KOLÁŘ VLADIMÍR - STAMONT


Růžová 119, Sedlčany 264 01
Firma Kolář Vladimír – STAMONT ze Sedlčan se zabývá komplexní dodávkou střech a krovů včetně klempířských konstrukcí tzv. „na klíč“. Touto činností se zabýváme déle jak 15 let, díky tomu máme už řadu spokojených zákazníků.

Také se zabýváme prodejem a montáží:
- střešních oken VELUX a LANGER
- střech
- vazníků.

Zastaneme veškeré druhy prací - tesařství, pokrývačství a klempířství.

Jsme certifikovaný zástupce firem BRAMAC, SATJAM, PREFA a TONDACH.
- plechové SATJAM
- betonové tašky BRAMAC

Práce:
- střechy na klíč (klasické i plechové střechy)
- pokrývačské, klempířské
- tesařské vazníkové konstrukce
- krovy tesařské, z příhradové sponkované dřevěné konstrukce (možno dodat ve zpracování na špičkovém stroji německé firmy HUNDEGGER).

Další produkty a služby
  • montáž dřevěných oken, prodej dřevohliníkových vchodových dveří, dřevěná eurookna, solární dřevěná okna
  • kovová okna, kovové dveře, hliníková okna, hliníkové vstupní dveře, hliníkové posuvné dveře, zasklení balkonů hliníkovými okny
  • betonové střešní tašky, asfaltové šindele, plechová krytina, pozinkovaný plech, trapézové plechy, tašky bobrovky
  • montáž střešních krytin, dodávky střech, střechy na klíč, montáž klempířských prvků, další zpracování plechu
  • realizace dřevostaveb, půdní vestavby, zahradní altány, palubkové obložení, bednění schodišť, dřevěné lávky

Lékařské přístroje Praha, prodej a servis lékařských přístrojů, monitory životních funkcí a EKG.

Lékařské přístroje Praha, prodej a servis lékařských přístrojů, monitory životních funkcí a EKG

Účetní služby - Ing. Eva Večeřová - postarám se o Vaše účetnictví i daně, včetně německých daňových přiznání.

Účetní služby - Ing. Eva Večeřová - postarám se o Vaše účetnictví i daně, včetně německých daňových přiznání

Související články
Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí BARAN – FMB Opava

Baran - FMB, spol. s r.o.

Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí BARAN – FMB Opava

Přejete si nová dřevěná okna nebo dřevěné dveře? Obraťte se na firmu BARAN – FMB spol. s.r.o. Opava. Jsme specialisté na výrobu moderních a kvalitních oken a dveří. Dřevěná okna a dveře vám přinesou do života více kvality, a to díky jedinečnosti, síle, kráse a funkčnosti materiálu. Buďte šetrní k životnímu prostředí a zůstaňte ve spojení s přírodou s našimi dřevěnými okny a dveřmi.


Výroba a prodej střešních krytin

BESK spol. s r.o.

Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Buček Stavby s.r.o.

Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.


Další produkty a služby
Střechy Příbram

Střechy Příbram

Stavíte nebo opravujete střechu a hledáte šikovného a spolehlivého klempíře, pokrývače a tesaře? Firma Kolář Vladimír STAMONT z Příbrami dělá střechy už více jak 15 let.


Kompletní dodání střech a krovů na zakázku Sedlčany

Kompletní dodání střech a krovů na zakázku Sedlčany

Kompletní dodávkou nové střechy či rekonstrukce staré, dodání krovů nebo zabudováním střešních oken se zabývá firma Stamont Sedlčany v okrese Příbram.


Klempířské práce Sedlčany – komplexní dodávka a montáž

Klempířské práce Sedlčany – komplexní dodávka a montáž

Stamont je firma, která Vám nabízí kompletní klempířské práce v Sedlčanech v okresu Příbram. Provedou Vám dodávku a montáž klempířských prací – rýn, okapů, žlabů, chrliče a vše co patří ke klempířské práci. Ve své dílně pracují s mnoha typy materiálů od mědi, plechu, pastu a nerezu, vše se vyrábí na přání klienta. Po poradě s odborníkem si zákazník vybere materiál, z kterého chce požadovaný výrobek udělat, a pracovníci firmy se již o vše postarají. Prostor si zaměří, výrobek namontují, aby vše bylo podle přání zákazníka.


Pokrývačské práce Příbram - dodávky střech a krovů na klíč

Pokrývačské práce Příbram - dodávky střech a krovů na klíč

Nabízíme kmpletní dodávku krovů a střech. Zajišťujeme veškeré klempířské a pokrývačské práce v okrese Příbram. Zajišťujeme střechy pro novostavby i rekonstrukce. Spolupracujeme se značkami Bramac, KM Beta, Tondach, IKO, Satjam, Tegola nebo Satjam. Střešní okna dodáváme od firem Velux nebo Dakea. Díky naší více jak 15-ti leté praxi má společnost nepřeberné množství zkušeností. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 777 781 168.


Dodávka a montáž střešních oken Dakea a Velux Sedlčany

Dodávka a montáž střešních oken Dakea a Velux Sedlčany

Střešní okna od firem Dakea a Velux rozzáří podkrovní místnosti, vpustí do ní čerstvý vzduch a zároveň ochrání před zatékáním. Montujeme světlíky a okna od těchto dvou renomovaných firem. Dakea ve svém katalogu nabízí výrobky z PVC, s horním závěsem i kvalitní a přesto levná okna pro nízkorozpočtové stavby. Můžete se rozhodnout i pro okna od firmy Velux, která obohacuje své produkty o filtry proti prachu, hmyzu a rosení. Provedení je buďto dřevěné nebo bezúdržbové. Okna mohou být ovládána manuálně, nebo mechanicky pomocí dálkového ovladače. Kromě otevírání si sami nastavíte i rolety, žaluzie a markýzy. Na žádost dodáme dešťové senzory, které okno při dešti samy zavřou.


Střechy pro novostavby, rekonstrukce střech | Sedlčany

Střechy pro novostavby, rekonstrukce střech | Sedlčany

Když stavíte či rekonstruujete dům, firma STAMONT Vám na něj dodá střechu přesně na míru. Máme na skladě jak krytinu plastovou od firmy SATJAM, tak betonovou od BRAMAC. Plast je velmi lehký a rychle se s ním pracuje. Vyberete si z několika tvarů, jsou falcované krytiny, šindele, románský či ekonomický styl. Betonové tašky máme jak s přírodním povrchem, tak dvojitou úpravou i ochrannou vrstvou. Vaše střecha tak může mít tvar hrubý i velmi hladký. Jsou protihlukové, pevné a odolné proti povětrnostním podmínkám. Barevná škála uspokojí i náročné zákazníky. Naši klempíři Vám jsou ku pomoci na čísle 777 781 168.


Dodávka střech a krovů, včetně klempířských konstrukcí na klíč Sedlčany

Dodávka střech a krovů, včetně klempířských konstrukcí na klíč Sedlčany

Plechové střechy, betonové tašky a tesařské krovy na klíč nabízí firma STAMONT Vladimíra Koláře. Montujeme střešní krytinu od firmy SATJAM, od které si můžete vybrat různé typy a barevné provedení ve stylu románských tašek, ekonomické a tradiční řešení, falcované krytiny, tašky s minerálním posypem i šindelový tvar. Betonové tašky dodáváme od společnosti BRAMAC. Ty jsou vyráběny z výběrového písku, vody, cementu a oxidu železa. Instalujeme mnoho druhů tašek s přírodní úpravou, ochrannou vrstvou či povrchovou úpravou. Krovy vyrábíme klasické tesařské. V případě zájmu dodáme zpracované na stroji od firmy HUNDEGGER. Díky široké škále barev a typů uspokojíme každého zákazníka. Dáváme si s naší prácí záležet, takže Vám střecha vydrží dlouhá léta a díky kvalitním krytinám nejsou nutné časté opravy.


Montáže střech a krovů Příbram

Montáže střech a krovů Příbram

Hledáte vhodnou střechu pro vaši novostavbu, či rekonstruujete tu stávající? Společnost Vladimíra Koláře STAMONT se může postarat o kompletní dodávku a samotnou montáž střech i krovů. Firma STAMONT se zabývá pracemi: - Stavba střech a krovů - Krovy tesařské z příhradové sponkované konstrukce - Tesařské vazníkové konstrukce - Práce pokrývačské, klempířské Veškeré práce jsou nabízeny „na klíč“ pro maximální spokojenost při realizaci. K realizaci střech a krovů používáme vždy ty nejlepší materiály. Pracujeme s produkty známých firem, jako BRAMAC, SATJAM, PREFA a také TONDACH. Využijte více jak patnáctiletou zkušenost v oblasti dodávky střech a krovů. Více informací můžete získat na webových stránkách, či na telefonním čísle 777 781 168.


Střechy a montáž krovů na klíč Sedlčany

Střechy a montáž krovů na klíč Sedlčany

Poskytujeme kompletní činnost týkající se střech a krovů. Zastaneme pokrývačské, tesařské i klempířské práce. Střechy pro nové domy i pro rekonstrukce. Zastupujeme firmy TONDACH, PREFA, BRAMAC (betonové tašky) a SATJAM (plechové střechy). K tomu navíc ještě prodáváme a montujeme střešní okna značek LANGER a VELUX. Máme spousty spokojených zákazníků, proto se naší činnosti věnujeme více jak 15 let. Pro více informaci nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 777 78 11 68.


Klempířské a pokrývačské práce Příbram

Klempířské a pokrývačské práce Příbram

Potřebujete postavit novou nebo opravit starou střechu? Nabízíme komplexní dodávku střech a krovů, včetně klempířských konstrukcí. Sortiment: - plechové střechy SATJAM - betonové tašky BRAMAC - krovy klasické - tesařské - z příhradové sponkované dřevěné konstrukce. Jsme certifikovaným zástupcem firmy BRAMAC, SATJAM, PREFA, TONDACH. Kvalitní krov je základem každé dobré střechy. Naše krovy dodáváme ve velmi kvalitním provedení včetně dalšího zpracování. V oblasti střech máme dlouholeté zkušenosti. Postavíme Vám střechu na míru přesně podle vašich představ a bez starostí!


Pokrývačské a klempířské práce Sedlčany

Pokrývačské a klempířské práce Sedlčany

Jsme certifikovaným zástupcem firmy BRAMAC, SATJAM, PREFA, TONDACH. Nabízíme pokrývačské a klempířské práce, střechy na klíč, krovy, tesařské vazníkové konstrukce, montáž oken VELUX, LANGER.