Radek Kubera


V Aleji 585, Příbram 261 01
Vespos - velkoobchod, maloobchod:
-spojovací materiály
-šrouby
-matice
-vruty
-závitové tyče
-nýty,
-hřebíky
-hmoždinky
-klíny
-kolíky
-nýty trhací
-šroubová oka
-podložky
-nýtovací matice
- stavební chemie

Kotevní technika:
-šroubové a chemické kotvy
-kartuše,
-kapsle
-vrtáky

Produkty
  • prodej strojních součástek, matice a šrouby, hmoždinky, závitové vložky, šrouby s okem, spojovací kotvy
  • hutní materiál, závěsné systémy, drobné železářství, železné háky, pásky pro železářství, kovová síťovina
  • kovové hroty, kované tyče pro zábradlí, kovová madla, kovové válcované pruty, kovové sloupky

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo.
Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o..

Objevte špičkovou zubní péči v Dental Office H33 - v moderní zubní klinice s nadstandardním vybavením.
BlancOne: nové paradigma v bělení zubů - revoluční bělící kúra v Dental Office H33 s.r.o..


Související články
Výroba pozinkovaných regálových roštů Kasali s.r.o.

KASALI, s.r.o.

Výroba pozinkovaných regálových roštů Kasali s.r.o.

Na výrobu pozinkovaných regálových roštů s rychlým dodáním, vhodných pro stavební a technologické konstrukce a s využitím v mnoha oblastech průmyslu, se zaměřuje firma Kasali s.r.o. ze Znojma. Regálové rošty z žárově pozinkované oceli rozděluje do tří typů provedení, a to v závislosti na charakteru zatížení a nosnosti ukládaného zboží. Jedná se o rošty s převislými lemy, rošty zapuštěné a ocelové rošty na nosníky s vymezovacími úhelníky. Orientaci a velikost rozměrů ok a návrh nosného pásu, vyrábí v závislosti na požadované nosnosti .


Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Rozhodli jste se vylepšit svůj interiér a nevíte jak? Nebo jste v poslední fázi novostavby a zařizujete nábytek? Tak jako tak nezapomínejte na detaily, protože právě ty rozhodují o celkovém vzezření interiéru. Nevěříte? Pak zkuste svůj nábytek oživit nábytkovým kováním a uvidíte, jak rozkvete celý prostor.


Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

ITALINOX, s.r.o.

Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály jsou velmi oblíbené ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. Není divu, rez a koroze totiž nejen snižují kvalitu a odolnost materiálu, ale také z estetického hlediska nejsou žádoucí. Sháníte i vy kvalitní nerezové materiály, které vydrží beze změny i v náročných podmínkách? Obraťte se na společnost Italinox. Máme pro vás klasické nerezové plechy, ale i barevné a dekorativní plechy a další speciální nerezové materiály.


Široký sortiment železářského zboží pro domácí kutily i profesionální řemeslníky

Železářství Třinec

Široký sortiment železářského zboží pro domácí kutily i profesionální řemeslníky

Železářství Třinec Věra Gachová poskytuje široký sortiment železářského zboží, od ručních nástrojů až po elektrické stroje, které uspokojí potřeby jak domácích kutilů, tak profesionálních řemeslníků. Veškeré produkty jsou pečlivě vybírány od renomovaných dodavatelů, aby zajistili, že každý nákup je investicí do kvality.


Firemní články
Specializovaná prodejna spojovacího materiálu, poradenství, Příbram

Specializovaná prodejna spojovacího materiálu, poradenství, Příbram

Šrouby, matice, nýty, podložky a závitové tyče různých druhů nakoupíte ve specializované prodejně spojovacího materiálu společnosti Vespos Radka Kubery, Příbram.


Stavební chemie Illbruck Příbram

Stavební chemie Illbruck Příbram

Během žádné stavby nebo rekonstrukce se jistě neobejdete bez lepidel, tmelů nebo silikonů. Firma pana Radka Kubery nabízí v prodejně Vespos v Příbrami kompletní sortiment stavební chemie Illbruck.


Upevňovací systémy Fischer Příbram

Upevňovací systémy Fischer Příbram

Hmoždinky, střední i těžké kotvy, chemické kotvy a ostatní upevňovací systémy od prověřeného výrobce Fischer seženete v prodejně Vespos v Příbrami.


Nýty Příbram

Nýty Příbram

Široký výběr nýtů klasických nebo trhacích nýtů pro různé účely naleznete ve firmě pana Radka Kubery, v prodejně Vespos v Příbrami.


Spojovací materiál Příbram - matice, šrouby, podložky

Spojovací materiál Příbram - matice, šrouby, podložky

Široký sortiment spojovacího matriálu jako jsou šrouby, matice, podložky a mnoho dalšího naleznou kutilové a stavební podniky v prodejně ve firmě pana Radka Kubery, v prodejně Vespos v Příbrami.


Specialista na spojovací materiál Příbram

Specialista na spojovací materiál Příbram

Specialista na spojovací materiál, prodejna pana Radka Kubery Vespos v Příbrami, nabízí stavebním podnikům, kutilům i řemeslníkům široký sortiment šroubů, matic, podložek a mnoho dalšího.


Prodej spojovacího materiálu Příbram

Prodej spojovacího materiálu Příbram

Potřebujete ke své práci spojovací matriál? Velký výběr kvalitního spojovacího materiálu od prověřených výrobců prodává firma prodejně pana Radka Kubery, Vespos v Příbrami.


Závitové tyče Příbram

Závitové tyče Příbram

Závitové tyče v Příbram a jejím okolí seženete v prodejně pana Radka Kubery, Vespos. Na prodejně je skladem široký sortiment spojovacího materiálů - závitové tyče, matice, šrouby, vruty a další.


Vespos Příbram

Vespos Příbram

Maloobchodním i velkoobchodním prodejem spojovacího materiálu se v Příbrami věnuje prodejna Vespos, u které nakupují velké podniky i malé podniky nebo jednotlivci.


Hřebíky Příbram

Hřebíky Příbram

Prodejna Vespos pana Radka Kubery se spojovacím materiálem nabízí i prodej hřebíků. Prodejna se nachází v Příbrami.


Spojovací materiály Příbram - vše pro velkoobchody i malé kutily

Spojovací materiály Příbram - vše pro velkoobchody i malé kutily

Příbramská firma pana Kubery VESPOS funguje od roku 1996 jako specializovaný prodejce spojovacího materiálu. Na prodejně najdete širokou škálu výrobků určených nejen pro velkoobchody, ale i malé odběratele. Uspokojíme potřeby strojírenských, stavebních a zemědělských firem. Naleznete zde množství spojovacího materiálu od: -Šroubků -Podložek -Matic -Vrutů -Nýtů Naši prodejci Vám jistě rádi poradí ohledně technických informací. Dále nabízíme i známé značky od firem Fisher a Illbruck. Zboží, které není na prodejně jsme schopni zajistit do 3 pracovních dnů.


Šrouby Příbram – kvalitní spojovací a kotevní materiál

Šrouby Příbram – kvalitní spojovací a kotevní materiál

Šrouby z naší příbramské firmy jsou kvalitním spojovacím a kotevním materiálem pro Vaši stavbu a rekonstrukce. Ať potřebujete šrouby do plechu, plastu, fasády nebo betonu, máme na skladě všechny možné druhy spojovacího materiálu. Jestli si nevíte rady, naši specialisté Vám s výběrem rádi pomohou. Nabízíme šroubky DIN, které se dostanou do hliníku i nerezu. AN šrouby se zápustnou nebo půlkulatou hlavou se výborně hodí pro šroubování do plastu. Pokud se chystáte dělat fasádu, pomohou Vám šroubky s ochrannou gumou. Jestli potřebujete šroubovat do betonu, vyberte si spojovací a kotevní materiál z naší firmy v Příbrami. Můžete si být jisti, že si odnesete kvalitní šrouby, které se při montáži nepoškodí a vydrží po dlouhá léta.


Hmoždinky Příbram – systémy pro upevnění do stěny

Hmoždinky Příbram – systémy pro upevnění do stěny

Hmoždinky jsou ideálním upevňovacím systémem do všech druhů stěn. Kvalitní hmoždinky seženete v naší prodejně v Příbrami. Jedna jediná hmoždinka do všech druhů stěn neexistuje, proto máme připraveno mnoho druhů pro nejpoužívanější materiály do stěn. Máme na skladě hmoždinky do betonu jak plného, tak i s trhlinami, s metrickým závitem i mosazné. Do dutých cihel se hodí typ UX, která se ve vytvořené dutině zauzluje. FUR se dají použít skrz připevňovaný materiál. KRP je takzvaná chlupatá hmoždinka se samostatným vrutem. Vybrat si můžete také hmoždinky do sádrokartonu, polystyrenu nebo ytongu. Každé mají své schopnosti a jsou přímo vytvořeny, aby perfektně držely v dané stěně. Určitou univerzalitu mají plastové hmoždinky, které využijete do betonu a desky, přírodního kamene, cihly a tvárnice. Naši odborníci Vám rádi pomohou s výběrem ideálních hmoždinek a upevňovacích systémů pro Vás.


Chemické kotvení Příbram – upevňovací systémy Fischer

Chemické kotvení Příbram – upevňovací systémy Fischer

Chemické kotvy a další upevňovací systémy Fischer nabízíme v naší kamenné prodejně v Příbrami. Na skladě máme desítky různých druhů kotvení do zdí i stropů, mezi které se řadí jak běžné plastové i kovové hmoždinky, tak natloukací kombi šrouby a další kotvy svorníkové, těžké, střední, mosazné i zarážecí. Máme také připravené speciální chemické kotvení od firmy Fischer, což jsou dvousložková lepidla, která se používají k zajištění strojů a ocelových konstrukcí, kam se běžné hmoždinky nehodí. Díky pryskyřičnému základu mohou být po zatvrdnutí vystaveny vodě, jsou nezávadné a nezapáchají. S kotvami od firmy Fischer, které Vám dodáváme, přiděláte nejen malé poličky na stěny, ale také velké konstrukce, které se díky kvalitním upevňovacím systémům jen tak lehko nevytrhnou ze svého lůžka. Naši pracovníci Vám rádi pomohou vybrat ideální kotvení pro Vaše potřeby, doporučí postup instalace a nabídnou kvalitní nářadí.


Nýty Příbram – prodej klasického i trhacího spojovacího materiálu

Nýty Příbram – prodej klasického i trhacího spojovacího materiálu

Prodáváme nýty trhací i klasické a další spojovací materiál z oceli, nerezu, mědi a hliníku. Náš sortiment naleznete na prodejně v Příbrami. Nabízíme trhací nýty, které se snadněji montují a jsou celkově lépe variabilnější. Mají několik typů hlav – plochou, velkou i zápustnou, a také rozdílný styl roznýtování, jako je běžné, slupkové, vícevrstvé i těsnící. Rozklepávací nýtek je standardní výrobek s nutným přístupem z obou stran. Podle potřeby si můžete vybrat nýt s hlavou půlkulatou, zapuštěnou i plochou. K nýtům přidáváme také spolehlivé válcové i šestihranné matice s plochou nebo redukovanou hlavou. Nýtovací matice se používají jako spojovací prvek pro další materiály.


Stavební chemie Illbruck Příbram - pro stavbu nebo rekonstrukci Vašeho domu

Stavební chemie Illbruck Příbram - pro stavbu nebo rekonstrukci Vašeho domu

Stavební chemii od firmy Illbruck, vhodnou pro lepení a tmelení oken, fasád a koupelen nabízíme v naší kamenné prodejně v Příbrami. Zabezpečte okna pomocí silikonů a PUR pěny a utěsněte tak každou škvíru. Lepidla od firmy Illbruck drží na cihlách a tvárnicích keramických, vápenopískovcových a betonových. Uchytíte lišty na dřevo i pórobeton. Pomocí tmelů přichytíte zrcadla a dlaždičky do koupelny. Slepíte dokonce akvarijní sklo. Speciálními lepidly vystavíte nebo zrekonstruujete fasády průmyslové, prosklené i odvětrávané. Výrobky Illbruck se hodí na dřevěné konstrukce i na panelové domy. Zaizolujte střechu a stěny s PUR pěnou a bitumenovým tmelem. S pomocí kvalitní stavební chemie si poradíte i s velkými problémy na stavbě. Firma Vespos nabízí jen ty nejvhodnější produkty od renomovaných výrobců.


Spojovací materiál pro domácí kutily i velké firmy - Příbram

Spojovací materiál pro domácí kutily i velké firmy - Příbram

Hřebíky, šrouby, matice, ale i další spojovací materiál nabízí širokou škálu využití. Kvalitní a spolehlivý spojovací materiál totiž potřebujete nejen doma v garáži nebo dílně, denně ho využívají také nejrůznější stavební, strojírenské a zemědělské podniky. Patříte do jedné z těchto kategorií a sídlíte v okrese Příbram? Pak rozhodně navštivte společnost VESPOS. Spojovací materiál všeho druhu vám totiž nabízíme už od roku 1996. Velký výběr spojovacího materiálu a možnost jeho okamžitého odběru, to jsou dvě věci, na kterých si ve společnosti VESPOS zakládáme. Víme totiž, že každý potřebuje něco trochu jiného a velikost, pevnost či průměr hraje při výběru spojovacích materiálů velkou roli. U nás proto najdete základní spojovací materiál pro domácí dílny, ale i speciální šrouby, matice a hřebíky, které skvěle obstojí i v profesionálním provozu. Vybrat to pravé si u nás tak mohou všichni zákazníci z okresu Příbram i širokého okolí. Veškerý spojovací materiál navíc máme skladem a ihned k odběru. Nemusíte tak nic složitě objednávat a čekat na dodávku, u nás seženete vše potřebné během jedné návštěvy. Jaký spojovací materiál vám tedy ve městě Příbram nabízíme? Vybrat si můžete nejrůznější: - hřebíky - šrouby - matice - podložky - vruty - nýty - kolíky - závitové tyče Se společností VESPOS už zkrátka nikdy nemusíte dělat kompromisy. U nás seženete spojovací materiál všech rozměrů, tvarů a technických parametrů, na které si vzpomenete.


Spojovací materiál pro kutily i strojírenské firmy - Příbram

Spojovací materiál pro kutily i strojírenské firmy - Příbram

Co mají společného domácí kutilové a velké strojírenské, stavební a zemědělské podniky? Ano, všichni pro svou práci potřebují kvalitní spojovací materiál. Kde potřebné hřebíky, šrouby a matice seženete? No přece ve společnosti VESPOS. Klientům z okresu Příbram, ale i širokého okolí nabízíme velkou škálu spojovacích materiálů, na které je opravdu spoleh. I ten nejmenší šroubek může hrát v konečném důsledku zásadní roli. Právě drobný spojovací materiál totiž zajistí, že vše drží na svém místě a i velké, složité stroje tak mohou fungovat bez potíží. Výběr spojovacího materiálu proto není radno podceňovat. Spolehněte se i vy na osvědčeného prodejce, navštivte společnost VESPOS Příbram a vyberte si přesně takový spojovací materiál, jaký právě potřebujete. Výběr spojovacího materiálu je u nás skutečně veliký. Nabízíme například nejrůznější: - Hřebíky - Šrouby - Matice - Nýty - Vruty - Hmoždinky - Závitové tyče Ve společnosti VESPOS chceme vyhovět každému, proto u nás najdete hned několik druhů a velikostí hřebíků, šroubů i dalšího spojovacího materiálu, který využijete v domácí dílně i profesionálním provozu. Nevíte si s výběrem spojovacích materiálů rady? My vám rádi pomůžeme. Kvalitní spojovací materiál, široká nabídka a ochotná obsluha? To vše nabízí společnost VESPOS ve městě Příbram.


Veškerý spojovací materiál - šrouby, matice a další - Příbram

Veškerý spojovací materiál - šrouby, matice a další - Příbram

Stavíte nebo rekonstruujete? Pak budete určitě potřebovat spojovací materiály. Velký výběr za přijatelné ceny vám nabízí společnost VESPOS. Nabízíme různé velikosti šroubů, hřebíků i vrutů, najdete u nás i upevňovací systémy a stavební chemie. Záleží nám na kvalitě výrobků, a tak spolupracujeme jen s předními českými a zahraničními firmami. Specializovanou prodejnu jsme otevřeli v roce 1996. Už téměř 20 let vám nabízíme nejrůznější spojovací materiál. - šrouby (v pevnostech 4.6 - 8.8 - 10.9 - 12.9) - matice (v pevnostech 8.8 - 10.9 - 12.9) - samořezné šrouby a vruty, hřebíky - nýty, klasické, trhací a nýtovací matice - závitové tyče, napínače, šroubová oka Najdete u nás i další spojovací materiál od společností Fischer a Illbruck: - upevňovací systémy (hmoždinky, střední a těžké kotvy, chemické kotvy) - stavební chemie (silikony, pistolové a montážní PU pěny, lepidla a tmely) Většina našeho zboží je vám k dostání ihned, některé výrobky objednáváme do 3 dnů, speciální díly potom do 14 dnů. Naše prodejna se nachází v Příbrami. Nakupují u nás místní stavební firmy, řemeslníci, ale i domácí kutilové. Přijďte si k nám do prodejny vybrat vhodný spojovací materiál. Pokud tápete a nevíte přesně, který šroub použít, naši zaměstnanci vám rádi poradí. Navštivte nás v Příbrami!


Všechny spojovací materiály na jednom místě (Příbram)

Všechny spojovací materiály na jednom místě (Příbram)

Bez pořádného spojovacího materiálu neudržíte pohromadě nic, kvalitní hřebík, šroub či matice jsou proto základem úspěchu. Najít je můžete ve specializovaném obchodě Kubera – VESPOS v Příbrami, který se poskytováním těchto služeb zabývá již od roku 1996. Skladem nabízí široký sortiment šroubů, podložek, matic, vrutů či nýtů, což vám umožní nakupovat bez kompromisů. Dokáže díky tomu uspokojit požadavky nejen drobných řemeslníků a kutilů, ale také strojírenských, stavebních a zemědělských podniků. Firma Kubera – VESPOS je specialistou mezi dodavateli spojovacích materiálů. Najdete zde tyto produkty: - šrouby /dle DIN, ISO, v pevnostech 4.6 - 8.8 - 10.9 - 12.9 - matice / dle DIN, ISO, v pevnostech 8.8 - 10.9 - 12.9 - podložky / dle DIN, ISO - samořezné šrouby /vruty, do plechu, Texi - kolíky, klíny / dle DIN - nýty / klasické, trhací, nýtovací matice - závitové tyče, napínače, šroubová oka a další spojovací materiál Mimo to také produkty firem Fischer a Illbruck: - Fischer – upevňovací systémy: - hmoždinky - střední a těžké kotvy - chemické kotvy - Illbruck – stavební chemie – silikony - pistolové a montážní PU - lepidla, tmely Široký sortiment nabízeného zboží zakoupíte přímo na prodejně Kubera – VESPOS, zbytek opatří na objednání do tří dnů, výjimkou jsou speciální výrobky, u kterých je dodací lhůta čtrnáct dnů.


Prodej spojovacího materiálu, kotevní techniky Příbram

Prodej spojovacího materiálu, kotevní techniky Příbram

Prodáváme spojovací materiál a kotevní techniku: šrouby, matice, vruty, závitové tyče, nýty, hřebíky, hmoždinky, šroubové a chemické kotvy, kartuše, kapsle, vrtáky.