ACURA spol. s r.o.
prodej vozy Honda, Kia


Vinohradská 5647, Chomutov 430 01
Telefon: +420 474 629 321

Jsme autorizovaný dealer značek Honda a Kia Motors.

Zabýváme se prodejem a servisem osobních automobilů značek Kia a Honda, prodejem motocyklů a motorových strojů značky Honda.

Milovníkům značky Honda můžeme nabídnout jak nové tak i použité vozy. Zakoupit u nás můžete modely Honda CR-V, Honda Civic 5D, Honda HR-V, Honda Jazz + Crosstar Hybrid a další.

V případě, že byste raději byli vlastníkem motocyklu, můžeme Vám nabídnout motocykly a skútry značky Honda. Naleznete u nás například model CRF 1100 Africa Twin Adventure Sports DCT, SH 125 + smart box - model 2021, PCX 125 model 2020, NSS 350 Forza ABS + smart box a další zajímavé stroje.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis vozů Honda a Kia, motocyklů a strojů Honda. Navštívit nás můžete i v případě, že vlastní vůz či motocykl jiné značky.

Dále provádíme opravy, údržbu a čištění klimatizací, geometrii podvozku, výměny čelních skel, pískování a leptání oken a také mytí vozu bezkontaktním mytím aktivní pěnou.

Provozujeme rovněž autobazar a autopůjčovnu.

IČ: 60278650
DIČ: CZ60278650
Okres: Chomutov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 30 mil. až 60 mil. Kč

Telefon:
+420 474 629 321

Fax:
+420 477 012 036

Email:
acura.prodej@acura.cz
honda@acura.cz

Web:


GPS: 50°27′54.79″ N, 13°25′50.52″ E

QR kód firmy ACURA spol. s r.o. prodej vozy Honda, Kia

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

RDAutomobil s.r.o.

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Nabízíme skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.


Opravy výměna autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

TRIOAUTOSKLO s.r.o.

Opravy výměna autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

Výměny, opravy autoskel vám v dnešní době nabídne mnoho servisů. Pokud ale hledáte někoho, kdo nabízí skutečně kvalitní autoskla a jejich výměny, obraťte se na společnost AUTOSKLO TRIO. Jako jediní v okolí veškeré nabízené práce skutečně sami provádíme - na rozdíl od konkurence, která často využívá outsourcingu služeb a jednotlivé úkony si nechává provést jinde. Výměna autoskel je naším oborem více než 20 let. O skla vašeho vozu se bezchybně postaráme, ať už je problém jakýkoli. To vše za velmi příznivou cenu!


Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Autoservis Dolina

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Americké značky automobilů jsou u nás stále populární a mají své příznivce, kteří se jich nikdy nevzdají. Značky vozidel jako je Chrysler, Jeep a Dodge můžete nechat odborně opravit ve Zlínském kraji v Autoservisu Dolina. Zaměřují se zde nejen na americké značky automobilů, ale provádí i běžné opravy a autoservis vozů všech značek.


Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

agro-centrum Petr Trojan

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne téměř cokoliv a proto je velice vhodný pro všechny pěstitele, vinaře, drobné chovatele, zahrádkáře dokonce i chataře a chalupáře, kteří mají kousek zahrady a potřebují občas posekat trávu, zorat pole či cokoliv dalšího. Využití nejde i v komunální sféře.