AUTO KŘÍŽ


Hledáte spolehlivého partnera pro opravu či údržbu vašeho vozu nebo potřebujete zapůjčit automobil? Pak je pro vás ideální volbou firma AUTO KŘÍŽ se sídlem v Jablonné nad Vltavou, poblíž města Benešov.

AUTO KŘÍŽ je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Nabízí širokou škálu služeb pro vaše vozidlo, ať už se jedná o osobní auto, dodávku nebo mikrobus.

AUTO KŘÍŽ je profesionální autoservis, který se postará o vaše auto od A do Z. Provádí opravy a údržbu všech značek a typů automobilů, přípravu na STK, diagnostiku závad, výměnu oleje a filtrů, opravu brzd, podvozku, karoserie a další. Používá kvalitní náhradní díly a pracuje s moderním vybavením. Máte problém s vaším autem? AUTO KŘÍŽ vám ho vyřeší rychle a kvalitně.

AUTO KŘÍŽ je také renomovaný pneuservis, který vám nabízí výměnu a vyvažování pneumatik, montáž a demontáž kol, kontrolu tlaku a stavu pneumatik, prodej nových i použitých pneumatik různých značek a rozměrů. Chcete mít jistotu, že vaše pneumatiky jsou v dobrém stavu a bezpečné pro jízdu? AUTO KŘÍŽ vám to zajistí za příznivé ceny.

AUTO KŘÍŽ je rovněž výhodná autopůjčovna, která vám zapůjčí automobil nebo mikrobus do ČR i zahraničí. Můžete si vybrat z nabídky vozidel různých velikostí, barev a výbavy podle vašich potřeb. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována, čistá a pojištěná. Potřebujete si půjčit auto na dovolenou, služební cestu nebo jen na víkend? AUTO KŘÍŽ vám to umožní za výhodné podmínky.

AUTO KŘÍŽ je firma, které můžete důvěřovat. Je to firma s dlouhou historií, spokojenými zákazníky a odborným personálem. Je to firma, která se stará o vaše auto jako o své vlastní. Je to firma, která vám nabízí kvalitní služby za rozumné ceny. Je to firma, kterou si zamilujete.

Nečekejte a navštivte AUTO KŘÍŽ v Jablonné nad Vltavou. Budete mile překvapeni jejich přístupem, profesionalitou a nabídkou.

AUTO KŘÍŽ - autoservis, pneuservis, autopůjčovna - vaše jistota na cestách.

Štítky:

autoservis, oprava automobilů, půjčovna aut, pneuservis, prodej náhradních dílů, výměna autoskla

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AUTO KŘÍŽ
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTO KŘÍŽ
autokriz.cz
Adresa

Adresa

Jablonná nad Vltavou 63
Jablonná nad Vltavou 257 44

autopujcovnakriz@seznam.cz
+420 777 083 878


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha