Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
trading, logistics
Výroba náhradních dílů

Toyota Tsusho Europe SA
Czech Republic Branch

Pobočka Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch působící v Praze, Liberci a Kolíně je součástí mezinárodní sítě společnosti TOYOTA TSUSHO EUROPE SA s hlavním sídlem v Bruselu.

V České republice se dělí do několika divizí tedy Metal, Machinery, Chemicals, Food and Consumer, Global Parts a Logistics Division.
Společnost se specializuje na obchod s kovy a jejich následné zpracování, výrobu náhradních dílů a logistiku, robotiku a projektové řízení chemického zpracování a elektroniky i spotřebního zboží.

Oddělení Metal zajišťuje dodávky kvalitního materiálu, nákup a prodej neželezných kovů, obchod s hliníkovým odpadem, logistické služby a dodávky nejen pro automobilový průmysl v Evropě, ale také mimo Evropu. Součástí výroby je promyšlená strategie zpracovávání a recyklace kovů, což umožňuje společnosti plnou kontrolu nad dostatkem výrobních surovin.

Tyto produkty jsou nabízeny ve spolupráci se strategickými partnery po celém světě a ročně se obchoduje se 14-ti miliony tun kovových produktů. V rámci vlastní výroby v ČR a Turecku jsou nabízeny služby příčného a podélného dělení ocelových svitků (uhlíkatý i nerez materiál), tvarové přístřihy a výlisky a v rámci spolupráce se strategickými partnery také služby jako je ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění či povrchové úpravy materiálu. V Turecku je servisní centrum na elektrickou ocel, která se využívá v energetice. Zde se zajišťují operace od podélného dělení až po skládání jader.

Divize Machinery se zaměřuje na obchod s výrobní technologií a jejím příslušenstvím v rámci EU i mimo EU. Zajišťuje a garantuje výrobu jednoúčelových i víceúčelových strojů, import/export, CE certifikace, dodávání náhradních dílů a spotřebních materiálů. Dále zajišťuje instalace a relokace výrobních zařízení včetně připojení na média a provádí i celkový projektový management.

Oddělení Global Parts zajišťuje řízení dodavatelských řeťezců pro zákazníky nejen v automobilovém sektoru. Celosvětová síť poboček umožňuje propojit výrobce a dodavatele dílů a dodat vhodné globální řešení v garantované kvalitě.

Divize Chemicals se soustřeďuje na zpracování a distribuci plastů a různých dalších automobilových materiálů včetně hledání materiálů nové generace pro automobilový průmysl. Významným projektem této divize je vývoj vozidel šetrných k životnímu prostředí, jako například hybridní vozidla (PHV), elektrická vozidla a vozidla s vodíkovými palivovými články (FCV) či zařízení a služby pro "spojené automobily" a "samostatné řízení".

Mezinárodní obchod s cukrem, ořechy a dalšími potravinářskými přísadami s navázáním obchodních vztahů s Afrikou a obchod s chemikáliemi, chemickými materiály jako jsou léčiva, detergenty či hygienické výrobky rozvíjí divize Food & Consumer Services a divize Chemicals. Dále se s cílem zlepšení životního stylu a podmínek zabývá také poradenstvím v oblasti pojištění a řízení rizik se snahou podpořit etablování se na těchto nových trzích.


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  

Elektronické přístroje a komponenty

,  

Hutní materiál

,  

Plastové polotovary

,  

Recyklace a likvidace odpadů

,  

Sběr a výkup odpadů

,  

Stroje jednoúčelové a speciální

,  

Základní potraviny - mouka, cukr, tuk

,  

Železné a neželezné kovy

,  
Štítky:

ocelové produkty, elektronické komponenty, náhradní díly pro automobilový průmysl