Parkování autobusů včetně zajištění ubytování poskytuje zájezdová restaurace

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Parkování autobusů včetně zajištění ubytování poskytuje zájezdová restaurace

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

CZKFiremní akce

Firemní akce

Pořádání firemních akcí, ubytování a stravování v Hotelu Antoň

Svatby, oslavy

Svatby, oslavy

Svatební hostiny, rodinné oslavy, společenské akce i s ubytováním v Telči

Teambuilding

Teambuilding

Teambuildingové akce v konferenčním centru Hotelu Antoň včetně ubytování a stravování


Ubytování v Telči - Hotel Antoň

Hotel Antoň poskytuje komfortní ubytování v Telči.Mohou se u nás ubytovat rodiny s dětmi, cykloturisté, jedinci, ale i třeba firemní skupinky. Naleznete u nás vhodné prostory k pořádání firemních akcí, teambuildingů, školení a různých typů oslav.

Celý objekt hotelu je opatřen bezbariérovým přístupem a je situován na klidném a přitom perfektně přístupném místě s napojením na různé turistické trasy a cyklistické stezky. Budova se nachází vedle zámeckého parku, v těsné blízkosti historického jádra města Telč, které je od roku 1992 na seznamu památek UNESCO. Zajistíme i nadstandardní služby jako praní prádla pro hosty, parkování v areálu hotelu, květiny do pokoje na přání, business služby, rezervace sportovních zařízení a služeb (například kosmetický salon, solárium).

Všechny naše pokoje a apartmány disponují moderním vzhledem a jsou zařízeny stylovým nábytkem. Každý pokoj má své sociální zařízení, koupelnu, televizi i WI-FI připojení. Máme různé typy pokojů s celkovou kapacitou 92 lůžek a možností přistýlky. V případě potřeby zajistíme i dětskou postýlku. K dispozici máme celkově 42 pokojů v různých cenových skupinách, vybírat můžete z:
-podkrovních (dvoulůžkové)
-rodinných (čtyřlůžkové)
-s bezbariérovým přístupem (čtyřlůžkové)
-s malou zimní zahradou (dvoulůžkové – double)
-s velkou zimní zahradou (dvoulůžkové – double)
-4 suite apartmány (dvoulůžkové)
-4 suite rodinný apartmán (čtyřlůžkový).

Náš hotel disponuje prostory pro konání firemních jednání, konferencí či teambuildingů. Konferenční sál s kapacitou 120-150 osob je vybaven technikou, jako je dataprojektor s bezdrátovým přenosem dat, přenosné promítací plátno, projekční stěnu nebo ozvučení s bezdrátovým mikrofonem. Naše restaurace pro zúčastněné připraví občerstvení ve formě teplého nebo studeného rautu.

Náš hotel je ideálním prostředím pro konání svateb. Poskytuje totiž prostory jak pro svatební obřad, tak i následnou hostinu a dokonce i ubytování pro svatebčany. Na míru pro Vás připravíme svatební tabuli. Novomanželé mají k dispozici ubytování zdarma.

Ceník pro ubytování naleznete na webových stránkách.


Katalog firem:    

Cykloturistika

,  

Hotely

,  

Kongresová a firemní turistika

,  

Restaurace

,  
Štítky:

hotel, ubytování, firemní akce, teambuilding Telč