SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o


Sedlec 231, Starý Plzenec 332 02

Firma s obchodní značkou SLÁDEK PROFI CLIMB vznikla v roce 1992 a je zaměřena na stavební práce, údržby a rekonstrukce staveb, na práce prováděné ve výškách z vlastních plošin, lávek nebo také z lana.
Jsme velmi kvalitně technicky i odborně vybaveni.
Všichni pracovníci firmy jsou zkušení odborníci s bohatou praxí a jsou připraveni Vám zajistit služby na vysoké úrovni.

Služby:
- generální opravy střešních krytin včetně zateplování:
- po celou dobu trvání existence naší firmy provádíme realizace šikmých a zejména plochých střech s vysokou garancí kvality až 12 let.
Zejména kvalita a komplexnost dodávek, které zahrnují přidružené práce klempířské, opravy hromosvodů, vzduchotechniky, výměny stoupaček kanalizace, rekonstrukce výtahových nadstaveb apod., přesvědčuje naše zákazníky, že výběrem naší společnosti udělali správnou volbu.

Fasády – nátěry, opravy, zateplování:
- provádíme opravy, nátěry a zateplování obvodových plášťů budov kontaktním zateplovacím systémem nebo také - zejména u průmyslových staveb – opláštěním šablonami různých typů a výrobců. Obvodové stěny objektů si žádají citlivé architektonické řešení. Na přání Vám připravíme před realizací grafické návrhy.

Řešení závad obvodových stěn panelové výstavby:
- panelové spáry mohou zapříčinit mnohé závady jako jsou zatékání do bytů, tvoření plísní, promrzání a velké tepelné úniky. Řešením je zejména celkové zateplení objektu. Není-li však toto možné, například z finančních důvodů, nabízíme zateplení a izolaci panelových spár a tím výrazné zlepšení situace. Toto se provádí z lana bez nutnosti lešení, stavebniho povolení, záborů a podobně. MIV výplně jsou problematickým architektonickým prvkem a způsobují velké tepelné ztráty, promrzání a zatékání do objektu. Známe kvalitní řešení těchto závad.

Generální opravy lodžií a balkonů:
- kompletnost dodávky
- rychlá montáž
- možnost barevného provedení rámu i výplní
- využití materiálů nepodléhajících korozi
- lehká konstrukce
- zaměření a montáž zajištěna proškolenými firmami
- konstrukce zábradlí posuzovány statikem
-připravenost na dodatečné zasklení.

Montážní a zámečnické práce:
- naše společnost disponuje nejen vlastní technikou přístupu jako je lešení a montážní plošiny ale také kvalitním vybavením, které nám umožňuje za velmi příznivé ceny dodávat a montovat našim zákazníkům různá opláštění objektů nebo běžné kovovýrobky jako jsou zábradlí, mříže, vrata apod.

Interiéry - podlahové krytiny, malování apod.:
- sanační omítky, likvidace plísní včetně jejich příčin, malování, realizace plovoucích podlah, pokládky lina, sádrokartonářské práce, nátěry či výměny oken, ale také opravy elektroinstalace, domácích telefonů apod.

Půjčovna lešení a vysokozdvižných plošin.

Mobilní hliníkové lešení:
- zapůjčení duralového pojízdného lešení. Jednoduchá montáž a celková manipulace předurčuje toto lešení pro široké využití ve všech oblastech průmyslu.
- rozměr pracovní plošiny: 1, 3 x 2, 5m
- max. pracovní výška: 16m
- max. zatížení podlahy: 500kg

Vysokozdvižná plošina:
- můžete využít naší montážní plošiny Multicar MP – 10. Tato plošina může pracovat také v režimu s elektropohonem. Toto je velmi využívané zejména při práci v uzavřených prostorech, výrobních halách apod. :
- pracovní výška - max. 11m
- nosnost koše 250kg
- vyložení 5m
- vhodné pro dva pracovníky
- výška složeného stroje 3, 1m
- šířka stroje 1, 9m
- celková váha 3 800kg
- možnost připojení na 380V při práci v uzavřeném prostoru.

Telefon:
+420 602 803 062

Email:
sladek@proficlimb.cz

Web:
http://www.proficlimb.cz

Kontaktní osoby:

Petr Sládek
funkce: majitel
tel: +420 602 803 062
email: sladek@proficlimb.cz


Provozní doba:
9-14 hod dále dle tel.domluvy

GPS: 49°41′10.39″ N, 13°29′29.54″ E

QR kód firmy SLÁDEK PROFI CLIMB  s.r.o

Plánování trasy
Výběr blízké firmy zde


Naše společnost nabízí použité, starožitné a zlaté špetky za skvělé ceny. Poskytujeme také hotovostní půjčky oproti zástavě. Peníze dostanete hotově na ruku do 10 minut. Navštivte nás v Kroměříži nebo nakupte online!

Související články
Stavba beze všech starostí
Stavba beze všech starostí

Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.


RD Komex - Rekonstrukce a opravy domů OKAL Praha
RD Komex - Rekonstrukce a opravy domů OKAL Praha

Rekonstrukce domu, když se řekne tento název, tak se mnohým zježí všechny chlupy na těle. Nevěšte hlavu, rekonstrukce domu OKAL však může probíhat také plynule a může být zrealizována za velice krátkou dobu a to bez zbytečných starostí. Říkáte si, jak toho docílit? V tom případě se obraťte na profesionály, jakými jsou i ve firmě RD KOMEX s.r.o.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Vzduchotechnika, klimatizace do velkých budov i do domácností
Vzduchotechnika, klimatizace do velkých budov i do domácností

Co vás napadne, když se řekne vzduchotechnické zařízení? Napadne vás klimatizace do domácností nebo ta větší do průmyslových hal a jiných komerčních objektů? Vzduchotechnika má mnoho podob. A přesně tímto tématem, výrobou vzduchotechnických zařízení ale i jejich montáží, se zabývá společnost Kovo vzduchotechnika spol. s.r.o.