Libor Čihák


Komenského 1298, Nejdek 362 21
Firma DDD Čihák Libor Zdravotně-technický servis se sídlem v Karlových Varech-Nejdek, se zabývá deratizací, desinsekcí a dezinfekcí škodlivého hmyzu, hlodavců a mikroorgasnismů.

Provádíme:
- hubení škůdců, blech, štěnic, cvrčků, vos, sršní, škvorů, brouků, much, rybenek, švábů, rusů, potemníků, skladištních škůdců, myší, potkanů, krys, štěnic
- plynování skladů
- asanace
- likvidace
- HCCP.

Deratizace - hubení škodlivých hlodavců (myši, potkani atd.)
Potlačuje výskyt škodlivých hlodavců a zároveň omezuje jejich opětovný výskyt. Provádíme především v obytných prostorech, výrobních komplexech všech odvětví, nemocnicích a zdravotnických zařízeních, skladech, prodejnách a výrobnách potravin atd. za pomocí pastiček.

Desinsekce - hubení druhů žijící ve vaší blízkosti (šváby, štěnice, klíšťata, blechy aj.), které mají veliký hygienický význam při přenášení choroboplodných zárodků především ve zdravotnictví, potravinářské výrobě. Používáme pouze ekologické přípravky, které jsou při aplikaci naprosto neškodné. Opět provádíme ve stejných prostorech jako u deratizace.

Dezinfekce - bez dezinfekce dochází k množení a přenosu patogenních mikroorganismů (bakterie, viry a plísně). Hubení škodlivých mikroorganizmů provádíme chemickými přípravky.

Další naše služby zahrnují:
- prodej ekologických přípravků
- poradenský servis zdarma.

Máme dlouholetou praxi v oboru, kterou doplňujeme nejnovějšími technologiemi a poznatky.

Působíme v Karlovarském a Plzeňském kraji.

Produkty
  • hubení hlodavců a hmyzu, likvidace škůdců, omezování choroboplodných mikroorganismů, ochrana proti plísním

Elektromontáže rozvodů nízkého a vysokého napětí – odborné provedení pro vaši bezpečnost.

Elektromontáže rozvodů nízkého a vysokého napětí – odborné provedení pro vaši bezpečnost

Výroba a vývoj CNC obráběcích a jednoúčelových strojů.


Související články
Outsourcing facility managementu přinese vaší firmě mnohé výhody

ATALIAN CZ s.r.o.

Outsourcing facility managementu přinese vaší firmě mnohé výhody

Hlavní činnost firmy a předmět jejího podnikání jsou samozřejmě tím, na co se její vedení soustředí nejvíc. Zapomínat se ale nesmí ani na zajištění podpůrných procesů, bez nichž by firma nemohla fungovat. Jejich řízením se zabývá facility management. A o ten se postará firma ATALIAN CZ s.r.o..


Dezinsekce zajistí dlouhodobou ochranu před hmyzem

Naturabor - Pavel Borovanský

Dezinsekce zajistí dlouhodobou ochranu před hmyzem

Komáři, pavouci, mouchy a další nepříjemný hmyz velmi často znepříjemňují pobyt v domácnostech. Především v letním období je jejich výskyt značný a dokáže výrazně ovlivnit kvalitu spánku i životní úrovně. Odpařovače a přípravky, které jsou k dostání v řetězcích, jsou sice víceméně účinné, ovšem drahé, a fungují jen krátkou dobu a jen na některý hmyz. Věděli jste však, že existuje i možnost profesionálního ošetření vašeho domu, po kterém vás hmyz přestane trápit nadobro?


Především jde o čistý vzduch – profesionální dezinfekce a odstraňování pachů

Trinityozon s.r.o.

Především jde o čistý vzduch – profesionální dezinfekce a odstraňování pachů

Žít ve zdravém a čistém prostředí, bez bakterií a zápachu je možné. Vychutnávat si svěží a čistý vzduch stejný, jako u vodopádů nebo po bouřce a to i v nepříjemném období inverze a smogu, můžete kdykoliv. Vyčistit vzduch, odstranit viry, bakterie, plísně, zápach, cigaretový kouř lze velmi jednoduše, přírodně a bez použití chemických prostředků. Všeho lze lehce docílit s multifunkčním dezinfekčním zařízením LifeOX a TRIO od společnosti Trinityozon.


V Ústeckém kraji se už nezvaných návštěvníků nemusíte bát. Deratizace a dezinsekce je zajištěna firmou Stanislav Kováč

Stanislav Kováč

V Ústeckém kraji se už nezvaných návštěvníků nemusíte bát. Deratizace a dezinsekce je zajištěna firmou Stanislav Kováč

Máte problémy s obtížným hmyzem nebo hlodavci, kteří se vám nastěhovali do domácnosti? Nebo řešíte potíže se zdraví škodlivými plísněmi, dřevokaznými škůdci a dalšími nepříjemnostmi? Firma Stanislav Kováč zajišťuje komplexní služby, které vás těchto pohrom rychle zbaví. Deratizace, dezinfekce a dezinsekce jsou hlavními oblastmi činnosti.


Firemní články
"Likvidace štěnic, hlodavců, vos, švábů atd. firmou Libor Čihák - žádný problém"

"Likvidace štěnic, hlodavců, vos, švábů atd. firmou Libor Čihák - žádný problém"

Trápí vás škůdci, ale procesu deratizace či dezinsekce se obáváte? S deratizační firmou Libor Čihák už nemusíte! Zajišťujeme hubení škodlivých hlodavců, hmyzu i nejrůznějších patogenních mikroorganismů. Zakládáme si na rychlosti, čistotě a diskrétnosti při práci. Ať už vás obtěžují myši, blechy, vosy, či se ve vašem domě usadily štěnice, nemusíte zoufat - poradíme si se vším!


Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, Karlovy Vary

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, Karlovy Vary

Usídlili se u vás v domě či provozovně škůdci a nevíte jak se jich zbavit? Vyřešte svůj problém rychle a diskrétně s firmou Libor Čihák DDD Servis z Nejdku. Zajistíme rychlou a ekologickou deratizaci, dezinsekci či dezinfekci vašeho domu. Zbavíme vás tak všech druhů nepříjemných škůdců a ochráníme váš majetek i zdraví. Zajistíme celoroční DDD servis ve Vašich provozovnách a vše budete mít řádně protokolováno. Již žádné problémy s kontrolními orgány a jejich požadavky na deratizaci (KHS,ČOI,VS atd.) Naše firma se dlouhodobě specializuje na hubení škodlivého hmyzu, hlodavců a mikroorganismů. Zbavíme vás tak všech druhů škůdců, které napadnou vaši domácnost. Služby deratizace, dezinsekce a dezinfekce provádíme v nejrůznějších oblastech. Hubení škůdců tak provádíme v: - Obytných domech a bytech, sklepech a půdách - administrativních budovách - výrobních komplexech všech odvětví - restauračních a stravovacích zařízeních - nemocnicích a zdravotnických zařízeních - kanalizačních sítích - v objektech zemědělské rostlinné a živočišné výroby Poradíme si také s hubením štěnic, které stále více trápí české domácnosti. Veškeré práce od deratizace po dezinsekci provádíme ekologicky, čistě, ale především rychle. Vaši objednávku totiž vyřídíme nejvýše do 48 h od zadání. K dispozici jsme vám v akutních případech, ale také při preventivních úkonech. Na vaše přání jsme schopni dlouhodobě spravovat vaše provozovny a sklady a chránit je před škůdci. Zdarma vám také poskytneme kvalitní poradenský servis a zpracujeme deratizační plány pro systémy řízení HACCP.


HUBENÍ ŠTĚNIC

HUBENÍ ŠTĚNIC

HUBENÍ ŠTĚNIC - spolehlivě, diskrétně, ekologicky


DERATIZACE KANALIZACE

DERATIZACE KANALIZACE

DERATIZACE KANALIZACE OBCÍ NOVOU METODOU


Provádíme hubení blech, klíšťat, much,komárů, švábů, okr. Karlovy Vary.

Provádíme hubení blech, klíšťat, much,komárů, švábů, okr. Karlovy Vary.

DEZINSEKCE ...je soubor opatření, jejichž cílem je hubení obecně škodlivých a epidemiologicky významných členovců, jako např. švábů, rusů domácích, cvrčků, klíšťat, blech, komárů, much aj.


Deratizace, dezinsekce, dezinfekce Plzeňský kraj

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce Plzeňský kraj

Provádíme ekologické hubení veškerého hmyzu a hlodavců, ochrannou deratizaci ze zákona, plošnou deratizaci měst a obcí, ochrannou dezinsekci proti hmyzu v domech, ochranné postřiky a nátěry dřeva proti škůdcům a plísním, plošnou dezinfekci povrchů včetně dezinfekce vzduchu.


Dezinfekce, ničení vegetativních i dormantních  mikroorganismů, okr. Karlovy Vary.

Dezinfekce, ničení vegetativních i dormantních mikroorganismů, okr. Karlovy Vary.

DEZINFEKCE - je proces ničení původců infekce, jimiž jsou patogenní mikroorganismy jako např. bakterie, viry, plísně. Cílem těchto opatření je přerušit cestu nákazy od zdroje k vnímavému jedinci, např. k člověku.


Hubení potkanů, krys, myší, hrabošů, okr. Karlovy Vary.

Hubení potkanů, krys, myší, hrabošů, okr. Karlovy Vary.

DERATIZACE .. je soubor opatření , jimiž se v životním prostředí potlačují obecně škodlivý a epidemiologicky významní hlodavci, jako např. potkan, krysa, myš, hraboš.


Deratizační boxy plastové za bezkonkurenční cenu.

Deratizační boxy plastové za bezkonkurenční cenu.

Deratizační boxy plastové nabízíme za bezkonkurenční cenu!! Včas si zajistěte i na celoplošné deratizační akce. Super cena 11.-kč včetně DPH. Více na našich www stránkách.


Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, Nejdek.

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, Nejdek.

Nabízíme kompletní služby v oboru deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Provádíme hubení a likvidace škůdců - blech, štěnic, komárů, cvrčků, vos, sršní, škvorů, brouků, švábů. Dále plynování skladů, hubení myší, potkanů, krys, skladištních škůdců.


Deratizace-Dezinsekce-Dezinfekce.

Deratizace-Dezinsekce-Dezinfekce.

Provádíme: -ekologické hubení veškerého škodlivého hmyzu a hlodavců. -speciální ochranné deratizace ze zákona dle platných vyhlášek obcí a požadavků EU. -celoroční péči o provozovny a sklady ve smyslu zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví. -speciální ochranná dezinsekce proti hmyzu v obytných domech, rekreačních objektech, stravovacích zařízeních, nemocnicích, zemědělských objektech živočišné a rostlinné výroby, potravinářských provozech -úklid holubího trusu v půdních a skladových prostorách a jeho likvidaci včetně dvojfázové dezinsekce a dezinfekce. -plošnou dezinfekci povrchů včetně dezinfekce vzduchu. -preventivní a ochranné ošetření dřeva proti plísním a hmyzu. -likvidace bolševníku velkokvětého a jiných plevelů. -plynovaní sil a skladů před naskladněním zásob. -preventivní a likvidační postřiky fasád budov a interiérů proti pavoukům.


Deratizační boxy-krmítka

Deratizační boxy-krmítka

Deratizační boxy hnědé z lehkého plastu pro profesionální deratizační služby nabízíme nyní za 12 Kč včetně DPH. Vhodné universální použití a i pro plošné deratizace obcí. Minimální balení 450 ks.