ESIKO s.r.o.


Huťská 1383, Kladno 272 01
Společnost ESIKO s.r.o. se sídlem v Kladně se zabývá elektroinstalacemi a hromosvody..
aši činnost jsme zahájili v roce 1990 pod původním názvem Jiří Modlinger ES. V tehdejší době jsme se zabývali především elektromontážními pracemi, revizí elektro, školením a poradenstvím v této oblasti.

Elektroinstalační práce:
- slaboproudých a silnoproudých rozvodů do 1000 V
- zhotovujeme projektovou dokumentaci
- poradenství ve výběru zařízení a materiálů
- bytová i průmyslová elektroinstalace
- projekční a inženýrské činnosti (u dodavatele zajistíme připojení k odběru elektrické energie)
- montáž a údržba elektrických zařízení, hromosvodů
- revize (ručního nářadí, spotřebičů, prostor s nebezpečím výbuchu.

Také zajišťujeme revizní činnost, což je nedílná součást užívání elektrického zařízení. Při neplatné revizní zprávě Vám pojišťovna neuhradí žádné škody. Výchozí a pravidelné kontroly provádíme pro veškeré elektrické zařízení v občanské, průmyslové i administrativní výstavbě, dále také pro ruční nářadí, spotřebiče, prostory s nebezpečím výbuchu (plynové kotelny, čerpací stanice, úložiště plynů).Těšíme se na spolupráci.

Produkty
  • měření elektrické energie, vadný jistič, montáž elektroměru, revize nízkého napětí, elektroměrové rozvodnice

Stravovací služby Prostějov, stravování pro zaměstnance a pro širokou veřejnost, výběr jídel.

Stravovací služby Prostějov, stravování pro zaměstnance a pro širokou veřejnost, výběr jídel

Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů.

Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů

Související články
Projektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace

AZ elektroprojekce s.r.o.

Projektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace

AZ elektroprojekce s.r.o. se zaměřuje na silnoproud, slaboproud, rozvody elektrické energie a na měření a regulaci. O jaké činnosti se tedy jedná? Jde o projekční a inženýrské činnosti v oboru elektro.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Uniservis Hašek s.r.o.

Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Tomáš Erben - elektroinstalace bez rizika

Elektrikář Praha

Tomáš Erben - elektroinstalace bez rizika

Potřebujete vyměnit světlo, zásuvku či jistič, vyřešit havárii elektrického vedení nebo jiné elektrikářské práce? Neodborný zásah může v takovém případě znamenat velké ohrožení. Obraťte se proto na zkušeného elektrikáře, pro kterého je manipulace s elektroinstalacemi denním chlebem.


Stavební firma GEMO a.s. – kompletní zajištění stavebních prací včetně developmentu

GEMO a.s.

Stavební firma GEMO a.s. – kompletní zajištění stavebních prací včetně developmentu

Jsme ryze česká stavební společnost GEMO a.s. (dříve GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.) a řadíme se ke špičkám v oboru pozemního stavitelství. Od svého založení v roce 1990 jsme realizovali na českém a slovenském trhu řadu velkých a významných zakázek, a to nejen jako generální dodavatel stavby, ale i jako developer a investor. Výjimečnost těchto projektů dokazují mnohá získaná odborná ocenění.


Firemní články
Rekonstrukce budov – stavební práce na klíč Kladno

Rekonstrukce budov – stavební práce na klíč Kladno

Uvažujete nad rekonstrukcí? O kvalitní rekonstrukce budov se umí postarat kladenská společnost ESIKO s.r.o., která zajišťuje všechny stavební práce na klíč. Rekonstrukční práce zahrnují: - Půdní vestavby - Zateplení objektů - Rekonstrukce bytových jader, průmyslových objektů, administrativních budov - Opravy fasád - Přístavby domů - Služby včetně demoličních zásahů Stavební práce jsou na klíč – zajišťujeme vše, co je potřeba (administrativa, zařízení stavebního povolení, zajištění materiálů od smluvních partnerů, zajištění všech dalších činností). Naše služby v oblasti rekonstrukcí jsou zaměřené především na klienty z Prahy západ a ze Středočeského kraje. Neváhejte nás tedy kontaktovat na čísle 312 683 435 a domluvit si kvalitní rekonstrukci.


Kompletní telekomunikační služby, včetně montáže i servisu Kladno

Kompletní telekomunikační služby, včetně montáže i servisu Kladno

Významná firma ESIKO s.r.o. nabízí svým klientům kompletní služby v oblasti telekomunikačních služeb již od roku 1995. Kompletní služby zahrnují: - Návrhy, dodávky, montáže i servis telekomunikačních zařízení - Výstavba a následná základnových stanic - Rychlé bezdrátové připojení k internetu - EPS, EZS - Mikrovlnná pojítka, optické kabely, strukturovaná kabeláž Služby jsou na klíč, rychlost a kvalita provedení je tedy profesionální. Jsme vlastníky všech potřebných certifikátů, které potvrzují kvalitu našich služeb. ESIKO s.r.o. je Vaším návrhářem a dodavatelem kvalitních telekomunikačních zařízeních. Navštivte sídlo společnosti nacházející se v centru Kladna a domluvte se na službách ohledně telekomunikačních zařízení.


Elektroinstalace pro Kladno - snadno a rychle!

Elektroinstalace pro Kladno - snadno a rychle!

Děláte ve vašem bytě rekonstrukci a čeká vás kompletní přestavba elektroinstalace? Nebo potřebujete namontovat nebo přeinstalovat osvětlení? Kompletní služby elektroinstalace zajišťuje společnost ESIKO. Nabízíme vám instalaci silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace. Nevíte si rady s výběrem vhodných materiálů? Pomůžeme vám, stejně jako s přípravou projektové dokumentace. Nabízíme kompletní servis včetně napojení na inženýrské sítě. Využít můžete i naší nabídku revize a projekční činnosti. Nabízíme vám tento servis: 1. silnoproudé instalace: - elektroinstalace NN - hromosvody - údržba elektrických zařízení - veřejné osvětlení - osvětlení - výroba rozvaděčů 2. slaboproudé instalace: - strukturovaná kabeláž - přístupové systémy, EZS, EPS - další činnosti (domácí telefony, telefonní rozvody, kamerové systémy) 3. revize 4. projekční činnost Naše služby využívají jednotlivé domácnosti i velké firmy. Pro ty zajišťujeme kompletní dodávku světelné techniky, zpracování projektové dokumentace nebo návrh osvětlení. Nabízíme vám také revize elektroinstalace. Včasnou údržbou elektrospotřebičů předejdete zraněním a dalším problémům. Zajišťujeme pro všechna elektrická zařízení a spotřebiče do 1000 V. Údržbu provádíme i v prostorách, kde je zvýšená možnost výbuchu. Zajistíme veškeré elektroinstalační práce, neváhejte se na nás obrátit!


Revize elektrických zařízení, spotřebičů, nářadí a hromosvodů Kladno

Revize elektrických zařízení, spotřebičů, nářadí a hromosvodů Kladno

Naše společnost ESIKO s.r.o. poskytuje a provádí odbornou poradenskou a revizní činnost dle ČSN 33 1500 pro následující typy elektro zařízení: - elektrických zařízení do i nad 1000 V - elektrických zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu - hromosvodů. Dle norem ČSN 33 1600 a ČSN 33 1610 provádíme revize: - elektrických spotřebičů - elektrického ručního nářadí. Pokud si budete přát vypracovat konkrétní nabídku, jsme Vám k dispozici a stačí nám jen zavolat.


Projekční práce na klíč Kladno

Projekční práce na klíč Kladno

Kompletní dodávka na klíč: - jsme schopni zajistit kompletní dodávku tzv. na klíč. Tzn. že sami realizujeme nebo zajistíme prostřednictvím osvědčených smluvních partnerů veškeré činnosti nutné pro výstavbu a zároveň - zařídíme veškeré záležitosti administrativního charakteru včetně stavebního povolení. Vám předáme již zkolaudované dílo bez závad. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Elektroinstalace Kladno

Elektroinstalace Kladno

Společnost ESIKO s.r.o. nabízí komplexní služby jak pro silnoproudé elektroinstalace do 1000 V, tak i instalace slaboproudé. Vypracujeme Vám projektovou dokumentaci, pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějších zařízení a materiálů, provedeme instalaci a montáž. V rámci inženýrské činnosti zajistíme připojení odběru u dodavatele elektrické energie. To vše v kvalitě prověřované systémem ISO 9001. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Rekonstrukce rodinných domů Kladno

Rekonstrukce rodinných domů Kladno

Nabídka našich rekonstrukčních prací: - rekonstrukce bytových jader - půdní vestavby - rekonstrukce a opravy fasád - zateplení objektů - přístavby rodinných domů - rekonstrukce administrativních budov - rekonstrukce průmyslových objektů a další. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Komplexní telekomunikační služby na klíč Kladno

Komplexní telekomunikační služby na klíč Kladno

Komplexní telekomunikační služby na klíč. Komplexní služby na klíč poskytujeme pro následující činnosti: - výstavba základnových stanic - mikrovlnná pojítka - sítě WLAN - bezdrátové připojení k internetu - EZS, EPS, strukturovaná kabeláž a další slaboproudé instalace. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Výchozí a periodické revize Kladno

Výchozí a periodické revize Kladno

Výchozí a periodické revize Kladno Poskytujeme odbornou poradenskou a revizní činnost dle ČSN 33 1500 pro následující typy elektro zařízení: - elektrických zařízení do i nad 1000 V - elektrických zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu - hromosvodů. Dle norem ČSN 33 1600 a ČSN 33 1610 provádíme revize: - elektrických spotřebičů - elektrického ručního nářadí. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.