímu prostředí, jako například hybridní vozidla (PHV), elektrická vozidla a vozidla s vodíkovými palivovými články (FCV) či zařízení a služby pro "spojené automobily" a "samostatné řízení".

Mezinárodní obchod s cukrem, ořechy a dalšími potravinářskými přísadami s navázáním obchodních vztahů s Afrikou a obchod s chemikáliemi, chemickými materiály jako jsou léčiva, detergenty či hygienické výrobky rozvíjí divize Food & Consumer Services a divize Chemicals. Dále se s cílem zlepšení životního stylu a podmínek zabývá také poradenstvím v oblasti pojištění a řízení rizik se snahou podpořit etablování se na těchto nových trzích.


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  

Elektronické přístroje a komponenty

,  

Hutní materiál

,  

Plastové polotovary

,  

Recyklace a likvidace odpadů

,  

Sběr a výkup odpadů

,  

Stroje jednoúčelové a speciální

,  

Základní potraviny - mouka, cukr, tuk

,  

Železné a neželezné kovy

,  
Štítky:

ocelové produkty, elektronické komponenty, náhradní díly pro automobilový průmysl