HOTEL EVROPA
Baláž Ervín


Antonínova výšina 2, Františkovy Lázně 351 01

Hotel
-ubytování

IČ: 10340840
DIČ: CZ400907737
Okres: Cheb
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Garni hotel Evropa Františkovy lázně.

Garni hotel Evropa Františkovy lázně.

Nabízíme příjemné ubytování v nádherném prostředí lesního zámečku – garni Hotelu Evropa s kapacitou 9 pokojů a 18ti lůžek, vhodné pro lázeňské hosty, turisty, rodiny s dětmi i s domácími mazlíčky a zamilované páry. Hotel se nachází v klidném prostředí 2km od centra Františkových Lázní. K standardnímu vybavení pokojů patří plasmová televize, manželské postele, sprchový kout, wc, rádio, CD přehrávač. K nadstandardním službám, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování patří hlídané parkoviště, wifi připojení k internetu, nonstop bar, letní terasa s krásným vyhledem do přírody. Františkovy Lázně jsou malé útulné město s přírodními léčivými prameny. V současné době je aktivně využíváno 23 pramenů. Františkovy Lázně byly založeny 27. dubna 1793 jako Ves císaře Františka a jsou pojmenovány podle císaře Františka I. V roce 1992 byly vyhlášeny památkovou rezervací. Symbolem Františkových Lázní je socha malého chlapce, který v ruce drží rybu. K soše Františka se váže legenda, podle níž každá žena, která se dotkne palce na levé noze otěhotní.


Garni hotel Františkovy Lázně.

Garni hotel Františkovy Lázně.

Nabízíme příjemné ubytování v nádherném prostředí lesního zámečku – garni Hotelu Evropa s kapacitou 9 pokojů a 18ti lůžek, vhodné pro lázeňské hosty, turisty, rodiny s dětmi i s domácími mazlíčky a zamilované páry. Hotel se nachází v klidném prostředí 2km od centra Františkových Lázní. K standardnímu vybavení pokojů patří plasmová televize, manželské postele, sprchový kout, wc, rádio, CD přehrávač. K nadstandardním službám, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování patří hlídané parkoviště, wifi připojení k internetu, nonstop bar, letní terasa s krásným vyhledem do přírody. Františkovy Lázně jsou malé útulné město s přírodními léčivými prameny. V současné době je aktivně využíváno 23 pramenů. Františkovy Lázně byly založeny 27. dubna 1793 jako Ves císaře Františka a jsou pojmenovány podle císaře Františka I. V roce 1992 byly vyhlášeny památkovou rezervací. Symbolem Františkových Lázní je socha malého chlapce, který v ruce drží rybu. K soše Františka se váže legenda, podle níž každá žena, která se dotkne palce na levé noze otěhotníDalší produkty a služby
  • ubytování a salonky, firemní akce, rodinné oslavy, pořádání konferencí, obchodní jednání
  • studená kuchyně, teplá kuchyně, občerstvení s posezením, možnost cateringu, společenské akce

Autorizovaný prodejce a dealer automobilů značky Ford. Nabízí také kompletní servis, prodej autopříslušenství a náhradních dílů.

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Restaurace Selská Krčma -  polední menu i speciality české kuchyně
Restaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.