Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
Zpracování kovů Praha
Výroba náhradních dílů

TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., organizační složka v České republice
V České republice působí divize zpracování kovů, výroby náhradních dílů a logistiky, robotiky a projektového řízení, chemického zpracování a elektroniky a spotřebního zboží.

Oddělení oceli zajišťuje dodávky ocelových produktů jako jsou tyče, dráty, trubky a ploché výrobky v širokém spektru provedení.

Tyto produkty nabízíme ve spolupráci se strategickými partnery po celém světě a ročně obchodujeme se 14 miliony tun ocelových výrobků. V rámci vlastní výroby v ČR a Turecku jsme schopni nabídnout příčné a podélné dělení ocelových svitků (uhlíkatý i nerez materiál), tvarové přístřihy a výlisky.

Zároveň naše servisní centrum v Turecku zajišťuje dělící a laminovací operace elektrotechnické oceli. V rámci kooperace se strategickými partnery poskytujeme služby jako je ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění či povrchové úpravy materiálu.

Oddělení Electronics zajišťuje distribuční společenství s producenty elektronických komponentů, celosvětové vyhledávání součástek a komponentů, strategické partnerství v rámci Evropy i mimo ni. Dále poskytuje podporu v oblasti kontroly cen, kvality a dokumentace. Součástí služeb je i poskytování a koordinace kompletačních služeb v rámci EMS společností v Evropě.

Oddělení Plastics se zabývá domácími prodeji, importem a exportem, obchodováním s třetími zeměmi, managementem kvality, kontrolou skladů, výrobou komponentů pro automobilový průmysl a domácí elektroniku, výrobou gumových a pryskyřicových směsí.

Oddělení Global parts má na starosti kontrolu a inspekci kvality, pojištění, zajišťování dokumentace (PPAP, 8D, IMDS), budování mezinárodních celosvětových dodavatelských sítí.

Oddělení Machinery
Project Machinery se zaměřuje prodej, import a export, instalace a relokační práce, podporu v certifikátech CE a EMC – tedy celkovým managementem projektů.
Jyobihin Machinery je soustředěn na nabídku náhradních dílů a spotřebního materiálu pro výrobu (kontrola dodávek, technická podpora, bezpečnost skladování).

Oddělení Non-Ferrous metal se zaměřuje na obchodování, logistické služby (kontrola skladů a objednávek, ověřování kvality, přeprava, skladování) a recyklaci.

Oddělení Warehouse se zabývá skladováním, kontrolou kvality, FIFO managementem, důkladnou kontrolou objednávek dle požadavků zákazníka a přebalováním.


Katalog firem:    Autodíly a autopříslušenství,  Elektronické přístroje a komponenty,  Hutní materiál,  Plastové polotovary,  Průmyslové chemikálie,  Stroje jednoúčelové a speciální,  Železné a neželezné kovy,  
Štítky: ocelové produkty, elektronické komponenty