Technické kontroly stavu vozidla, STK a měření emisí na jednom místě

Měřením emisí a technickou kontrolou prochází povinně každý automobil, který jezdí po českých silnicích, vždy jednou za dva roky. Ve firmě Auto-Roch s.r.o. nejenže zajistíme kompletní profesionální servis automobilů všech značek, zejména značek Ford a Aixam, ale provedeme důkladnou prohlídku Vašeho vozu a připravíme vozidlo k technické kontrole a měření emisí. V případě zájmu vyřídíme STK a měření emisí za Vás, včetně zajištění termínu a veškerých administrativních záležitostí.

STK a měření emisí, Auto-Roch s.r.o.

Příprava automobilu na STK naším specialistou včetně prohlídky na zvedáku

Před samotnou technickou kontrolou a měřením emisí v autoservisu Auto-Roch s.r.o. důkladně Váš automobil prohlédneme a zjistíme možné závady. Zkontrolujeme stav pneumatik a karoserie, stav brzd a funkci ruční brzdy, stav podvozkových dílů, těsnost a stav výfukového systému, seřídíme světla, prověříme povinnou výbavu, zaměříme pozornost na těsnost motoru, převodové skříně a únik provozních kapalin. Nakonec ověříme správnost identifikačních údajů vozidla.

Zajištění a vyřízení STK a měření emisí


Odhalení a odstranění technických závad, zajištění termínu technické kontroly a měření emisí

Pokud při kompletní prohlídce Vašeho vozu, před započetím technické kontroly, zjistíme nějakou závadu, náš zkušený a pečlivý mechanik je schopen ji v nejkratším možném termínu odstranit. Ceny za naše odborné servisní a opravárenské služby jsou velmi příznivé. Nabízíme také možnost využít našeho systému upozornění blížícího se termínu STK před ukončením platnosti. Na technickou kontrolu a měření emisí Vás nejen objednáme, ale zajistíme emise a provedení technické kontroly na STK.

Můžete se na STK objednat i přes náš Facebook


Vyřízení a předání platných dokladů STK a Stanice měření emisí v jednom dni

Pokud svěříte svůj automobil autoservisu Auto-Roch s.r.o., odpadnou Vám případné zbytečně vynaložené finance spojené s opětovným absolvováním technické kontroly. Stačí, když k nám svůj vůz přivezete, my s Vaším autem zajedeme na STK, na Stanici měření emisí necháme provést měření benzínových a dieslových motorů, i LPG a CNG. To vše stihneme v jednom dni a předáme Vám vůz i s vystavenými doklady STK a o měření emisí. Přijeďte, s námi šetříte svůj čas i peníze!


PODSTRÁNKY

Automobily pro patnáctileté, nové a ojeté vozy všech značek

Automobily pro patnáctileté, nové a ojeté vozy všech značek
Prodej nových automobilů i pro patnáctileté, nabídka ojetých vozů

Autoservis, originální náhradní autodíly

Autoservis, originální náhradní autodíly
Autoservis vozů všech značek, originální náhradní díly na vozy Ford a Aixam, použité autodíly

STK a měření emisí

STK a měření emisí
Technické kontroly stavu vozidla, STK a měření emisí na jednom místě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto-Roch s.r.o. Autoservis Ford Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto-Roch s.r.o.
auto-roch.cz
Adresa

Adresa

Drnov č. 25
Slaný 274 01

info@auto-roch.cz
+420 312 525 661


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha