Auto Hégr, a. s., provozovna Šternberk
autorizovaný servis ŠKODA

CZKAutosalon Auto Hégr, a.s. ve Šternberku

Provozovna Auto Hégr, a. s. ve Šternberku je autorizovaným servisem značky ŠKODA. Zajišťujeme prodej originálních náhradních dílů, příslušenství a autodoplňků, prodej ojetých vozů za hotové i na úvěr, víceznačkový servis, postaráme se o odtah Vašeho vozidla v případě poruchy, přípravu na STK.

Provozujeme autorizovaný servis se špičkovou technickou vybaveností pro vozy značky ŠKODA a díky kvalitnímu servisnímu vybavení zajišťujeme i více značkový servis pro vozidla ostatních značek.
Provádíme karosářské a lakýrnické práce, záruční a pozáruční servisní prohlídky, měření emisí, přípravy na STK, montáž autorádií, autodoplňků, příslušenství a zabezpečovacích zařízení, výměnu pneumatik, olejů, ruční mytí a nonstop pohotovostní službu 24 hodin denně.
Drobné opravy provádíme na místě a pro složitější případy zajistíme odtah vozidla do místa určení.

Ojeté vozy prodáváme pouze s jasnou historií, servisní knížkou a převážně v nehavarovaném a neopravovaném stavu. U zánovních kusů garantujeme nadstandardní záruku za férové ceny.
Zajistíme převoz požadovaného vozu z jakékoliv naší provozovny a možnost financování podle Vašich možností nebo také na protiúčet.

Prodáváme pouze spolehlivé originální náhradní díly a příslušenství s dlouholetou životností za příznivé ceny. Požadované komponenty máme téměř okamžitě na skladě.

Zákazníci jistě ocení náš výhodný věrnostní program Club Auto Hégr s bohatou zásobou slev a bonusů na servisní služby, náhradní díly a příslušenství.

Garantujeme vysokou profesionalitu našeho personálu, pružné a korektní jednání, spolehlivost a dodržení dohodnutých termínů a především špičkovou kvalitu servisu, ojetých vozů, náhradních dílů a příslušenství.

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte:

Ojeté vozy:
- telefon: +420 583 031 942
- e-mail: prodej@stbk.auto-hegr.cz

Servis:
- telefon: +420 583 031 945
- e-mail: servis@stbk.auto-hegr.cz

Náhradní díly a příslušenství:
- telefon: +420 583 031 947
- e-mail: nahradni.dily@stbk.auto-hegr.cz

Správa:
- telefon: + 420 583 031 941
- e-mail: info@stbk.auto-hegr.cz


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  

Autoklempířské práce

,  

Autolakýrnické práce

,  

Kompletní opravy aut

,  

Motorová vozidla osobní

,  

Motorová vozidla užitková

,  

Myčky aut

,  

Pneuservisy

,  

STK a emise

,  
Štítky:

Škoda Šternberk, náhradní díly, ojeté vozy, úvěr, víceznačkový servis, odtah vozidla, STK