Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch Zpracování kovů Praha

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
Zpracování kovů Praha
Výroba náhradních dílů

Pobočka Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch sídlící v Praze je součástí mezinárodní sítě společnosti TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A..

V České republice se tato divize specializuje na zpracování kovů, výrobu náhradních dílů a logistiku, robotiku a projektové řízení chemického zpracování a elektroniky i spotřebního zboží.

Oddělení kovů zajišťuje včasné dodávky kvalitního kovu a plechů z elektrotechnické oceli nejen pro automobilový průmysl v Evropě, ale také mimo Evropu. Součástí výroby je promyšlená strategie zpracovávání a recyklace kovů, což umožňuje společnosti plnou kontrolu nad dostatkem výrobních surovin.

Tyto produkty jsou nabízeny ve spolupráci se strategickými partnery po celém světě a ročně se obchodujeme se 14ti miliony tun ocelových výrobků. V rámci vlastní výroby v ČR a Turecku jsou nabízeny služby příčného a podélného dělení ocelových svitků (uhlíkatý i nerez materiál), tvarové přístřihy a výlisky a v rámci spolupráce se strategickými partnery také služby jako je ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění či povrchové úpravy materiálu.

Obchodní systém globálních součástí a logistiky, oddělení Global parts and Logistic Division, se specializuje na propojení sítě svých kontaktů výrobců a dodavatelů s potenciálními odběrateli i mimo automobilový průmysl. Výsledkem je vybudování mezinárodních dodavatelsko-obchodních sítí.

Divize Chemie a elektronika se soustřeďuje na zpracování plastů a různých dalších automobilových materiálů včetně hledání materiálů nové generace pro automobilový průmysl. Významným projektem této divize je vývoj vozidel šetrných k životnímu prostředí, jako například hybridní vozidla (PHV), elektrická vozidla a vozidla s vodíkovými palivovými články (FCV) či zařízení a služby pro "spojené automobily" a "samostatné řízení".

Podporou podnikání v široké oblasti nejen automobilového průmyslu, ale také výroby kolejových vozidel pro železnice a výrobou a instalací zařízení pro náhradní díly a správu průmyslových strojů se celosvětově zabývá divize Obchodní systém strojů.

Mezinárodní obchod s cukrem, ořechy dalšími potravinářskými přísadami s navázáním obchodních vztahů s Afrikou a obchod s chemikáliemi a chemickými materiály jako jsou léčiva, detergenty a hygienické výrobky rozvíjí divize Food & Consumer Services a divize Chemie a elektronika, která se s cílem zlepšení životního stylu a podmínek dále zabývá také budováním komplexní sítě pojišťovnictví, pojišťovacích agentur a makléřské služby se snahou etablovat se na těchto nových trzích.


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  

Elektronické přístroje a komponenty

,  

Hutní materiál

,  

Laboratorní chemikálie

,  

Plastové polotovary

,  

Průmyslové chemikálie

,  

Stroje jednoúčelové a speciální

,  

Základní potraviny - mouka, cukr, tuk

,  

Železné a neželezné kovy

,  
Štítky:

ocelové produkty, elektronické komponenty, náhradní díly pro automobilový průmysl